بیکاری soars به 14.7 درصد در ماه آوریل میان coronavirus خرید اینترنتی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

نرخ بیکاری به ضرب گلوله به 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ اداره آمار نیروی کار روز جمعه گزارش داد.

کارفرمایان ایالات متحده ریختن 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل به عنوان کسب و کارهای کوچک در تلاش برای دسترسی به صدها میلیارد که کنگره اختصاص در تلاش برای جلوگیری اخراج.

مبرم اما انتظار می رود نرخ بیکاری اما تایید می کند که اقتصاد آمریکا وارد رکود خواهد شد که گرفتگی رکود بزرگ از 2007-9 به عنوان بدترین از سال 1930 حتی اگر بهبودی سریع است به عنوان چند اقتصاددانان پیش بینی می کنند.

“آن را به طور کامل انتظار می رود. هیچ جای تعجب وجود دارد. همه می دانند این” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در واکنش اولیه به شماره “فاکس و دوستان”. “کسی گفت:” من به این نگاه کنید.’ حتی دموکرات ها نیست, سرزنش خود ، اما آنچه که من می توانید انجام دهید این است که من آن را به عقب.”

دولت داده به احتمال زیاد طلب بخشایش آسیب به عنوان ارقام در شغل گزارش آمده از بررسی های انجام شده در هفته دوم در ماه آوریل است. حدود 33.5 میلیون مدعیان بیکاری در زمینه بیش از گذشته هفت هفته نشان می دهد بسیاری از می تواند از کار و بسیاری از کارگران خود اشتغال و دیگران به تازگی واجد شرایط برای مزایای بیکاری را شامل نمی شود در این رقم است. سی و یک ایالت به روز رسانی سیستم های خود را برای شروع پرداخت سود به این گروه اما 21 از این کشورها اجرا برنامه جدید تنها در دو هفته گذشته.

تعدادی نیز به احتمال زیاد کم گرفتن از دامنه واقعی بیکاری از آنجا که از راه بررسی است. محسوب می شود در میان بیکار و کارگر باید به طور فعال به دنبال کار چیزی است که بسیاری از مردم انجام نمی دهد و به دلیل همه گیر.

تعداد زیادی از مردم نیز طبقه بندی شده خود را به عنوان شاغل اما غایب از کار به جای بیکار موقت اخراج مصنوعی سرکوب نرخ بیکاری در حدود پنج درصد گفت: Ian Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان.

“غوطه در اشتغال باید برداشته نرخ بیکاری به حدود 20 [درصد] چیزهای دیگر مساوی,” او گفت:.

آخرین داده ها نشان می دهد که زنان و اقلیت ها که به نمایندگی از بخش بزرگی از بخش خدمات نیروی کار گرفته اند و فشار از ضرر و زیان است.

برخی از 16.95 درصد از زنان در نیروی کار از دست داده اند شغل خود را از ماه فوریه با توجه به تجزیه و تحلیل آمار بیکاری تصمیم گیری. سیاه آمریکایی ها رو نرخ بیکاری 16.7 درصد است.

اوقات فراغت و صنعت مهمان نوازی که از دست داده تقریبا نیمی از آن شغل در دو ماه بود ویران را بیشتر با این بیماری همه گیر با توجه به دولت داده است.

از کسانی که از کار 18.1 میلیون دلار گزارش شده است که در به طور موقت اخراج در ماه آوریل است. برخی از 2 میلیون نفر به طور دائم شغل خود را از دست.

این حزبی دفتر بودجه کنگره پیش بینی سالانه نرخ بیکاری خواهد بود 11.4 درصد در این سال باقی می ماند و بالاتر از 10 درصد از طریق 2021.

در واشنگتن دموکرات ها و جمهوری خواهان در حال مبارزه بر سر اینکه چگونه به سرعت برای پیشبرد دور دیگری از coronavirus امداد. قانونگذاران باید تزریق میلیاردها دلار به اقتصاد کتک ارسال پرداخت های مستقیم به بیش از 80 میلیون آمریکایی و ارائه کسب و کارهای کوچک بخشایش وام اگر آنها نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد.

در حال حاضر که coronavirus’ عظیم ضربه به نیروی کار تبدیل شده است واضح تر و دموکرات در حال عجله برای نهایی کردن یکی دیگر از بسته نجات و ملال انگیز مارس شغل گزارش می تواند مهمات به فشار آن را از طریق.

“این است که به طور فزاینده ای دشوار برای جمهوری خواهان می گویند” هی ما واقعا نمی خواهید به گام تا و در پاسخ به این سطح بی سابقه ای از اقتصادی صدمه دیده است'” سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.) گفت: در یک تماس را فشار دهید پنج شنبه. “من فکر می کنم آنها در حال رفتن به پیدا کردن آن سخت به سفت بازوی نیازهای کارگران و خانواده.”

اما جمهوریخواهان می گویند که آنها مردد هستند به حرکت به جلو با بسته های دیگر تا زمانی که آنها را ببینید اثرات زودتر اقدامات آنها گذشت.

“البته هیچ کس گفت ما باید انجام هیچ چیز نیست. ما شده ایم کاملا شلوغ” رهبر اکثریت سنای آمریکا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: عصر روز پنج شنبه. “در حال حاضر ما نیاز به دقت شروع به بازگشایی اقتصاد ما. که ممکن است یا نه ممکن است شامل یکی دیگر از نجات بسته است. آن را به خوبی می تواند اتفاق می افتد.”

به عنوان کنگره پیش نویس, مورد بحث و تصویب دو اسکناس در ماه مارس به آدرس coronavirus همه گیر — خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل و مراقبت در عمل — اقتصاددانان و CBO نشده بود هنوز هوا چگونه بالا نرخ بیکاری می تواند به صعود.

“زمانی که کمیته مشغول به کار بود در خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون 20 [درصد] بیکاری نبود تعدادی بود که در سر مردم (اگر چه ما انتظار داشتند که بسیار بزرگ سنبله) گفت:” دموکراتیک aide. “در زمان مراقبت نورد در اطراف ما می دانستیم که در کوتاه مدت نرخ بیکاری می تواند بسیار بالا با توجه به این پناهگاه در محل مورد نیاز است. چه شد باز مسئله در مراقبت (و هنوز هم هست) بود چه بقیه مسیر خواهد بود.”

که دومی از دو بسته مراقبت عمل به قانون امضا شده بود در مارس 27, دول بود فقط گزارش اولین عظیم پرش در تعداد مدعیان بیکاری قرار دادن شناخته شده برآورد coronavirus-کار مرتبط با ضرر و زیان در حدود 3.3 میلیون کسری از بیش از 30 میلیون ادعا می کند که سیل به عنوان همه گیر توقیف کشور است.

کنگره غیر حزبی تحلیلگر CBO آیا انتشار آن پیش بینی است که نرخ بیکاری را بیش از 10 درصد در سه ماهه دوم این سال تا آوریل 2.

یک کارمند جمهوریخواه گفت غیر قابل پیش بینی از دست دادن شغل یک عامل در مذاکرات است.

“هنگامی که دو حزبی مراقبت عمل شد پیش نویس کنگره قابل درک است که بیکاری به احتمال زیاد برای رسیدن به فوق العاده سطح بالا به دلیل خاموش شدن گفت:” کارمند. “اما غیر قابل پیش بینی از دقیق سطوح است که چرا بیمه بیکاری تامین مالی نبود دربسته در محیط با یک مقدار دلار و به جای آن با زمان است.”

با یک تصویر واضح تر از جرم بیکاری ناشی از ویروس دموکرات ها می خواهند بعد از بسته امداد به کراوات مزایای بیکاری به نرخ بیکاری.

تشکر. همین Beyer (Va.), همراه با سنسور. جک رید (R. I.) و مایکل بنت (Colo.) منتشر شد یک پیشنهاد این هفته آینده لایحه که گسترش مراقبت عمل را گسترش مزایای بیکاری تا زمانی که نرخ بیکاری کاهش یافته و برای دو ماه است و کمتر از 5.5 درصد است.

تحت مراقبت عمل نمایندگان مجلس ارائه شده تا به 39 هفته از مزایای بیکاری به کسانی که از کار با توجه به coronavirus از طریق پایان سال — افزایش از 26 هفته متحده به طور معمول ارائه دهد. این قانون همچنین تمدید بیمه بیکاری واجد شرایط بودن به فرفره کارگران و دیگران نه به طور سنتی واجد شرایط و انداخت اضافی $600 شیرین کننده در بالای هر کس هفتگی بیکاری چک از طریق ژوئیه 31.

اما بیر نی و بنت می خواهید آن منافع در دسترس خواهد بود تا 6 ماه بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان می رسد اضطراری ملی اعلام است که به پایان می رسد در ژوئیه 31. پس از آن اگر نرخ بیکاری در کشور همچنان بالای 5.5 درصد دموکرات ها می خواهند به کراوات بیکاری کمک به آمریکا نرخ بیکاری.

به طور مشابه Wyden نیز منتشر شد, یک پیشنهاد برای تمدید بیمه بیکاری متصل به نرخ بیکاری است. پیشنهاد خود را ارائه خواهد $600 شیرین گذشته جولای 31 اگر بیکاری بالا باقی می ماند اما کاهش میزان پرداخت بر اساس نرخ بیکاری است.

آلن جیمز Vestal و پنجم Forgey کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>