نرخ بیکاری افزایش 2.4 میلیون متحده سعی کنید برای باز کردن کسب و کار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یکی دیگر از 2.4 میلیون کارگر ثبت جدید به تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته دول گزارش نشان می دهد که اقتصادی درد از coronavirus ادامه دارد و حتی به عنوان متحده شروع به اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

Coronavirus را مجبور نزدیک به 39 میلیون آمریکایی از کار و بر روی دولت بیکاری بهره مند رول در نه هفته منجر به سطح بیکاری دیده نمی شود پس از رکود بزرگ دهه 1930 ،

“Coronavirus بحران همچنان به تحمیل سریع و عمیق اثرات بر بازار کار در یک نزدیکی بی سابقه ای کلیپ” Glassdoor اقتصاددان ارشد دانیل ژائو گفت: در واکنش به اعداد. “در حالی که اخیر شاخص نشان می دهد اولیه شیب دار کار کاهش در حال کاهش بازار کار باقی می ماند در یک سوراخ عمیق آن را مجبور به صعود است.”

هایدی Shierholz ارشد اقتصاددان در سمت چپ متمایل به سیاست های اقتصادی, موسسه اشاره کرد که تعدادی از ادعاهای جدید ثبت شده در هفته گذشته است که به احتمال زیاد نزدیک به 3.3 میلیون دلار بر اساس چه دول در حال حاضر جدا از داده های خود را.

این تعدیل نشده خام تعداد ادعا می کند در زمینه منظم بیکاری ایالت برنامه های هفته گذشته بالغ بر 2.2 میلیون نفر از کارگران. اما این گزارش نشان می دهد یکی دیگر از 1.1 میلیون آمریکایی نیز در پی بیکاری کمک های تحت موقت جدید همه گیر بیکاری کمک برنامه.

کالیفرنیا بیشترین تعداد ادعاهای جدید در هفته گذشته با برآورد 246,115 های کاربردی در زمینه. نیویورک دنبال کرد با برآورد 226,521 جدید ادعا می کند.

در حالی که تعدادی آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری به آرامی کاهش یافته و بیش از چند هفته گذشته برخی از پیش بینی های اقتصادی نیز نشان می دهد که بزرگ عصری نیروی کار باقی می ماند بیکار برای یک دوره طولانی مدت.

این حزبی CBO هشدار داد در یک به روز رسانی برای آن پیش بینی های اقتصادی شنبه که بیکاری افزایش به 16 درصد در سه ماهه سوم اگر یک کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام ایجاد شده در یک coronavirus بسته محرک منقضی می شود. تا پایان سال 2021 آژانس پروژه های بیکاری را هنوز هم می تواند به عنوان بالا به عنوان 8.6 درصد است.

فدرال رزرو در انتخابات گفت: آنها نگران هستند که آمریکا می تواند در مواجهه طولانی و رکود اقتصادی شدید متعدد دارد شیوع کروناویروس به عنوان مستند سفارشات آرام هستند, در دقیقه از خود را در نشست ماه آوریل منتشر شد چهارشنبه. مسئولین بانک مرکزی ذکر یک “مقدار فوق العاده ای از عدم قطعیت و قابل توجهی خطرات.”

اندرو Stettner ارشد همکار در قرن بنیاد گفت که در 35 متحده است که شروع به باز کردن اقتصاد خود در سطح ایالت, “مدعیان تنها کاهش یافته و از 14 درصد در هفته گذشته از قبل از هفته است.”

او گفت: این اطلاعات نشان می دهد که بازگشایی اقتصاد “لزوما برابر با قوی rehiring,” اشاره کرد که در میان کسانی که 35 متحده نه در واقع شاهد افزایش تعداد کارگران جدید ادعا مزایای.

در واشنگتن دموکرات ها و جمهوری خواهان نگه دارید و دیدگاه های مختلف در مورد این که آیا دور دیگری از بیکاری و کسب و کار کوچک کمک مورد نیاز است.

خانه آخرین جمعه گذشت یک ماموت 3 تریلیون دلار محرک لایحه که برخی از گسترش مزایای بیکاری و ارائه مطلب پرداخت های مستقیم به مردم است.

اما جمهوریخواهان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفته اند که آنها می خواهید به صبر کنید و ببینید اثر از سه امداد بسته های گذشت در ماه مارس و به جای حرکت رو به جلو در طرح های پیشنهادی برای محافظت از کسب و کار از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین نشانه های او مخالف گسترش هفتگی 600 دلار افزایش بیمه بیکاری مجاز در یکی از coronavirus نجات صورتحساب است که با توجه به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه.

دموکرات ها از 3 تریلیون coronavirus بسته امداد را گسترش دهد که شیرین کننده از طریق Jan. 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>