بیکاری قطره در ماه مه به 13.3 درصد به عنوان متحده بازگشایی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

نرخ بیکاری کاهش یافته و به 13.3 درصد در ماه مه در میان فشار برای بازگشایی اقتصادی تجمع اداره آمار نیروی کار روز جمعه گزارش داد.

اقتصاد را به دست آورد 2.2 میلیون شغل در ماه گذشته به عنوان متحده آغاز شده آرامش بخش stay-در-خانه سفارشات و باز برای کسب و کار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تلنگر فرمانداران به بازگشایی دولت در اقتصاد در زمان اعتبار برای برگشت.

“واقعا بزرگ Jobs Report.” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در واکنش به اعداد. “بزرگ رفتن رئیس جمهور تهمت (شوخی اما واقعی)!” او همچنین اعلام کرد که صبح روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید برای بحث در مورد گزارش.

غیر منتظره پرش به شرح زیر است تاریخی 14.7 درصد نرخ بیکاری در ماه آوریل به بالاترین ثبت شده پس از رکود اقتصادی دهه 1930.

اقتصاددانان بودند نیروبخش برای یک نرخ بیکاری نزدیک به 20 درصد در ماه مه گزارش هماهنگی با بارگیری در این هفته برنامه های کاربردی برای بیمه بیکاری صعود بالاتر از 40 میلیون دلار در هفته های اخیر.

حقوق و دستمزد شرکت ADP گزارش 2.8 میلیون رها در مه از آمار بخش خصوصی در اوایل این هفته.

“بزرگترین حقوق و دستمزد در تاریخ, توسط عظیم حاشیه به احتمال زیاد است که با توجه به موج پنهان rehiring,” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان نوشت: در واکنش به این شماره.

“کسب و کار است که اجازه دهید مردم در اعداد بزرگ در مارس نیازی به پست قصد خود به مردم را در واقع” او گفت: “آنها فقط نیاز به تماس/متن/ایمیل.”

غیر منتظره تعداد به احتمال زیاد طلب بخشایش میزان اقتصادی احساس درد در ماه گذشته. اقتصاددانان هشدار داد تعداد زیادی از مردم شده اند طبقه بندی خود را به عنوان شاغل اما غایب از کار در این نظرسنجی که مصنوعی می تواند سرکوب نرخ بیکاری است.

این شکل همچنین نشان دهنده وضعیت در اواسط ماه مه است که زمانی که آژانس نظرسنجی آمریکایی ها برای دریافت یک تصویر لحظهای از نیروی کار است.

در حالی که نرخ بیکاری برای زنان بزرگسال, بزرگسالان مردان سفید کارگران اسپانیایی کارگران کاهش یافته است و از مارس تا مه از آن اندکی افزایش یافت و به صورت سیاه و سفید کارگران به 16.8 درصد است.

قابل توجه تعدادی از کارگران که می گویند آنها را به طور دائم از دست داده و کار خود را افزایش 295,000 در ماه مه به 2.3 میلیون نفر است.

اوقات فراغت و صنعت مهمان نوازی که مضروب توسط دولت stay-در-خانه سفارشات و ریختن بیش از 8 میلیون شغل در مارس و آوریل اضافه 1.2 میلیون شغل در ماه گذشته.

اما حتی به عنوان شغل دستاوردهای دیده می شد در جای دیگر اشتغال در دولت به کاهش خود ادامه داد, ریختن 585,000 شغل در ماه مه در مجموع از دست دادن 1.5 میلیون شغل در دو سال.

بسیاری از کسانی که ضرر و زیان در محلی دولت یک کارفرمای بزرگ برای کارگران و یکی از عوامل کمک به کاهش نرخ بیکاری در برگزاری مداوم حتی به عنوان به طور کلی نرخ کاهش یافته است.

این نرخ بیکاری برای نوجوانان (29.9 درصد) و کره جنوبی (15 درصد) نیز شاهد تغییر کمی از آوریل تا مه.

هایدی Shierholz سابق اقتصاددان ارشد در دول اشاره کرد که در حالی که ممکن است رشد شغلی یک علامت مثبت ایالات متحده در مشاغل سطح “باقی می ماند در مطلق بحران است.”

“در ما اضافه شده 2.5 میلیون شغل” نوشت Shierholz که در حال حاضر با موسسه سیاست اقتصادی. “اما در ماه های مارس و آوریل از دست دادیم 22 میلیون بنابراین ما هنوز هم پایین 19.6 میلیون شغل است.”

آسیب به اقتصاد است و پیش بینی می شود با ماندگاری طولانی. این حزبی CBO تخمین می زند که بیکاری حتی نمی خواهد در نزدیکی قبل از همه گیر سطح — که در 3.5 درصد در ماه فوریه — تا پایان سال آینده است.

ممکن است شغل گزارش زمین در میان یک بحث در واشنگتن بیش از اینکه به گسترش بیکاری برنامه ایجاد شده برای کمک به بیکاری آمریکایی آب و هوا این بیماری همه گیر.

با بیش از 40 میلیون نفر نرخ بیکاری ثبت شده در سراسر گیر خواهان استدلال می کنند که اضافی $600 هفتگی بیکاری پرداخت مجاز در مارس کمک لایحه را دلسرد آمریکایی از بازگشت به کار و زمان دارد بازیابی.

اما سابق کنگره اقتصاددانان از هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت هشدار داد قانونگذاران در اوایل این هفته است که کمک های بیشتری نیاز است.

عدم گسترش منافع را “مانع توانایی ما برای بازیابی گفت:” داگلاس Elmendorf که منجر CBO از سال 2009 تا 2015. او گفت: منافع باید در محل اقامت تا ملی نرخ بیکاری سقوط به پایین به 6 درصد است.

مگان Cassella کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>