Ursula von der Leyen را مدیریت بحران

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بر روی کاغذ Ursula von der Leyen نمی تواند بهتر از بازیگران برای این لحظه در اتحادیه اروپا تاریخ: بروکسل متولد شده; سه زبانه در آلمانی و انگلیسی; سه وزیر کابینه; اولین زن رئیس کمیسیون اروپا; و — یک نویسنده هالیوود به سختی می تواند رویای آن — آموزش پزشکی دکتر با مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی پیشرو در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

در von der Leyen و کمیسیون شده اند آور با تلاش های خود را در مدیریت اضطراری در زمان رها کردن جدید سیاسی و ارتباطات بحران و باعث پریشانی و حتی در میان کمیسیون ارشد کارمندان دولت و مقامات اتحادیه اروپا که فقط می خواهید به موفقیت.

در روز پنج شنبه اتحادیه اروپا و رهبران ملی دست von der Leyen بزرگترین چالش در عین حال: به وصله پینه کردن برنامه های اتحادیه اروپا را در دراز مدت بودجه را به عنوان سمبل یک صندوق بزرگ برای احیای اقتصاد است. که وظیفه قرار می دهد آلمان در تیراندازی از یک مدت طولانی و تلخ دشمنی بین اتحادیه اروپا شمال و جنوب بیش از سیاست های مالی اساسا خواستار او پیدا کردن یک سازش که رهبران خود را شکست خورده اند برای رسیدن به بیش از یک دهه.

به موفقیت آن روشن است von der Leyen و تیم او را به بهبود خود را ناهموار عملکرد هفته های اخیر از جمله یک سری از اشتباه ترین خودنمایی بود که نشت از یک طرح کلی از €2 تریلیون احیای اقتصادی طرح قبل از رهبران ملی بود و حتی در آن دیده می شود.

که اشتباه باعث هشدار مستقیم از صدراعظم von der Leyen مربی که دخالت در طول روز پنجشنبه شورای اروپا ویدئو کنفرانس برای تایید مارس 6 به تاریخ مورد نظر برای این طرح بودجه و سپس گفت: رئیس کمیسیون: “فراموش نکنید که به ما صحبت می کنند.”

در مواجهه با بحران تا کنون von der Leyen گاهی اوقات تا به حال هیچ چاره ای اما برای تنظیم این کمیسیون به اجتناب ناپذیر مانند تدوین دستورالعمل برای مرز تعطیلی که در حال حاضر در حال تحمیل شده و این که او و تیم او ناتوان بودند برای جلوگیری از. به طور مشابه او اعلام کرد با هیاهو چشم پوشی از اتحادیه اروپا بدهی و قرض گرفتن محدودیت که او تا به حال هیچ شانسی برای نگه داشتن داده های غول پیکر شوک اقتصادی.

در زمان های دیگر von der Leyen خود gaffes در مصاحبه های رسانه ای برخی از داده های آلمانی به رسانه ها در کشور باید مجموعه ای داد و بیداد کشیده و غرب حتی از متحدان نزدیک — نشانه آن است که تنها پس از چهار ماه و نیم در دفتر او هنوز عادت به وزن کلمات او حمل در سراسر این قاره است.

اخراج او در آلمان از تاج اوراق قرضه بالقوه مکانیزم تامین مالی برای بهبود اقتصادی به عنوان یک “شعار” منجر به اعتراض در ایتالیا — اتحادیه اروپا, کشور با بیشترین coronavirus مرگ و میر — و او به سرعت پس از عقب نشینی رئیس پارلمان اروپا دیوید Sassoli گفت: “روشن شدن” ،

و آشکار اشتغال ذهنی با روابط عمومی از جمله پرداخت های خصوصی شرکت مشاوره ای برای رسانه های اجتماعی مشاوره از خود جیب ندارد مانع شرم آور برخی از اشکالات مانند زودرس صدای جیر جیر در مورد چشم پوشی از اتحادیه اروپا وام گرفتن قوانین — اعلام به احتمال زیاد به حرکت بازارهای مالی — که نوشته شده بود به سرعت حذف شده و سپس چاپ هنگامی که بازار بسته شده بود.

در Berlaymont که در حال حاضر تا حد زیادی خالی دفتر مرکزی کمیسیون که در آن رئیس جمهور زندگی در کنار او طبقه 13th در سابق مستراح تبدیل به یک اتاق خواب یک op-ed توسط دو کمیسیون تیری برتون فرانسه و Paolo Gentiloni ایتالیا ناهماهنگ با کلی پیام مشاهده شد که فقط در مورد بسیاری از شواهد که von der Leyen فاقد شرکت کنترل بر بالای تیم است.

حتی بیشتر مشکل ساز شده اند و زمانی که این کمیسیون پاسخ اضطراری تلاش شده است. ی به خصوص با عدم خرید از دولت های ملی است.

پرده برداری از یک استراتژی برای خروج از coronavirus مهار اقدامات اعلام شد و سپس به طور ناگهانی لغو شد در عرض چند ساعت پس از اعتراض از کشورهای اتحادیه اروپا که شکایت کرده است که آن را زودرس — تنها برای برخی از پایتخت به رول کردن برنامه های خود را قبل از کمیسیون و در نهایت انتشار آن نقشه راه.

که قسمت برجسته چگونه یک سوراخ بزرگ در von der Leyen است رزومه — هیچ تجربه قبلی به عنوان رئیس دولت و یا دولت ثابت کرده است که یک مسئولیت جدی به عنوان رهبران ملی بارها و بارها خود قرار داده داخلی منافع اول و خار کمیسیون خواستار همبستگی اتحادیه اروپا. است که در سمت چپ این کمیسیون تلاش خود را برای حفظ ارتباط و بتواند به بازگرداندن حس نظم و کنترل است.

برخی از منتقدان می گویند von der Leyen است بیش از حد احترام به رهبران ملی — که او تعجب خود را انتخاب کنید به این کمیسیون در ماه ژوئیه گذشته — و بیش از حد محتاط در مورد خم کمیسیون اجرایی و بهره برداری سیاسی پلت فرم است که می آید با این کار که هر دو ثابت کرده اند توانمند در دست برخی از پیشینیان.

“او قدرت اصلی در این بحران شده است و دانش او از اروپا و او چند زبانه و مهارت های پزشکی گفت: یک ارشد سابق اروپایی رسمی با دهه تجربه در رده بالای اتحادیه اروپا. “اما او خیلی با احتیاط از نه دور زدن صلاحیت اتحادیه اروپا و باقی مانده در چارچوب قانونی.”

“ژاک دلور نمی دریغ به مقابله با شورای هنگامی که آن را مورد نیاز بود و [ماریو] امروز همین کار را با بانک مرکزی” این مقام سابق گفت: در مقایسه von der Leyen دولتمرد فرانسوی بود که در کمیسیون رئیس جمهور از سال 1985 تا 1995 و پس از آن رئیس بانک مرکزی اروپا کمک کرد که هدایت اتحادیه اروپا از بحران بدهی.

وی استدلال سابق نخست وزیر بلژیک و در حال حاضر برجسته لیبرال عضو پارلمان اروپا آشکارا متهم von der Leyen بودن بیش از حد ترسو در آینده رو به جلو با یک طرح اقتصادی.

“سوال من این است: آنچه که کمیسیون اروپا انتظار دارند؟” استدلال thundered در یک سخنرانی به پارلمان اروپا در اوایل این ماه که در آن او روشن ساخته شده بود که رئیس جمهور خودش.

“شما حق ابتکار; خود را مسئولیت و جلو آمده” استدلال می گفت: “این یک لحظه تاریخی برای اروپا.”

ارشد پیشین مقام اروپایی و دیگران گفت von der Leyen شده است به اندازه کافی خلاق در ارائه راه حل های جدید است که ممکن است سوق دادن اتحادیه اروپا به یک موقعیت رهبری در پاسخ به بحران است.

“او با تکیه بر روش های موجود — پیمان ثبات کمک های دولت و ساخته شده برخی از اشتباهات بزرگ از جمله در نظرات او در مورد محدود مردم بیش از 70” این مقام سابق گفت: با اشاره به مصاحبه در روزنامه آلمانی بیلد در آن von der Leyen پیشنهاد سالمندان ممکن است نیاز به صرف بیش از دیگران در مستند. “که باعث برخی از آسیب.”

چند مقامات گفت که von der Leyen تا به حال در زمان نشان داده شده ضعیف رفلکس مانند زمانی که او باقی مانده و تثبیت شده در یک اختلاف با ترکیه بیش از پناهجویان در طول یونانی مرز حتی به عنوان coronavirus اضطراری انفجار در شمال ایتالیا.

نا امیدی با von der Leyen همچنین عبور از مرزهای حزب است.

“من می خواهم این کمیسیون به نقش فعال تر بازی,” یواخیم شوستر سوسیالیست عضو پارلمان اروپا از آلمان گفت: از تلاش برای سادگی یک بهبود اقتصادی طرح.

شوستر به یاد می آورد امضای اقتصادی ابتکار تبلیغ توسط von der Leyen را سلف ژان-کلود یونکر تقریبا از شروع دوره خود را تا آخرین روز خود را. “اگر شما آن را در مقایسه با اتحادیه اروپایی در راه هل دادن به جلو با طرح سرمایه گذاری در زمان — حتی در برابر مخالفان از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و در عین حال با برخی از موفقیت” شوستر گفت: “پس من هم می خواهم برای دیدن بیشتر از این تعهد است.”

کمیسیون شوستر گفت: “باید فشار کشورهای اتحادیه اروپا رو به جلو, زیرا پس از همه, آن را می توانید فقط پیشنهاد چه حداقل اجماع میان دولت ها است.”

به جلو و اقتصاد اروپا را از آن خود بزرگترین رکود پس از رکود بزرگ von der Leyen پیشنهاد کرده است که گرفتن کشورها به منظور بالا بردن مقدار آنها مجاز به کمک به بلند مدت بودجه Multiannual مالی چارچوب (MFF). این کمیسیون پس از آن استفاده از این فضای اضافی برای قرار دادن ضمانت وام به منظور جمع آوری پول از بازار برای بهبودی تلاش است.

ایده این است برای دور زدن معاند بحث بین کشورهای شمال اروپا مانند آلمان و هلند که به مدت طولانی مخالف مشترک ابزار بدهی و جنوب کشورهایی مانند ایتالیا و پرتغال که اصرار بر گسترده تر جامعه گسترده اقتصادی پشتیبانی می کند.

اما منتقدان هشدار می دهند که به جای MFF ارائه کلید برای ایجاد بهبود صندوق بیش از بحث های اقتصادی پاسخ می تواند تاخیر بیشتر بودجه جدید که رهبران ملی و حتی بعد از اینکه کمیسیون با این کار می تواند بلک در یک معامله است. پرسش های بزرگ باقی می ماند به عنوان مثال بیش از این که آیا به اندازه کافی پول می تواند مطرح شود و اینکه آیا باید آن را توزیع به عنوان وام یا کمک های مالی.

یکی از ملی سابق وزیر و کارشناس در امور اتحادیه اروپا همچنین گفت von der Leyen باید در پیدا کردن یک مدل در دلور و فشار پایتختهای سخت تر است.

“Von der Leyen باید بازی خیلی بیشتر ‘مافوق partes‘ نقش به عنوان دلور آن را انجام داد” وزیر سابق گفت. “و این به این معنی: بی وقفه می آیند تا با طرح اصرار دارند به مردم در مورد اصول و تعهدات ارائه استدلال برای کسانی که تمایلی کسانی که دریغ کسانی که دروغ egocentrics از همه نوع.”

دلور بود که در گذشته اتحادیه اروپا رئیس منصوب شود بدون داشتن خدمت به عنوان یک رئیس دولت تا به حال استفاده از یک بی رحم رئیس ستاد پاسکال لامی که به دست آورده نام مستعار جانور از Berlaymont. Von der Leyen حال شده است قادر به تکرار آن مدل در بخش های بزرگ به دلیل سنگین-handedness مارتین Selmayr که در خدمت به عنوان دستیار به ترتیب ،

مقامات اتحادیه اروپا به خصوص اعضای پارلمان اروپا ساخته شده روشن است که آنها می خواستند Selmayr را به عنوان کمیسیون به دبیر کل و von der Leyen به آسانی پیروی. اما او هیچ دستیار با قد و قامت از لمی یا Selmayr. جالب اینجاست که حتی برخی از Selmayr سخت ترین منتقدان در حال حاضر اعتراف به از دست رفته خود را بی رحمانه نظم و انضباط و کل فرماندهی بیش از این اهرم از اتحادیه اروپا و ماشین آلات.

حامیان von der Leyen اصرار دارند که او در حال گرفتن نزدیک به اعتباری به اندازه کافی برای نگه داشتن کشتی ثابت در میان چنین بی سابقه تلاطم بنابراین در اوایل دوره تصدی خود را — به خصوص در مقایسه با مدیریت بحران با دیگر رهبران جهان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه. آنها توجه داشته باشید که این von der Leyen و نه هر یک از این پر باد strongmen است که سازمان بین المللی حمایت رویداد برای کمک به تامین مالی coronavirus واکسن.

Von der Leyen را حامیان گفت که او انجام داده است بهترین که انتظار می رود می تواند تحت شرایطی که رهبران ملی تحت فشار در خانه بودند اتخاذ آسان, اگر ترسو استراتژی در نظر گرفتن اعتبار برای همه چیز که می رود و در حالی که انتقاد بروکسل برای هر گونه اشتباه.

Von der Leyen و مشاوران او کاهش یافته است به نظر رکورد برای این مقاله.

یک مقام ارشد کمیسیون مقام استدلال پر سر و صدا اوایل هفته از بحران ثابت von der Leyen می تواند عمل کنید و نتایج تحت فشار شدید — از جمله قرار دادن بودجه در مسیر برگشت پس از رهبران اتحادیه اروپا موفق به ارائه یک معامله در ماه فوریه است.

“قبل از بحران MFF مذاکرات شکست خورده بود. در حال حاضر به لطف کار این کمیسیون همه چیز در حال حرکت به سمت جدید و بسیار قوی تر MFF,” این مقام گفت.

به طور مشابه این مقام گفت von der Leyen را پیشینیان هرگز شفا زخم از بحران منطقه یورو که تقسیم شمال و جنوب. “این هیچ راز است که برخی از کشورهای عضو هنوز گرفتار در نبرد” این مقام گفت. “با تشکر از کمیسیون های اخیر پیشنهاد جدید MFF در قلب اتحادیه اروپا طرح بازیابی در حال حاضر وجود دارد یک راه و فرصتی برای پل این تفاوت است.”

این مقام همچنین گفت که پس از اعضای اتحادیه اروپا در ابتدا سعی کردم به دنبال باریک منافع خود در پاسخ به بحران کمیسیون آرام وضعیت و بازسازی همکاری در همه چیز از مرز اقدامات لازم برای خرید تجهیزات پزشکی.

در تمام این مقام گفت: “بیش از 140 اقدامات در زمینه های مختلف در محل قرار داده شد برای کاهش ذرات از تاج بحران برای اروپا است. این واقعیت است که همه این اقدامات شد و پذیرفته شده توسط این شورا مورد نیاز بسیاری از شخصی مذاکرات محرمانه بین رئیس جمهور و سران کشور و دولت است.”

همانطور که برای بودجه جدید برنامه ریزی و بازیابی صندوق رسمی گفت که این شورا با قرار دادن این موضوع در کمیسیون در دست بود که نشان از اعتماد به نفس.

Nathalie Loiseau سابق امور اتحادیه اروپا وزیر فرانسه است که در حال حاضر یک عضو پارلمان اروپا گفت: von der Leyen است اثبات می شود جدی و سخت کار اپراتور.

“Von der Leyen پیشرفت در سرعت خود آجر به آجر گام به گام او باعث می شود برخی از اشتباهات را به رسمیت می شناسد و آنها که هیچ خیلی بد” دانند.

“او دوست دارد به کار با یک دید و دایره محدود از مردم و گاهی متصل نیست دیگران را به تفکر است که می تواند دخترانه بسیاری از پرهای. اما از آن است که شخصیت او. او آلمانی است. او زحمت کش. او را ندارد, نور دل, جوک,” او اضافه شده است.

“وجود ندارد عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و یا سیاسی ذکراست. آن را یونکر آن می تواند آزار برخی از کمیسیون کارمندان دولت. اما آن را یک عیب? او کسی است که ساخت یک پروژه نمی انحراف از مسیر او را انتخاب نمی کند از ریل و این که اساسا نقش خود را.”

در برخی از پایتخت von der Leyen هنوز هم به حمایت از رهبران مهمتر از همه شاید مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی که حمایت او برای این کار است.

یک فرانسوی از ایران خواسته در مورد von der Leyen عملکرد گفت: نه همه چیز بود: “همانطور که ما ممکن است می خواهید آن را در یک رویا” اما این کمیسیون را در دستور کار “است که هنوز هم یک حق است.”

این مقام گفت von der Leyen را درک کرده بود “تا چه حد از بحران” و اشاره او تلاش به صحبت می کنند به رسانه های فرانسه.

دانیل Caspary رئیس, آلمانی, EPP نمایندگی در پارلمان اروپا و یک متحد نزدیک مرکل همچنین در دفاع von der Leyen “من با این تصور که او به خوبی گوش و که شما می توانید کار به خوبی با او” Caspary گفت. “در برلین برخی از مردم گفت: شما نمی توانید دسترسی به او گوش نمیدهد. من می توانم تایید می کنند که در همه.”

صحبت از von der Leyen را gaffes در مصاحبه مانند او پیشنهاد که تعطیلات تابستان ممکن است نیاز به لغو می شود که خشم کشورهای به شدت متکی بر گردشگری Caspary گفت: “هر کسی که بسیار فعال است گاهی چیزی می گوید بحث برانگیز و یا چیزی است که می تواند اشتباه گرفته است.”

اما مقامات در بروکسل که شک و تردید در مورد von der Leyen رهبری حتی قبل از بحران گفت: آنها در حال حاضر حتی بیشتر نگران است. برخی از کهنه کمیسیون گفته مقامات سیاسی آنها تبدیل شده بود پایین تبلیغات زیرا آنها نمی خواهند به مسئولیت از propping تا ضعیف کمیسیون.

دیگر مقامات گفت: این بحران تنها به حال ارائه شده بیشتر چالش های دشوار برای یک کمیسیون است که در حال حاضر بدست کردن را شروع کند — قادر به استقرار کافی نیروی انسانی و منابع حتی برای برخی از آن بالا اولویت های اروپایی را سبز کرد.

یک مشاور سابق ارشد سیاستمداران اتحادیه اروپا گفت که اعضای شورای اروپا انتخاب کرده von der Leyen با هدف تضعیف این کمیسیون بودند و در حال حاضر پرداخت قیمت.

نه تنها سران و دولت حاضر به نصب, کسی که تا به حال خدمت در صفوف خود را دارند اما آنها نیز در سمت چپ von der Leyen به کار با مقامات ارشد خود که آرمان خنثی شد در رهبری مسابقه.

مشاور سابق توصیف von der Leyen به عنوان “فرد اشتباه در اشتباه نقش در زمان اشتباه و بی اعتنا به این کار در دست و چگونه به بازو-کشتی عضو متحده است. و معاون اجرایی رئیس جمهور در حال تماشای از حاشیه های بزرگ, غرور خود انتظار برای او را به لغزش و سقوط است.”

“Von der Leyen یک زندانی در صومعه, کمتر, مادر برتر از یک تازه کار, راهبه, سوال خود را اروپایی ایمان” مشاور سابق گفت که زندگی در Berlaymont ممکن است کمک کند: “خارج و هوای تازه و تازه comms مشاوره.”

دیگران گفت که شورای اروپا تا به حال تنها خود را مقصر و که von der Leyen بخشی از یک بزرگتر رهبری بسته همراه با Sassoli و رئیس شورای اروپا چارلز میشل که هنوز یافت می شود آن جای پا — و ممکن است هرگز انجام داده و نظام سیاسی.

که در آن هر سه از اصلی ترین نهادهای اتحادیه اروپا — کمیسیون شورای مجلس — قبلا به ریاست مرکز-راست حزب محافظه کار از حزب مردم اروپا (EPP) این نقش در حال حاضر مساوی با von der Leyen از EPP, میشل لیبرال و Sassoli سوسیال دموکرات.

تنش بین احزاب نقش به طور مداوم پشت صحنه و شمار و در عین حال یک تست بیشتر برای von der Leyen که باید تصمیم بگیرید که تا چه حد برتون است که با حمایت لیبرال ها Gentiloni سوسیال دموکرات و Valdis Dombrovskis یک محافظه کار است که معاون اجرایی رئیس جمهور مسئول امور اقتصادی را کنترل جنبه های تلاش بازیابی.

در نامه ای به von der Leyen این ماه, نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته خواست او را به انجام بهتر. “من از شنیدن ایده های شایسته نیست از اروپا” را نوشت و اضافه میکند: “آن زمان برای نشان دادن بیشتر جاه طلبی بیشتر و وحدت بیشتر شجاعت”.

کونته و دیگر مقامات دادن شده اند تکرار مصاحبه در رسانه ها در روزهای اخیر ادامه جنگ لفظی آغاز شده است که هنگامی که von der Leyen اخراج کرده تاج اوراق قرضه ایتالیا و پشتیبانی به عنوان یک “شعار” در مصاحبه با DPA آلمان آژانس خبری.

یکی پوپولیستی عضو پارلمان اروپا در بخش خصوصی بستری به دست بگیرد.

“او است نه در همه به کار” MEP گفت: von der Leyen. “او ساخته شده یک سخنرانی رسمی در مجلس پس از بحران آغاز شد و به ما گفت که این امر می تواند ‘حسن نیت و عشق است که ما را نجات دهد از coronavirus و دو روز قبل از آن او به جهانیان نشان داد که چگونه برای شستن دست. آن را مانند او بازیگری در فیلم ” خانه کوچک در دشت.’ کمیسیون اروپا تا به حال بیشتر از یک چشم انداز سیاسی.”

بیشتر جریان اصلی تاثیرگذار نماینده پارلمان اروپا گفت: رئیس کمیسیون جدا شد حتی از اعضای خود گروه سیاسی, اما طول می کشد یک دید علاقه به او داده است.

“Von der Leyen ندارد روابط خود را با هر کسی” MEP گفت. “آن همان بود در برلین. او به خصوص به دنبال تماس با ما. او نمی باید هر گونه خاص کراوات با EPP. او نگران است در مورد ارتباطات. اگر شما صحبت می کنند به شدت در مورد او و سپس او به شما تماس بگیرید حق دور.”

این نماینده پارلمان اروپا افزود: “بله مردم از دست Selmayr. او منفور اما حداقل او می دانست که چگونه به اعمال خود. در حال حاضر ما واقعا نمی دانند که چه می گذرد.”

به عنوان نوستالژی برای Selmayr نشان می دهد که سیاست بی ثبات کسب و کار. برخی von der Leyen حامیان پیشنهاد کرد که ظاهرا “بیدار” مقامات اتحادیه اروپا که مورد حمایت خواستار برابری جنسیتی و تایید اولین رئیس جمهور زن در حال حاضر به انتقاد از او برای داشتن faux با تکبر راه رفتن کمتر صالح نر پیشینیان.

برخی نیز هشدار داد که این امر می تواند یک اشتباه به شرط در برابر زن رسیدگی به اتحادیه اروپا round-the-clock. اگر بیمار بهبود خوبی را دریافت اعتبار.

لیلی بایر یاکوب هانکه, Rym ممتاز پائولا Tamma, Hans von der Burchard و سارا ویتون کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>