یوتا جاز مرکز رودی Gobert هنوز به طور کامل بهبود از COVID-19

یوتا جاز مرکز رودی Gobert اولین بازیکن NBA به گزارش تست مثبت برای COVID-19 و کسی که درو خشم بسیاری از مردم زمانی که لیگ در ابتدا به حالت تعلیق در این فصل می گوید: او هنوز به طور کامل بهبود بیش از سه ماه پس از تشخیص اولیه خود.

صحبت کردن با خروجی l’equipe هفته گذشته همه ستاره و دو بازیکن دفاعی سال گفت: از وضعیت خود “طعم بازگشته است اما بوی است که هنوز هم 100 درصد است. من می توانم بوی بوی, اما نه از دور. من صحبت با متخصصان که به من گفت که آن را می تواند تا یک سال.”

از دست دادن طعم و مزه و بو در میان علائم COVID-19.

Gobert تشخیص داده شد با این ویروس در تاریخ 11 مارس و NBA به حالت تعلیق در آن فصل پس بازی آن شب. دو روز قبل از آن Gobert دیده می شد دست زدن به هر خبرنگاران میکروفون مستقر در سکو در پایان از رسانه ها جلسه که خطاب در بخش coronavirus.

در مارس 12, جاز تایید کرد که همه ستاره گارد داناون میچل همچنین آزمایش مثبت با ESPN آدریان Wojnarowski گزارش در آن زمان “جاز بازیکنان خصوصی می گویند که رودی Gobert شده بود بی دقتی در اتاق قفل لمس کردن بازیکنان دیگر و وسایل خود را. در حال حاضر یک جاز هم تیمی آزمایش مثبت است.”

که منجر به یک گزارش شکاف بین Gobert و میچل هر چند یوتا معاون اجرایی رئیس جمهور از بسکتبال عملیات دنیس لیندزی گفت: ممکن است این دو بازیکن آماده بودند به “حرکت می کند.”

Gobert نیز متعهد به کمک مالی $500,000 به عرصه کارکنان در ایالت یوتا و شهر اوکلاهما به عنوان به خوبی به عنوان مادری خود فرانسه است. جاز در شهر اوکلاهما در هنگام Gobert آزمایش مثبت است.

“من هنوز هم احساس می کنم همه چیز عجیب و غریب اما من هرگز در زندگی من بدون بازی بسکتبال بازی” Gobert گفت: l’equipe.

“من نمی دانم اگر این است که در آن یا پس از ویروس. من شروع به آموزش به طور کامل من هنوز هم نمی بازی پنج در پنج, اما من با قطار به صورت جداگانه, من, بوکس, شنا, من در کوه اجرا شود. امروز من نمی خواهم بگویم که من احساس می کنم خسته تر از قبل. اما من تا به حال تجربه یک ماه و نیم پیش که من می ترسم. من احساس مانند مورچه ها در انگشتان پا و فکر آنچه در آن می تواند. وجود دارد کاملا چند چیز کمی شبیه به آن.”

جاز در میان 22 تیم خواهد شد که زمانی که NBA رزومه فصل در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در نزدیکی اورلاندو فلوریدا., آغاز ماه آینده.

Tthe جاز در جایگاه چهارم در کنفرانس غرب 1 1/2 بازی پشت دنور برای سوم و 8 1/2 بازی پشت اول لس آنجلس لیکرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *