“بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم’: شرکت های هواپیمایی صورت یک 9/11 لحظه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

خطوط هوایی دلتا و خطوط هوایی آمریکا هر دو اذعان بحث بالقوه کمک از واشنگتن برای مقابله با شیوع کروناویروس در میان یک بحران در مسافرت هوایی بر خلاف هر چیزی صنعت دیده است از سپتامبر. 11, 2001.

دلتا همچنین اعلام کرده است که برش 40 درصد از آن پرواز ظرفیت شدیدترین در تاریخ آن است.

این خبر دو روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد monthlong توقف به ایالات متحده محدود مسافران از بسیاری از اروپا و توقف آن در یک ضربه نابود بسیاری از این صنعت پرسود ترین مسیرهای بین المللی.

“ما در بحث با کاخ سفید و کنگره در مورد حمایت از آنها می تواند به ما کمک کند از طریق این دوره” مدیر عامل شرکت دلتا اد Bastian گفت: در یک یادداشت به کارکنان به دست آمده توسط سیاسی. “من خوشبین هستم که ما دریافت خواهد کرد و حمایت خود را.”

یک سخنگوی خطوط هوایی آمریکا نیز روز جمعه گفت که حامل درگیر در بحث های اولیه با دولت است.

شرکت های هواپیمایی تلاش شده از نظر مالی برای هفته ها به دلیل شیب رکود در تقاضای مسافر به عنوان همه گیر جهانی گسترش یافته است. اما تهمت اروپا محدودیت های مسافرتی تحت فشار قرار دادند و آنها را حتی بیشتر به بحران است. (مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او ممکن است گسترش محدودیت شامل افرادی که از بریتانیا است.)

“سرعت تقاضا سقوط کردن است و بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم” باستین نوشت و اشاره کرد که رزرو به شبکه منفی— معنی لغو رزرو بیش از جدید رزرو — در دلتا. “ما در حال حاضر شاهد لغو از جدید رزرو بیش از ماه آینده” اضافه شده است.

روز پنج شنبه یک دولت رسمی سیاسی گفت که “کنگره واقعا باید کمی در انتخاب به عمل و یا در صورت قابل توجه انقراض لحظه برای صنعت هواپیمایی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی و مشاوران مطالعه شده است که چگونه رئیس جمهور جورج دبلیو بوش لبه پنجره رساند تا صنعت هواپیمایی پس از 9/11.

Bastian هشدار داد در یادداشت خود هر چند که “فرم و ارزش” از کمک دولت غیر قابل پیش بینی است. “ما نمی توانیم شرکت را در آینده در معرض خطر در انتظار کمک از دولت ما.”

دلتا همچنین از بین بردن پرواز به قاره اروپا برای 30 روز آینده. Bastian نیز گفت: او را چشم پوشیدن از حقوق و دستمزد خود را برای شش ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>