‘پا’ یک پری دریایی عشق داستان بر خلاف هر که شما را دیده ام

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در حالی که روز های شکوه از جدید سینما از دهه 1970 از بین رفته, Christian Petzold باقی می ماند یکی معاصر کارگردان آلمانی ساخته شده است که تاثیر این فیلم رفتن و تبدیل شدن به یک هنر خانه مورد علاقه. بهترین و شناخته شده ترین شکل به اصطلاح “مدرسه برلین” (شل تجمع مدیران بسیاری از آنها مورد مطالعه در آلمانی فیلم و تلویزیون آکادمی در برلین در طول 1990s), Petzold ترکیبی از علاقه برای آمریکا نوع سینما با یک میل شدید برای تجزیه و تحلیل سیاسی است که آشکار شد در اسکریپت نوشت با معلم سابق خود اواخر چپ مستندساز Harun Farocki.

Petzold را قابل توجه ترین ویژگی های چند که ستاره همه کاره Nina Hoss, کشف یا بیشتر شوم و مو, جنبه های پس از جنگ آلمان سرمایه داری (Yella شاید بهترین مثال) و یا تیره تر شکاف از گذشته, آیا پس از نازیسم در ققنوس و یا به عنوان در Barbaraهای سرکوبگر میراث شرق آلمان استالینیسم. 2018 ترانزیت تجدید نظر آنا Seghers’ رمان chronicling وضع اسفناک پناهندگان در فرانسه در اشغال نازی ها به منظور ارائه یک تاریخی براق در احیای فاشیسم در اروپا خود ما مداوم پناهندگان بین المللی بحران.

Undine, Petzold آخرین فیلم که برای اولین بار در رقابت روز یکشنبه در جشنواره فیلم برلین—چیزی است که از یک سر خراشنده. اگر چه آن را جزء ستاره های حمل و نقل—پائولا آبجو و فرانتس Rogowski—در یکی دیگر از داستان محکوم عاشقانه, سیاسی و اجتماعی پیامدهای این افسانه برای بزرگسالان مشکل تر برای باز کردن.

عنوانی Undine به تصویر کشیده شده توسط آبجو است که یک نسخه به روز شده از اساطیری آب پوره که یک مرد برای به دست آوردن روح جاویدان و پاکستان برای کشتن او اگر او ثابت می کند بی وفا. با توجه به اینکه جنسیتی پیامدهای این مثل همه بیش از حد آشکار Petzold را نوسازی این گور اسطوره تلاش خود را برای فراهم قهرمان خود را با یک حس آژانس. Petzold ابراز تحسین خود را برای نویسنده آلمانی Ingeborg Bachmann را Undine برگهای فمینیستی بازسازی از داستان است که در آن آب پوره معمولا یک شی میل مصمم به مرعوب کردن مردان, روایت او داستان خود را.

Petzold را Undine اما منجر چیزی از زندگی دو. در روز کار او یک مورخ و متخصص در برنامه ریزی شهری است که با استفاده از تخصص خود را به سخنرانی خارجی در مفاهیم برلین همیشه در حال تغییر معماری چشم انداز در سنا بخش برای توسعه شهری است. در این قلمرو که در آن عقلانیت حاکم Undine است حضور آرام: او لباس های محافظه کارانه صحبت می کند و lucidly در چگونه شهری مدرن کلنگی اغلب مستلزم عمدی استقرار تاریخی فراموشی. با وهم آور در مقیاس مدل برلین به عنوان نقطه مرجع او اشاره می کند که چگونه همه آثار از پانزده قرن برلین در کاخ بودند که ریشه کن شده در نام پرولتری همبستگی با آلمان شرقی. در حال حاضر در نئولیبرالی سال 2020 شکل-تغییر سابق قلعه دگرگون به هومبولت فروم یک موزه و مرکز فرهنگی.

در این فیلم بیشتر بصری قابل توجه توالی زن و شوهر می یابد خود را به اشتراک گذاشته سرنوشت زمانی که یک آکواریوم به طور تصادفی خرد در داخل همان سرنوشت ساز کافه. غوطه ور بوده است بنابراین هرگز سعادتمند.

پس از ساعت Undine اجازه می دهد تا پایین موهای خود را هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا. او همچنین به عنوان بسیاری از یک آفتاب پرست که به تازگی تعمید هومبولت فروم. رد توسط یوهانس (یعقوب Matschenz) او caddish, عاشق, در یک منظره کافه, او به زودی برخورد Christoph (فرانتس Rogowski) صنعتی غواص که عشق او را از آب و موجودات عمیق. در این فیلم بیشتر بصری قابل توجه توالی زن و شوهر می یابد خود را به اشتراک گذاشته سرنوشت زمانی که یک آکواریوم به طور تصادفی خرد در داخل همان سرنوشت ساز کافه. غوطه ور بوده است بنابراین هرگز سعادتمند.

بقیه فیلم های پوستی با ludicrousness در یک شیوه ای است که مسحور Petzold را تحسین و خشم مخالفان خود. در دفاع از خود را غیر منطقی به انتظار فیلم برای همیشه تقلیل به راحتی قابل هضم سیاسی-اجتماعی پیام. یک افسانه برای ما بار سرند با ابهامات این فیلم است که به وضوح دست و پنجه نرم کردن با پرسش از زن استقلال و اختراع مجدد—حتی اگر قهرمان آن شبیه به یک کاملا هوشمند پری دریایی با ذهن خود.

کار با همکار مکرر خود که فیلمبردار هانس فروم, Petzold قطاری یک محیط تسلیم بین زمین و آب است که به یاد می آورد هر دو ژاک کوستو را مستند و علمی تخیلی حماسه مانند 20,000 Leagues Under the Sea. و آبجو و Rogowski را نداده تضمین می کند که یک برنامه به طور بالقوه kitschy قضیه هرگز تبدیل به یک ورزش در خود تقلید مسخره امیز. Undine در نهایت ممکن است به عنوان جزئی Petzold. اما آن را نیز یک فیلم است که می توان به راحتی رد کرد و یا فراموش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>