ناآرامی عجله de Blasio از دست رفتن کنترل

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Terrence Floyd, brother of the deceased George Floyd, speaks with New York City Mayor Bill de Blasio during a rally at Cadman Plaza Park. | AP Photo

ترنس فلوید برادر از مرحوم جورج فلوید صحبت می کند با نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در طول یک تظاهرات در Cadman پلازا پارک. | AP Photo

نیویورک — شهردار بیل د Blasio مواجه هزاران نفر از مردم بسته بندی شده به بروکلین Cadman پلازا پنج شنبه بعد از ظهر به صحبت می کنند در 85 ثانیه در مورد ناآرامی های نژادی آبشاری در سراسر شهر نیویورک است.

این بوس که او را استقبال رام کمی طول بهر اظهارات تنها به اوج او به عنوان پیچیده و دست و میکروفن به ایالت نیویورک دادستان کل Tish جیمز.

تبلیغات

آن را قابل توجه صحنه نقاب تنها توسط آن به اختصار.

اگر چند ماه گذشته را تفویض به ثابت شل شدن de Blasio گرفتن در شهر خود از دست زدن به یک کشنده coronavirus خدشه دار توسط دولت فنلاند — آخرین پنج روز از سراسر شهر بود تظاهرات شتاب که خرید اینترنتی.

و پنج شنبه بعد از ظهر در ظاهر نشان داد که شهردار در حال از دست دادن حسن نیت در میان مردم که اکثریت انتخاب او در مسئله بسیار که بالا او را در شلوغ زمینه از نامزدها در سال 2013.

“من دو پسر و من می ترسم زمانی که آنها بیرون بروید. من آنها را هر روز به مطمئن شوید که آنها امن” دانا Clinkscales یک 60 ساله دیرین نیویورکر گفت: در طول یک زندگی ماده مارس بر روی پل بروکلین در پی Cadman پلازا جمع آوری است.

او گفت که او رای دادند de Blasio, آیا به عنوان سیاه ترین نیویورکی که بازیگران برگه های رای در سال 2013 و 2017, انتخابات, ساخت بخشی از قابل اعتماد ترین پایگاه پشتیبانی می کند. اما در روز پنج شنبه Clinkscales گفت: او از دست ایمان است.

“او نیست انجام هر کاری برای پلیس اصلاحات. او را نگه می دارد در حمایت از پلیس و آنها نشان داده ایم, وقت و زمان دوباره که آنها اهمیتی نمی,” او گفت:.

د Blasio مخالف بود.

او اصرار دارد تصدی خود تعریف شده توسط اصلاحات: ظهور محله محور و کاهش در دستگیری و حل و فصل یک دعوی در دادگاه بیش از استفاده از توقف-و-frisk یک عمل یک قاضی فدرال تلقی خلاف قانون اساسی تحت شهردار سابق مایک بلومبرگ.

“به تعداد زیادی از مردم پرسیدن سوال برای برخی از طرفداران و به مقامات منتخب آن ممکن است مهم نیست که ما سازگار سری تغییرات در حالی که جرم و جنایت پایین” شهردار در مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه. “اما من می دانم که هر روز نیروهای جدید است. آنها می خواهند پلیس اصلاحات. آنها می خواهند یک رابطه متفاوت بین پلیس و جامعه است. و آنها می خواهند جرم نگهداری می شود.”

“که تا حد زیادی به ترکیب, اما NYPD آن را انجام داده است,” او اضافه شده است.

او قول داده است اصلاحات بیشتر شروع با یک شرطی لغو یک قانون دولت که در سپر پلیس های انضباطی پرونده از افشای. در واقع de Blasio تیم شکست از گذشته دولت در آن سختگیرانه تر تفسیر قانون تنظیم تا مشکل او در حال حاضر تماس برای حل و فصل.

به عنوان شهر تظاهرات قتل جورج فلوید در مینیاپولیس رشد خشونت de Blasio سعی در حفظ این عمل تعادل: پیوستن به نگرانی در جوامع اسپانیایی زبان در مورد تاکتیک های پلیس در حالی که جلسه مطالبات 36,000-عضو نیروی است که او نیاز به نگه داشتن جرم و جنایت پایین بخش مرکزی میراث او.

“آن را نمی خواهد در مورد کلمات در این شهر خواهد بود در مورد تغییر — تغییر در NYPD,” او گفت: کسانی که جمع شده بودند در Cadman پلازا. “این خواهد بود که در مورد تغییر که شما می توانید ببینید و بر این باورند چون شما آن را ببینید با چشم خود.”

د Blasio صحبت کرده است در جارو نظر در مورد روابط و پلیس پس از اولین کمپین شهردار در زمان صدایی مانند یک نامزد به جای قدرت مرکز شهرستان سالن.

او با صراحت در مورد چالش های بالا بردن سیاه و سفید پسر و مشاوره او در مورد چگونگی پاسخ در پلیس برخورد. اما او cowed بعد که ماه زمانی که دو افسر پلیس کشته شدند و نمرات از پلیس تبدیل پشت خود را بر روی او در مجالس ترحیم.

مشاوران می گویند او indelibly خدشه دار توسط حادثه.

از آن پس او منصوب کرده است دو مرد سفید پوست پلیس کمیسیون متوقف شد و از استقبال بی قید و شرط قانونی کردن ماری جوانا و منتظر پنج سال به آتش افسر که کشتن یک غیر مسلح در ماه جولای سال 2014 بود کاتالیزور برای اختلاف. (او مقصر تاخیر در انفعال توسط وزارت دادگستری ایالات متحده.)

“او اساسا در یک تنش بین جنبش مترقی تجاری او زد و ذاتی cautiousness ذاتا محافظه کاری و عمیق و ریشه دار ترس از یک ادراک است که این شهرستان می تواند فرود به هرج و مرج مانند او را دیدم طول تاج ارتفاعات شورش تحت [دیوید] Dinkins” جاناتان روزن یک مشاور سابق گفت: در اوایل این هفته.

او نه تنها یکی از دستیاران سابق به بیان ترس.

پاتریک Gaspard, یکی از ده بلزیو قدیمی ترین confidantes توییتی یک تصویری از خود در راهپیمایی روز چهارشنبه و نوشت: “تا زمانی که وجود یک حکومت نظامی در برابر نژادپرستانه پلیس. تا زمانی که وجود یک حکومت نظامی در برابر جرم حبس. ما در حال رفتن به ماه مارس به دلیل این خیابان در حال سالن ما از عدالت است. مردم را در قدرت ناراحت کننده است.”

و مدافع Jumaane ویلیامز سابق de Blasio متحد گفت: در طول Cadman پلازا تجمع “این است که قرار بود مترقی چراغ این کشور هستند و ما شکست. ما اشتباه رئیس جمهور. ما اشتباه فرماندار. و ما اشتباه شهردار.”

در روزهای اخیر de Blasio به دفاع از این حرکت را محکوم معترضان که او می گوید در حال out-of-towners غارت فروشگاه ها در سراسر شهرستان و نهاد حکومت نظامی. در روز پنج شنبه او گفت که او تا به حال نه دیده می شود به طور گسترده ای منتشر شده تصویری از افسران زور پاکسازی جمعیت معترضان مسالمت آمیز.

قطع ارتباط بین حال و روز د Blasio و نامزدی که وعده بی سابقه پلیس برای اصلاح آب پز به عنوان کارمندان سابق امضا نامه ای سرگشاده ابراز سرخوردگی خود را با او.

و چند تن از اعضای یک نیروی کار مجموعه تا به تمرکز بر روی مسائل مربوط به سازمان های غیر انتفاعی رو در طول Covid-19 همه گیر قلم یک شنبه تماس با مسئولان شهرستان در بخش ایستاده در همبستگی با تظاهر کنندگان.

“چگونه NYPD در پاسخ به این اعتراضات بیش از آخر هفته واقعا نگران بسیاری از ما” وین هو, مدیر ارشد اجرایی چینی آمریکایی شورای برنامه ریزی گفت: در یک مصاحبه.

بسیاری از تنش نژادی است که پختند سراسر de Blasio را mayoralty آمد به تمرکز زمانی که شهر منتشر شد داده نشان نامتناسب تاثیر مخرب از Covid-19 روز سیاه پوست و لاتین در نیویورک. داناون ریچاردز, یک عضو شورای شهر که قبلا هم تراز با د Blasio رو به یک مبارزه تن به تن با شهردار بیش از نرخ مرگ بالا در منطقه خود را در جنوب شرقی ملکه است.

شهردار در زمان برخی از این انتقاد به قلب آماده سازی شهروندان با اجرای اجتماعی فاصله پس از داده ها نشان داد نژادی و نابرابری در بازداشت به همراه ویروسی ویدئوها از تهاجمی پلیس.

یکی یکی از دستیاران سابق که خواست نامش فاش نشود, نسبت به نا هنجاری به د Blasio تمایل به دلجویی از هر دو طرف که اغلب برگ هر کس ناراضی — در این مورد ماموران پلیس در برابر معترضان.

“واقعا قوی مورد یک سیاستمدار که اشتباه چرا او انتخاب شد و پس از آن واقعا دوباره تحلیل” دستیار گفت: در توضیح د Blasio را ضربه به دلجویی بیرونی-قصبه سفید نیویورکی که شناسایی به عنوان طبقه کارگر و نه از او حمایت سیاسی.

شهردار در حال حاضر چهره دوگانه چالش های هدایت شهرستان از طریق ادامه همه گیر و پرداختن به مسائل اساسی خصومت فوران در تظاهرات.

او به عنوان هدایت که زمین های صخره ای دموکراتیک سیاستمداران که باید بیشتر نگه داشته و یک درب در نگرانی های خود را برای سال در حال آشکارا حمله به او به عنوان آنها به دنبال بالاتر ،

رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson طرح به تصویب قانون ممنوعیت chokeholds که شهردار مخالف در گذشته است.

اعضای شورا شده اند و تهدید به خودداری از تصویب سالانه بودجه شهرستان مگر اینکه کاهش چشمگیر ساخته شده به NYPD که 6 میلیارد دلار تخصیص رشد کرده حدود 16 درصد تحت de Blasio دولت (هر چند بسیاری از اعضای تایید این افزایش در سال گذشته از جمله یک دست انداز بزرگ در پلیس سرشماری در سال 2015.)

چند متحدان چسبیده ،

A. R. برنارد نفوذ کشیش مسیحی در مرکز فرهنگی بروکلین در دفاع از خود و پاسخ به اعتراضات و گفت: شهردار و کمیسر پلیس به دنبال کمک از روحانیون و رهبران در سراسر شهرستان.

“شهردار انجام داده است و من فکر می کنم که او می تواند با توجه به شرایط” برنارد در مصاحبه ای گفت:. “ما انتظار نداریم که همه چیز مانند این که ما در موقعیت های رهبری و زمانی که آنها می آیند ما سعی می کنید به حرکت آنها را به دقت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>