تازه بدوران رسیده داش برنده NWSL چالش جام بر روی ستاره قرمز

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سوفی اشمیت به ثمر رساند در اوایل پنالتی و شیا داماد اضافه شده یک توقف زمان هدف به هوستون داش چالش مسابقات جام عنوان با یک پیروزی 2-0 بیش از شیکاگو ستاره های قرمز در روز یکشنبه.

هفته مسابقات بود ملی فوتبال زنان لیگ re-boot بعد از فصل به طور منظم بود تعطیل با شیوع کروناویروس. هوستون در آن سال هفتم در لیگ برتر هرگز قبلا ساخته شده برگشتی.

ستاره قرمز رفت و به NWSL بازی مسابقات قهرمانی فصل گذشته شد اما روت 4-0 توسط کارولینای شمالی شجاعت.

هوستون شد و تهاجمی از شروع. Kristie Mewis بود در اجرا هنگامی که او خراب توسط Kayla Sharples برای داش ضربه پنالتی. اشمیت میخ PK در دقیقه پنجم. این مسابقات اولین ضربه پنالتی در قوانین و مقررات.

سازمان دیده بان | کانادا اشمیت نمرات در پنالتی:

سوفی اشمیت از Abbotsford, B. C. قرار می دهد هوستون داش تا 1-0 در شیکاگو ستاره های قرمز در 5 دقیقه از NWSL چالش قهرمانی جام. 1:09

ستاره قرمز نزدیک به خود جلب کرد و حتی در 15th, اما ساوانا McCaskill هدر کردن دوباره بجای اول برگشتن آمار ارسال.

McCaskill تا به حال فرصت دیگری را از راه دور در دقیقه 67 اما هوستون دروازه بان جین کمپبل نوک آن را بالا و بیش از این میره.

فاصله گرفت و با یک ضربه در دقیقه 29 هنگامی که Mewis تا به حال به بیرون آمدن از بازی با مصدومیت همسترینگ. او sobbed او به عنوان subbed از بازی.

این NWSL اولین تیم حرفه ای ورزشی به بازگشت در ایالات متحده است. هشت نفر از این لیگ نه تیم شده اند منزوی در ایالت یوتا برای مدت زمان از مسابقات آغاز شده است که در ژوئن 27.

لیگ نهم تیم اورلاندو غرور انصراف در مدت کوتاهی قبل از شروع به دلیل مثبت COVID-19 انجام شد. اما وجود دارد هیچ آزمون مثبت در اصطلاح حباب در ایالت یوتا برای مدت زمان از این رویداد.

ستاره قرمز شد این مسابقات ششم بذر رفتن به دور حذفی. آنها پیشرفته به مرحله نیمه نهایی در ضربات پنالتی پس از قرعه کشی گل با OL سلطنت پس از آن برگزار شد خاموش آسمان آبی 3-2 روز چهارشنبه.

شیکاگو تا به حال فقط دو مجموع اهداف در این مسابقات قبل از انفجار در برابر آسمان آبی.

داش هستند تازه بدوران رسیده underdogs از چالش های جام حذفی پس از اتمام هفتم در NWSL فصل گذشته. انگلیسی ملی راشل دالی led هوستون با سه گل در این مسابقات و چالش جام با ارزش ترین بازیکن.

سازمان دیده بان | داماد امنیت پیروزی برای Dash:

با روغن داماد هدف در زمان توقف هوستون داش ضربان Chicago Red Stars 2-0 به ادعای خود 1st NWSL عنوان. 1:07

دالی فرصتی برای افزایش هوستون سرب در دقیقه 73 اما کاملا نمی تواند مجموعه پس از عبور از Nichelle شاهزاده و ضربه رفت.

دالی کمک در داماد هدف در 91 دقیقه. آن داماد سوم هدف از این مسابقات است.

روز یکشنبه بازی در ورزشگاه ریو تینتو خانه NWSL را یوتا سلطنتی و لیگ فوتبال رئال سالت لیک شد و پخش در سراسر کشور در CBS لیگ جدید تلویزیون شریک در این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>