دانشگاه رجینا دانش آموزان نمی توان شاهد افزایش شهریه در سال آینده

دانشگاه رجینا دانش آموزان نمی خواهد که به نگرانی در مورد افزایش شهریه در 2020-21 پس از مدرسه را عامل بودجه تصویب شد آن حکام در روز سه شنبه.

مدرسه بودجه عملیاتی حدود 238 میلیون و متعادل برای 26 سال متوالی است.

ادامه مطلب: دانشگاه رجینا محقق در نظر گرفتن هدف در COVID-19 اثر در بازی

“به عنوان جهان معتقد با اقتصادی و اجتماعی پیامدهای جهانی همه گیر دانشگاه رجینا 26 متوالی متعادل بودجه عملیاتی است که با تمرکز بر ارائه ثبات و پشتیبانی برای ما دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان” راجر Brandvold صندلی از دانشگاه حکام گفت: در یک نسخه.

“هیئت مدیره قدردانی کار فوق العاده ای از دانشگاه اجرایی و رهبری در حال توسعه یک طرح برای ادامه ارائه قوی تجربه یادگیری برای دانش آموزان در حالی که حفظ ارتباط ما با جوامع ما در طول این بی سابقه بار.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: U R تیم با استفاده از بیومتریک, لباس, 1 میلیون دلار کمک مالی به منظور بررسی سلامت روانی

این دانشگاه گفت: آن را قادر به جلوگیری از افزایش شهریه پس از دریافت $1,070,000 از دولت استانی و پیش بینی درآمد حاصل از افزایش ثبت نام در سال گذشته است.

“اگر وجود دارد کاهش در ثبت نام و یا درآمد دانشگاه را مدیریت کند و آنها را با صرفه جویی در هزینه های عملیاتی. باید چنین درآمد و هزینه تغییرات رخ می دهد, آنها پیش بینی شده به طور موقت و برای بازگشت به قبل از همه گیر سطح یا سال آینده یا سال بعد” در این دانشگاه اظهار داشت: در انتشار.

U R تیم با استفاده از بیومتریک, لباس, 1 میلیون دلار کمک مالی به منظور بررسی سلامت روانی

U R تیم با استفاده از بیومتریک, لباس, 1 میلیون دلار کمک مالی به منظور بررسی سلامت روانی

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر