بریتانیا قصد دارد 14 روز در قرنطینه برای تماس های ورودی مسافران

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بریتانیا قصد دارد برای تحمیل یک دو هفته ای قرنطینه در مردم پس از رسیدن در این کشور بیش از ایرلند در یک پیشنهاد برای جلوگیری از موج جدیدی از کروناویروس عفونت با توجه به یک شرکت هواپیمایی صنعت گروه شرکت های هواپیمایی انگلستان است.

دولت است که انتظار می رود به ارائه جزئیات برنامه های خود را در روز یکشنبه اما این حرکت برجسته حاد چالش مواجه رهبران سیاسی آنها به عنوان تامل چگونه شروع به بلند کردن اجسام مهار اقدامات است که باید آهسته گسترش ویروس بدون رها کردن یک موج جدید در عفونت.

در بریتانیا مورد این طرح نیز نشان می دهد که ضرورت و مشکلات هماهنگی با کشورهای همسایه و کسانی که با نزدیک ترین یا بیشترین متعدد اتصالات سفر.

اتحادیه اروپا تلاش کرده است به چین رویکردهای آن 27 کشور عضو که با هم ممنوعیت غیر ضروری مسافران از خارج از بلوک. در آن زمان اتحادیه اروپا اعلام کرد که این امر درمان انگلستان شهروندان همان است که اتحادیه اروپا ساکنان.

اما انگلستان که خروج از اتحادیه اروپا در اوایل سال جاری در حال حاضر مسئولیت خود را انجام دهد. باید آن را به حساب خاص از ایرلند به دلیل دو کشور مشترک سفر منطقه است.

به عنوان اخبار از بریتانیا برنامه های پدید آمده در روز شنبه یک مقام گفت که پاریس خواهد درخواست رویکرد مشارکتی.

“ما در حال کار بر روی گرفتن یک استثنا برای اتحادیه اروپا و شنگن شهروندان اما اگر ما را قبول ندارند در یکی متقابل قرنطینه برای شهروندان بریتانیا از ورود به اتحادیه اروپا و شنگن را مجبور به تحمیل” فرانسوی دیپلماتیک مقام سیاسی.

خطوط هوایی بریتانیا گفت که مقامات دولتی گفته بود شرکت های هواپیمایی آنها را به طرح تحمیل شده است. اما بدنه صنعت گفت: آن را در حال انتظار برای یادگیری جزئیات این طرح است.

“بهداشت عمومی باید البته اولویت” این گروه در بیانیه ای گفت. “ما خواسته خواهد شد برای اطمینان داد که این تصمیم منجر شده است با علم و دولت اعتبار خروج طرح هفتگی بررسی برای اطمینان از محدودیت مشغول به کار هستند و هنوز هم مورد نیاز است.”

“در کنار این ما همچنین نیاز به دیدن تعدادی از جدید حمایت از اقدامات برای دیدن خطوط هوایی از طریق این دوره به طوری که ما هنوز انگلستان حمل و نقل هوایی در بخش بار دوره قرنطینه برداشته شده است.”

بیش از 31,300 های مردمی در انگلستان از COVID-19 — بیشترین مرگ و میر ثبت شده توسط هر کشور در اروپا از جمله اسپانیا و ایتالیا که بیشتر coronavirus عفونت به طور کلی.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون که بهبود از COVID-19 پس از دریافت مراقبت های ویژه در لندن یک بیمارستان هشدار داده است در برابر لغو مهار اقدامات بیش از حد به سرعت.

اندرو خاکستری و Rym ممتاز کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>