اتحادیه هل استان به تصویب قانونی که دیدن جنرال موتورز است اوشاوا کارخانه تولید N95 ماسک

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در سراسر انتاریو هفت درمانی فوت کرده اند از COVID-19 و بیش از 3200 بیمار هستند.

کسانی که جدی آمار تحت فشار قرار دادند تا این استان بزرگترین اتحادیه به لابی برای یک قطعه از تجهیزات است که ممکن است کمک به کسانی که در خط مقدم.

“ما خواستار شده است در دولت خود را به استفاده از قدرت اضطراری به منظور صنعت برای تولید N95 ماسک و آن را ناامید کننده برای یادگیری جنرال موتورز در اوشاوا خواهد ساخت ماسک, اما نه N95 ماسک می گوید:” مایکل Hurley, رئیس جمهور, Ontario شورای اسلامی از بیمارستان های کارگری.

“ما می دانیم که می توان آن را انجام داده است.”

جنرال موتورز خواهد ساخت ماسک های جراحی که ارائه حفاظت مانع اما فراهم نیست و تا آنجا حفاظت تنفسی به عنوان یک N95 ماسک.

N95 ماسک ها ترجیح ماسک زیرا آنها نصب شده و می تواند به جلوگیری از بسیاری عوامل بیماری زا از ورود و خروج از چهره منطقه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“فولاد ماسک بسیار خوب در جلوگیری از برخی از عوامل بیماری زا از ترک و از ورود به ناحیه صورت, اما آنها نه از ایده آل فیبر عرض به نگه داشتن بسیاری از عوامل عفونی و از همه مهمتر آنها نصب نیست بنابراین هوا می شود از این طرف و تاپ” توضیح می دهد که دکتر Raywat Deonandan یک اتاوا بر اساس اپیدمیولوژی و محقق.

“N95s محافظت از تمام احزاب است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: Oshawa, GM گیاه را به صورت ماسک

در Warren, Mich., جنرال موتورز در حال حاضر تولید تا 1.5 میلیون ماسک صورت یک ماه که برخی از آنها N95s اما آن هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از, با توجه به آزادی مطبوعات در وب سایت شرکت. جهانی اخبار رسیده به این شرکت از نظر اما درخواست ما بدون جواب رفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“جنرال موتورز تولید برنامه ها و تمایل خود را برای به اشتراک گذاشتن مشخصات طراحی خواهد بود بسیار قدردانی به عنوان اعضای ما سرعت بخشیدن به تلاش های خود را برای کمک به در طول این بحران می گوید:” جان والش, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت میشیگان انجمن تولید کنندگان.

“جنرال موتورز در تلاش هستند یک نماد قوی از چگونگی ساخت رانندگی راه حل برای حل این بحران است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این بخشی از توقیف جنرال موتورز کارخانه در اوشاوا در حال حاضر در روند بازگشایی مونتاژ برای تولید فولاد ماسک صورت. این روند آغاز شد و در ماه مارس زمانی که حدود 50 کارمند استخدام شده بودند به اجرای دو شیفت جداگانه.

“من می دانم که از تعهد است که جنرال موتورز ساخته شده است که آنها می خواهند به بخشی از PPE زنجیره تامین” اوشاوا شهردار دن کارتر گفت.

“شما آن را دیده ام در ایالات متحده و همکاری خود را با برخی از ونتیلاتور شرکت. من می دانم که تدارکات خود را در بخش کمک کرده است حرکت PPE در سراسر نه تنها ایالات متحده بلکه در کانادا. بنابراین من واقعا بر این باورند که شما در حال رفتن برای دیدن جنرال موتورز بزرگتر و بزرگتر نقش وقتی که می آید به ارائه PPE.”

ادامه مطلب: یک نگاهی به جنرال موتورز در اوشاوا

انتاریو برتر داگ فورد گفت که او می خواهم برای دیدن تجهیزات پزشکی تولید شده در انتاریو بنابراین این استان نیست و باید به تکیه بر دیگر کشورها برای تامین.

“همانطور که این شرکت های کوچک تا سطح شیب دار و شرکت های بزرگ و ما به آرامی شروع به گرفتن از این طریق ما می توانید پرش کشتی در این شرکت ها اگر هزینه آن ما یک زن و شوهر سکه های اضافی به امنیت و امنیت خوب برای مردم ما پرداخت اضافی سنت” فورد گفت: در طول پنج شنبه جلسه در پارک ملکه.

کانادا به تازگی تبدیل به دور از 8 میلیون ماسک های ارسال شده توسط چین به دلیل آنها را برآورده نمی سلامت کانادا استاندارد است که اتحادیه های نقطه به نقطه به عنوان یک نشانه روشن این منابع باید تولید شده در داخل کشور.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنچه ما واقعا نیاز دارید در حال حاضر برای حفظ سیستم مراقبت های بهداشتی است که به N95 ماسک” اضافه شده Hurley.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>