نرخ بیکاری بالای 26 میلیون 5 هفته به همه گیر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آمریکایی ها در زمینه 4.4 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ گذشته وزارت کار گزارش روز شنبه هل دادن پنج هفته در مجموع coronavirus محور کار ضرر و زیان به بیش از 26 میلیون نفر است.

این گزارش جدید را پوشش می دهد که این هفته پایان مارس 18, لنت معقول به ” اقتصاددانان پیش بینی است که نرخ بیکاری را در تابستان بود در محدوده 25 درصد اوج ثبت شده در سال 1933 در طول رکود بزرگ. Fitch در رتبه های پیش بینی پنج شنبه که تولید ناخالص داخلی ایالات متحده خواهد شد کوچک با حدود 6 درصد در این سال است.

“همه چیز برابر زیان کار این قدر خواهد ترجمه به نرخ بیکاری 18.3 [درصد] گفت:” هایدی Shierholz ارشد اقتصاددان در سمت چپ متمایل موسسه سیاست اقتصادی.

Fitch در رتبه های پیش بینی پنج شنبه که تولید ناخالص داخلی ایالات متحده خواهد شد کوچک با حدود 6 درصد در این سال است.

همانطور که در آوریل 11, تقریبا 71 درصد از کسانی که در زمینه دریافت کرده اند, مزایای, با توجه به اندرو Stettner ارشد همکار در مترقی قرن بنیاد.

در سال 2018 آخرین سال که داده ها در دسترس بود دو سوم از بیمه بیکاری برنامه های کاربردی مورد تایید قرار گرفت.

“با این کشور قادر به کوه بهداشت عمومی پاسخ نیاز به دوباره باز کردن کسب و کار, مزایای بیکاری در حال حمل وزن و خدمت به عنوان آخرین خط دفاعی برای میلیون ها نفر از خانواده ها تلاش” Stettner در بیانیه ای گفت.

“با این کشور قادر به کوه بهداشت عمومی پاسخ نیاز به دوباره باز کردن کسب و کار, مزایای بیکاری در حال حمل وزن و خدمت به عنوان آخرین خط دفاعی برای میلیون ها نفر از خانواده ها تلاش” گفت: اندرو Stettner ارشد همکار در مترقی قرن بنیاد در واکنش به ادعاهای جدید شماره.

ادعاهای خود اشتغالی کارگران ساخته شده به طور موقت واجد شرایط در ماه گذشته برای مزایای بیکاری شروع به نشان می دهد تا در این هفته تعداد نیز برخی از کشورهای در نهایت گرفتن روش در محل به روند جدید ادعا می کند. اما بسیاری از کشورهای دیگر هنوز هم به روز رسانی سیستم های خود را و هنوز هم مشاوره فرفره-اقتصاد کارگران را به صبر کنید.

“امروز بیکاری گزارش نشان می دهد ادامه داد: افزایش نرخ بیکاری ناشی از کوروناویروس همه گیر” وزیر کار یوجین Scalia در بیانیه ای گفت. “وزارت کار در ادامه به ارائه راهنمایی و پشتیبانی به کشورهای آنها اجرای افزایش مزایای بیکاری تحت مراقبت عمل می کنند.”

Scalia همچنین گفت که 44 متحده در حال حاضر پرداخت موقت 600 دلار اضافی هفتگی بیکاری ارائه شده تحت عظیم coronavirus امداد بسته به قانون امضا شده در ماه گذشته.

بیشترین تعداد مدعیان بیکاری در کالیفرنیا که خام تخمین زده می شود 533,568 ادعای هفته گذشته است. فلوریدا به دنبال با 505,137 جدید ادعا می کند.

“ما پیش بینی کاهش بیشتر در ادعا می کند در هفته آینده, اما نرخ سقوط از Google جستجو برای ‘فایل بیکاری’ کاهش پیدا کرده است و نشان می دهد آن را چند هفته قبل از ادعای افت به زیر یک میلیون” نوشته ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان. “توجه داشته باشید که در تک بدترین هفته پس از سقوط سال 2008 ادعا رز 665K.”

کنگره تایید $350 میلیارد دلار وام اضطراری برای کسب و کارهای کوچک زیر چک برنامه حفاظت از کسب و کار کوچک وام برنامه طراحی شده برای جلوگیری از اخراج و آماده است به تصویب $320 میلیارد بیشتر در این هفته است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به خبرنگاران گفت: روز شنبه که این برنامه را نجات داده است بیش از 30 میلیون شغل است. “همه چیز که رئیس جمهور تا به حال ما کار بر روی ارائه قابل توجهی ثبات در اقتصاد,” او گفت:.

اما بسیاری از بانک ها و صاحبان کسب و کار کوچک گفت: آنها $1 تریلیون حتی برای جلوگیری از گسترده تر زیان کار است.

انجمن ملی رستوران کنگره گفت دوشنبه که بیش از 60 درصد از صاحبان رستوران ها بر این باورند که برنامه های کمک در جای کافی برای نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و خواسته برای $240 میلیارد دلار در کمک های هدفمند به خود میباشد.

رستوران ها که در ماه مارس به خود اختصاص اکثریت اخراج به عنوان سرایت در زمان برگزاری نمایندگی کمتر از 9 درصد از چک های حفاظت از وام گیرندگان.

آخرین عکس از این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر شغل می آید به عنوان متحده مانند گرجستان و تنسی شروع به حذف محدودیت در سفر و کسب و کار. اما طرح اخیر منتشر شده توسط ملی انجمن فرمانداران و مقامات بهداشتی دولت نشان می دهد که اقتصاد نمی بازگشایی در مقیاس گسترده ای در هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>