‘غیر قابل قبول’: آمریکا rip پنتاگون رهبران امتناع از شهادت در تظاهرات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دموکرات اندرز وزیر دفاع علامت Esper و ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley روز جمعه پس از جفت حاضر به نظر می رسد عموم قبل از کمیته نیروهای مسلح مجلس هفته آینده در استفاده از نیروهای نظامی برای پاسخگویی به اعتراضات در سراسر کشور است.

خدمات مسلح صندلی آدام اسمیت (D-شستشو.) این هفته درخواست این جفت ارز پس از شهادت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به استناد قیام عمل و استقرار فعال-سربازان وظیفه. اسمیت و 30 سایر خدمات مسلح دموکرات پاره پاره امتناع پنتاگون برنج به شهادت و یا کوتاه پنل.

“وزیر Esper و رئیس Milley باید شهادت on-the-record قبل از کمیته. کمیته نیروهای مسلح مجلس درخواست و از آن محروم شده است. است که به سادگی غیر قابل قبول” هر خدمات مسلح حزب دموکرات در بیانیه ای گفت. “این است که قانون اساسی وظیفه کمیته نیروهای مسلح مجلس به انجام دقیق نظارت فقط آن را به عنوان قانون اساسی وظیفه دولت باید پاسخگو به مردم آمریکا است.

“ظاهرا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معتقد است که آنها هیچ تعهدی برای توضیح اقدامات خود به کنگره یا احترام به قانون اساسی ما سیستم کنترل و توازن” قانونگذاران گفت.

یک جلسه توجیهی تنظیم شده برای روز جمعه با ارتش, منشی, رایان مک کارتی بود نیز لغو شد. دموکرات ها خواستار اطلاعات در پنتاگون در واکنش به تظاهرات روز دوشنبه و به نام Esper و Milley به شهادت “مدت کوتاهی پس از آن.”

“همانطور که ما به یک آخر هفته با تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر کشور در این جلسه به اعضای کنگره مهم و حیاتی به بحث در مورد بخش طرح برای اطمینان از ایمنی از آمریکایی ها با اعمال حق خود به اعتراض و خدمات اعضای کار برای حفظ صلح” به قانونگذاران گفت.

یک سخنگوی پنتاگون نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

قانونگذاران دموکرات همراه با سابق نظامی و غیر نظامی و دفاع مقامات را مورد انتقاد Esper و Milley برای اقدامات خود را — از جمله همراه با تهمت به یک عکس op در نزدیکی کاخ سفید بعد از پلیس با استفاده از مواد شیمیایی برای پاک کردن لافایت میدان شد.

این پنل همچنین قصد دارد برای دریافت شهادت از دفاع سابق مقامات در استفاده از ارتش در داخل کشور.

پانل های برتر حزب جمهوری خواه در کنگره مک Thornberry از تگزاس را تایید نکرده اسمیت تلاش برای به دست آوردن پنتاگون برنج در ضبط.

Thornberry این هفته گفت که یک جلسه در قیام عمل مناسب خواهد بود و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی قانون اما استدلال کرد که ارتش نقش در اعتراضات باید وزن کنار انگشت شماری از دیگر ماموریت های پیش بینی نشده از جمله در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

“به عنوان عضو Thornberry است گفت: ما نظامی است که در حال حاضر انجام تعدادی از ماموریت های هستند که بخشی از وظایف عادی,” خدمات مسلح جمهوری خواه سخنگوی کلود Chafin در بیانیه ای گفت. “این شامل COVID-19 پاسخ, مدیریت دفاعی, تولید, قانون, قرارداد, و گارد ملی حمایت از مقامات مدنی و این مهم است که این کمیته از شنیدن این اداره به درک چگونه آن ماموریت های مؤثر هستند DOD منابع و اولویت است.

“زمان که ارز و شهود و یا briefers باید مثل همیشه بود هماهنگ با گروه” Chafin گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>