دانشگاه ساسکاچوان دانشجویی راه اندازی COVID-19 ردیاب به نمودار coronavirus موارد

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

قادر به پیدا کردن یک متمرکز ردیاب برای رمان coronavirus موارد ساسکاتون نوجوان زمام امور را به دست خود و راه اندازی COVID-19 ردیاب کانادا.

نوح کوچولو, 19, راه اندازی وب سایت برای پیگیری مواردی از این ویروس در هر استان است.

ادامه مطلب: Coronavirus: تعداد COVID-19 نفر در استان افزایش می یابد به 20

“من در تلاش بود برای دیدن این موارد در سراسر کانادا وجود دارد و واقعا نبود یک نقطه که در آن من می توانم همه آنها را در یک بار” کمی گفت: توصیف اطلاعات منابع به عنوان تکه تکه و آرام برای به روز رسانی.

سنبله در کانادا COVID-19 موارد اتفاق افتاده در اطراف همان زمان که دانشگاه ساسکاچوان (USask) به حالت تعلیق در کلاس های حضوری. به عنوان سال دوم آناتومی و زیست شناسی سلولی, دانشجو, کوچک به طور ناگهانی به حال زمان برای راه اندازی سایت خود را.

او روش ساده است. او نگاهی به برنامه روزانه برای سلامت استان, اخبار کنفرانس ها و برنامه ریزی روز خود را در اطراف آنها را. هر زمان که یک COVID-19 مورد گزارش شده است, او می افزاید: آن را به چوب خط حساب کردن در حال اجرا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

COVID-19 Tracker Canada assembles data of confirmed novel coronavirus cases in the country.
COVID-19 ردیاب کانادا مونتاژ اطلاعات از تایید رمان coronavirus موارد در کشور است. COVID-19 ردیاب کانادا

با استفاده از پایه برنامه نویسی HTML, او می تواند ترتیب داده با تعداد موارد و مرگ و میر در حالی که ارائه مناسب استناد برای هر رخداد.

COVID-19 ردیاب کانادا همچنین دارای یک نمودار که نشان می دهد موارد در کانادا قدمت آن به اواخر ماه ژانویه است. در اوایل ماه مارس آغاز یک منحنی قابل مشاهده می شود.

“ما در نهایت قادر به دیدن این منحنی مسطح وجود دارد و این چیزی است که من فکر می کنم در حال رفتن به بسیار هیجان انگیز برای دیدن” ،

ادامه مطلب: Coronavirus: Saskatchewan پزشکان التماس کسب و کار را تعطیل برای جلوگیری از گسترش COVID-19

تجسم منحنی یکی از ردیاب های با ارزش ترین ویژگی های کمی و گفت: اگر او انتظار دارد مورد اعداد به ادامه صعود.

“ما نمی توانیم امید ما بیش از حد در حال حاضر,” او گفت:.

کمی گفت: دلایل خود را برای شروع این سایت نیست و کار-با انگیزه هر چند او علاقه مند است در مراقبت های بهداشتی حرفه ای, احتمالا در پزشکی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشتی می گویند کم خطر است برای کانادایی ها اما هشدار می دهند این می تواند به سرعت تغییر. آنها احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران به خواسته خود جدا برای 14 روز در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. و اگر شما مریض در خانه بماند.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>