انگلستان در دادگاه هیدروکسی کلروکین: ‘آن کار نمی کند’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بزرگ تصادفی در انگلستان محاکمه یافت “هیچ نفع بالینی” از هیدروکسی کلروکین برای درمان در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار محققان جمعه اعلام کرد.

“آن کار نمی کند” اعلام کرد مارتین Landray یکی از منجر شود محققان در یک جلسه. بیماران دریافت کننده هیدروکسی کلروکین درگذشت و در حدود همان نرخ — در حدود یک در چهار — به عنوان کسانی که از دریافت مراقبت منظم در یک تصادفی آزمایشی در حال انجام توسط دانشگاه آکسفورد و انگلستان خدمات بهداشت ملی.

محققان گفت: آنها دیگر به بیماران مالاریا مواد مخدر در بهبود به اصطلاح محاکمه خواهد شد که در ادامه به بررسی سه نفر دیگر به عنوان درمان بالقوه coronavirus رفع.

برای هر کسی که در بیمارستان بستری “هیدروکسی کلروکین است درمان درست نیست” Landray گفت.

محققان با بررسی داده های خود را زودتر از برنامه ریزی شده پس از درخواست پنج شنبه توسط انگلستان داروهای تنظیم کننده.

این آخرین پیچ برای بحث مواد مخدر و پشتیبانی توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان دیگران. ماه گذشته یک مطالعه مشاهدهای در مجله لانست منتشر شده نشان می دهد, افزایش خطر مرگ, باعث, سازمان بهداشت جهانی برای توقف آن مطالعه هیدروکسی کلروکین.

به عنوان سوال در مورد آن مطالعه رشد منجر به لانست را به جمع شدن در روز پنج شنبه که دوباره آن هیدروکسی کلروکین مطالعه گفت: اطلاعات از زمان کارآزمایی تصادفی آن را نشان نمی دهد اضافی باعث آسیب برساند.

که در حال حاضر قصد دارد تا بار دیگر تجدید تست هیدروکسی کلروکین پس از انگلستان محققان به اطلاع U. N. سلامت بدن خود را از تعیین این روز گفت: پیتر Horby دیگر محقق اصلی.

در میان 11,000 بیماران در بهبود محاکمه 1,542 به صورت تصادفی برای دریافت هیدروکسی کلروکین در مقایسه با 3,132 گرفتن مراقبت منظم با بقیه با استفاده از درمان های دیگر در مطالعه است. پس از 28 روز در بیمارستان 26 درصد درگذشت هیدروکسی کلروکین در حالی که 24 درصد و در گروه کنترل درگذشت آماری برابر با نتیجه.

هیچ شواهدی وجود دارد این دارو کوتاه بستری در بیمارستان و یا در غیر این صورت نتایج بهبود یافته محققان گفت. نه وجود دارد شواهد ناشی از آن بیشتر از خطرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>