تحت فشار شرکت های هواپیمایی شروع الزامی مسافر ماسک صورت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

خطوط هوایی دلتا آمریکا شرکت های هواپیمایی و شرکت هواپیمایی متحد در روز پنج شنبه موظف است که مسافران باید پوشیدن ماسک صورت در هیئت مدیره هواپیما و بیشتر به احتمال زیاد به دنبال زیر فشار شدید از خطوط هوایی اتحادیه های کارگری و برخی از قانونگذاران.

پرواز های کارگری و قانونگذاران دموکرات شده اند فشار دولت فدرال به دستور ماسک بر روی هواپیما. تنظیم کننده که تا کنون در برابر فشار اما صنعت هواپیمایی آغاز شده است به نوبه خود نسبت به اجرای ماسک مورد نیاز تکه تکه به هر حال.

دلتا و آمریکا را به دنبال اخبار مشابه اطلاعیه ها توسط جت بلو ایرویز و مرز خطوط هوایی. حامل های دیگر به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار — تا کنون Dallas-بر اساس خطوط هوایی جنوب غربی است که تنها holdout در میان ملت بزرگترین شرکت های هواپیمایی.

روز پنج شنبه یک اتحادیه خدمه پرواز است که در میان اکثر آوازی در فشار برای همه در هیئت مدیره به پوشیدن ماسک صورت پیشنهاد آنها هنوز هم می خواهید نیاز به لازم الاجرا توسط تنظیم کننده.

“ما خوشحال برای دیدن شرکت های هواپیمایی اقدام به نیاز به ماسک یا پوشش صورت برای مسافران, خدمه و دیگر کارکنان خط مقدم” گفت: سارا نلسون رئیس انجمن از خدمه پرواز-CWA. “ما همچنان به تماس با دولت فدرال — که آیا آن نقطه FAA HHS CDC — نیاز به ماسک برای خدمه خط مقدم کارکنان و همه مسافران است.”

در پاسخ به تماس برای فدرال دستور اداره هوانوردی فدرال بارها اشاره کرد که در یک آژانس بهداشت عمومی و نقش آن در بهداشت عمومی قوانین و مقررات است که تنها یک مشاوره یکی.

در بیانیه ای به سیاست CDC گفت: لازم دانستم در مورد درخواست توسط نلسون اتحادیه برای یک ماسک, قیمومیت و شده اند وجود دارد “اولیه بحث” است که شامل حمل و نقل بخش FAA و اداره ايمنی و بهداشت شغلی.

“در حال حاضر CDC توصیه می کند که هر کس پوشیدن پارچه صورت پوشش بیش از خود بینی و دهان که در محیط جامعه از جمله در طول سفر اگر آنها باید سفر” آژانس گفت.

دلتا و یونایتد ماسک مقرر آغاز خواهد شد مارس 4, در حالی که آمریکایی آغاز خواهد شد آوریل 11.

بسیاری از شرکت های هواپیمایی در حال حاضر نیاز به خدمه و کارکنان دیگر به پوشیدن پوشش صورت.

نزدیک به 90 مجلس قانونگذاران دموکرات امضا بر روی یک نامه به وزیر حمل و نقل ایلین چائو و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ درخواست که آنها نیاز به کارگران مانند بلیط عوامل خدمه پرواز و TSA افسران و همچنین مسافران به پوشیدن ماسک و دستکش و دیگر وسایل حفاظتی شخصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>