اوکراین Zelensky هنوز هم امیدوار به دیدار کاخ سفید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy | Petras Malukas/خبرگزاری گتی ایماژ

رئیس جمهور اوکراین مخلوط ایستاده و جدیت در کنفرانس امنیتی مونیخ.

توسط

مونیخ — آن بخشی از سخنرانی بخش مصاحبه و استندآپ کمدی روال تحویل داده شده توسط یک رئیس جمهور نشسته — ولدیمیر Zelenskiy از اوکراین.

در انصاف Zelenskiy تنها نشسته بخشی از زمان است. بقیه از زمان او ایستاده بود — در یک تریبون که در آن او نشان کردن مهارت های خود را به عنوان یک حرفه ای طنز و ایستاده برای کشور خود بود که تبدیل به یک سرپا نگه داشتن در ایالات متحده استیضاح حماسه.

Zelenskiy همچنین با استفاده از سخنرانی ها و مصاحبه ها در طول سالانه کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه را جدی برخی از نقاط. در میان آنها: او هنوز هم بسیار بسیار شبیه به یک دعوت نامه به کاخ سفید (رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته نکردن مانند یک دعوت نامه به عنوان بخشی از فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین که منجر به استیضاح به اتهام سوء استفاده از قدرت) و او می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن به مراجعه به کیف پایتخت اوکراین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

Zelenskiy سابق بازیگر که با بازی رئیس جمهور در تلویزیون قبل از در حال اجرا و برنده واقعی دفتر در سال گذشته شروع به ارائه یک آستر از سمت راست شروع. او برگزاری یک میکروفون در دست خود را هنگامی که یک تکنسین آمد برش دیگری میکروفون به رئیس جمهور کراوات و سپس رفت.

“و من هنوز هم نیاز به این کار؟” Zelenskiy خواسته برگزاری میکروفون در دست خود را به عنوان مخاطب خندید. “دو بسیار است,” او گفت در انگلیسی.

وی ادامه داد: گفتن جمعیت “من به صحبت می کنند در زبان اوکراینی و شما باید ترجمه. اما من انجام خواهد شد در طول پنج سال من را فراموش, من همه چیز را برای شما به دانستن اوکراین.” بیشتر می خندد. “ما خواهد شد بسیاری از زمان من مطمئن هستم,” او گفت:.

Zelenskiy تحویل مختصر آماده سخنان اما همه چیز شروع به حرارت تا زمانی که او برای مصاحبه با کریستین امانپور از سی ان ان لنگر. زمانی که امانپور از او خواست به قرار دادن در یک گوشی برای ترجمه Zelenskiy اصرار بر استفاده کامل سوکت هدست تلفن همراه. “من باید گوش بزرگ به همین دلیل بهتر است” او پکتیا میباشد.

سپس به عنوان تکنسین به نظر می رسید به مبارزه با راه اندازی صوتی Zelenskiy شوخی که او گوش دادن به موسیقی است.

“به طور جدی ؟” تعجب امانپور پرسید: نامشخص اگر او شوخی بود. “آیا شما از شنیدن موسیقی؟”

“نه من می شنوم شما,” او گفت:.

“شاید من صدای موسیقی به گوش” امانپور شوخی بازگشت.

زمانی که امانپور در پاسخ به سوال دوم تبدیل به موضوع استیضاح, Zelenskiy آماده بود.

“من انتظار این سوال, البته,” او گفت: در اندکی متلاطم انگلیسی. “من بسیاری از سوالات در مورد استیضاح در همه جا. قبلی من در زندگی قبلی من در حرفه من واقعا می گویند زمانی که من تهیه کننده, نویسنده و بازیگر, من می خواستم برای دریافت جایزه اسکار. من می خواستم به بسیار محبوب در U. S. A.”

“در حال حاضر” او گفت: گسترش سلاح های خود را و تکان دادن آنها برای تاکید بر “در حال حاضر من بسیار محبوب در U. S. A.”

به عنوان مخاطبان ترک خورده تا Zelenskiy گفت این بود که چگونه او انتظار می رود برای به دست آوردن شهرت در امریکا شناخته شده برای یک تماس تلفنی که در آن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار او را به تحقیق در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و بایدن پسر.

“من نمی خواهم برای پیدا کردن [مشاهیر در] چنین راه” Zelenskiy گفت. “اما شما می دانید که اگر در این راه کمک خواهد کرد که اوکراین, من آماده هستم برای تماس بعدی با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Zelenskiy اما به سرعت چرخد و به اصرار دارند که روابط با آمریکا قوی بودند و به اعتراف به حمایت اضافی.

“من می خواهم برای تشکر از شما و با تشکر از همه و رئیس جمهور و ایالات متحده آمریکا و عادی مردم آمریکا اول از همه. برای حمایت از, برای حمایت از اوکراین, به خصوص در حال حاضر که ما باید جنگ,” او گفت:. “ما آن را احساس کنید. ما احساس می کنیم آن را با قلب ما با بدن ما است. و من همیشه می گفت که به همه به ایالات متحده آمریکا و اروپا و همه: اما برای کمک بیشتر.”

بعد زمانی که امانپور در مورد خواسته بالقوه کاخ سفید دیدار Zelenskiy گفت: او با اعتماد به نفس بار خواهد آمد.

“من مطمئن هستم که این اتفاق خواهد افتاد” او گفت:. “شما بیش از حد دور از ما دور. خوب, شما می دانید آن را به نظر می رسد به من که آخرین باری که من ملاقات وزیر امور خارجه, Mike Pompeo ما صحبت در مورد آن است. و من گفت: من خیلی می خواهم که سفر من به ایالات متحده خواهد بود چیز خاصی برای هر دو کشور که در آن وجود دارد مهم و اساسی نتیجه و نتیجه برای هر دو کشور چیزی مفید برای هر دو کشور است.”

بعد از تمام این درام در مورد استیضاح او گفت: “من می خواهم به می آیند و شروع آن از ابتدا این روابط به توافق در برخی از قراردادها به امضای برخی از ترتیبات به توافق استراتژیک چیز سرمایه گذاری است. بیایید آماده سازی و بسته بندی اسناد و مدارک و ترتیب نشست. بنابراین توپ در محوطه ایالات متحده آمریکا است.”

Zelenskiy گفت که در عین حال او می خواست به دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید از اوکراین: “ما همیشه برای دیدن هر کس در اوکراین, بنابراین من آماده هستم به دعوت رئیس جمهور تهمت به به کیف و من آماده برای استقبال از او به کیف زودتر از او در دسترس است.”

در پاسخ به یک سوال متفاوت Zelenskiy گفت: او خواست تهمت زمانی که آنها به من نزدیکی سازمان ملل متحد در ماه سپتامبر به توقف هجوم اوکراین به عنوان یک فاسد کشور

“من به او گفتم بسیار صادقانه بود و من بسیار باز با او من به او گفتم ما در مبارزه با فساد ما مبارزه با این مبارزه در هر روز. اما لطفا توقف می گویند که اوکراین یک کشور خراب چرا که از هم اکنون آن را به حق” Zelenskiy گفت: او تن به وضوح جدی است. “ما می خواهیم برای تغییر این تصویر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>