تست معرفی شده به عنوان ساسکاچوان گزارش 56 جدید کروناویروس موارد

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

این ساسکاچوان دولت به یک به روز رسانی جدید کروناویروس موارد در این استان در روز دوشنبه.

مقامات بهداشت گفت: وجود 56 موارد جدید در به روز رسانی با کلی کل استان در حال رشد به 871 پس از اولین مورد گزارش شده در مارس 11.

ادامه مطلب: ماسک و دستکش: انتخابات, Saskatchewan در حال آماده شدن برای pandemic انتخابات

از آنجا که وزارت بهداشت و دیگر نوشته های COVID-19 روز رسانی در تعطیلات آخر هفته روز دوشنبه موارد شامل یک آخر هفته خلاصه. این به این معنی دو مورد جدید گزارش شده در جولای 11, 23 جولای 12 و 31 در روز دوشنبه.

ساسکاچوان NDP رهبر Ryan Meili خواستار, وزیر بهداشت جیم ریتر پاسخ برای عدم ارتباطات در مورد افزایش موارد در آخرین 72 ساعت است.

“فعال موارد بیش از دو برابر از 43 تا 90 بیش از سه روز بدون جوانه زدن از دولت است. این عدم ارتباط در آینده از این وزیر بهداشت غیر قابل قبول است” Meili گفت: در آزادی مطبوعات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در حال حاضر زمان برای تعطیل در ارتباطات عمومی در مورد گسترش COVID-19. همه گیر نیست نگاهی به یک استراحت در تعطیلات آخر هفته. اطلاعات به روز باید گزارش روزانه است. دوره.”

شکسته شش از موارد جدید در ساسکاتون منطقه 31 در منطقه مرکزی و 15 در منطقه جنوب و چهار در رجینا منطقه با توجه به آزادی مطبوعات.

دولت گفت: قبلا گزارش شده COVID-19 عفونت در غرب در حال حاضر کشش دورتر و در حال رشد است شواهد از گسترش در سراسر شرق و غرب و مرکز استان ،

به گفته مقامات این شامل موارد زیر روستایی شهرستانهای:

 • Maple Creek;
 • Auvergne;
 • بیگگر;
 • کارمایکل;
 • Eagle Creek;
 • هریس;
 • لاک Pelletier;
 • Newcombe;
 • پردو;
 • Kellross; و
 • Prairiedale.

وزارت و Saskatchewan Health Authority (SHA) گفت: آنها در حال کار همراه با Hutterian ایمنی شورای اسلامی برای رسیدگی به این وضعیت است. افزایش تست و تماس با ردیابی منابع مستقر خواهد شد به خصوص در جوامع و مناطق اطراف آن بیش از تعداد بعد از روز, با توجه به وزارت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

استانی سه نفر در حال حاضر در بیمارستان است دریافت بستری و مراقبت در ساسکاتون و دو در بخش مراقبت های ویژه در ساسکاتون و جنوب منطقه است.

فقط بیش از 765 نفر بهبود یافته اند و در حال حاضر 90 فعال موارد در استان, سلامت, مقامات گفت. فعال موارد مجموع موارد کمتر بهبود و مرگ و میر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شده اند وجود دارد 15 COVID-19-مربوط به مرگ و میر در استان ساسکاچوان.

تا به امروز بیش از 75,160 آزمایشات انجام شده در استان است.

ادامه مطلب: ساسکاچوان طرح به دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus shutdown متکی بر تاج آن شرکت

جهانی coronavirus تست شد همراه با از سرگیری بیشتر خدمات بهداشتی و درمانی در استان در روز دوشنبه.

شروع سه شنبه, جولای 14, COVID-19 تست در دسترس خواهد بود به هر کسی که در این استان که درخواست آن را. معارفه ها را می توان با تماس با HealthLine 811.

به شاه گفت: آن آزمایشگاه در حال حاضر در حال پردازش حدود 600 آزمون در هر روز و با ظرفیت برای انجام بیش از 1,800. بیماران خواهد بود اولویت بندی برای تست بر اساس تعدادی از عوامل امنیتی اضافه شده است.

خدمات بهداشتی و درمانی مشخص شده به عنوان فاز 3 از شا خدمات سرگیری طرح در حال حاضر در روز دوشنبه.

این خدمات شامل موارد زیر است:

 • بیشتر افزایش سلامت روان و اعتیاد از جمله باز کردن سم زدایی اجتماعی و اعتیاد درمان بستری;
 • اضافی بیماری های مزمن مدیریت/برنامه های سلامتی/سکته مغزی پیشگیری; و
 • خدمات تخصصی برای مشتریان با معلولیت رشدی اوتیسم و آسیب های مغزی.

بیش از 540 خدمات بهداشتی و درمانی باید دوباره آغاز شده در استان از خدمات سرگیری آغاز شد و در مارس 19, SHA گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آنها اضافه شده بیشتر از سر در رجینا و مناطق جنوبی در مقایسه با ساسکاتون و شمال با توجه به COVID-19 نفر در این مناطق و پاسخ پرسنل مورد نیاز برای حمایت از آن.

“ما وارد شد ما جدید طبیعی,’ معنی در حالی که هنوز هم وجود دارد برخی از اتاق به افزایش برخی از خدمات ما نمی توانیم اجازه گارد ما را در این بیماری همه گیر به خصوص که ما در حال پیشرفت به سمت سقوط” شا مدیر عامل شرکت اسکات لیوینگستون گفت: در آزادی مطبوعات.

“همانطور که ما گسترش خدمات ما هنوز نیز در ادامه به نگه داشتن تمرکز بر COVID-19 پشتیبانی نیز هست.”

این مرحله بعدی بیشتر خواهد شد فولاد افزایش حجم به بین 75 و 85 درصد از پیش COVID سطح شا گفت. آنها اضافه شده تعداد قابل توجهی متفاوت با سایت و به عنوان یک نتیجه از کارکنان در دسترس است.

نزدیک به 40 درصد از ساسکاچوان نیروی کار دریافت کرده CERB

نزدیک به 40 درصد از ساسکاچوان نیروی کار دریافت کرده CERB

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>