یوتا را بزرگترین زلزله در نزدیک به سه دهه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یوتا زده شد بزرگترین زلزله از سال 1992 در اوایل صبح روز چهارشنبه دولت اضطراری-مدیریت آژانس تایید کرد.

5.7-بزرگی زلزله آمار فقط در خارج از شهر سالت لیک در مدت کوتاهی پس از 7 صبح به وقت محلی با توجه به داده ها از بررسی زمین شناسی ایالات متحده. این temblor شد و بلافاصله پس از بیش از یک دوجین کوچکتر پس لرزه.

یوتا مدیریت اضطراری شهروندان هشدار داد که پس لرزه ها ادامه خواهد داد تا در طول روز و خواست مردم به حذف آیتم از قفسه های است که می تواند سقوط و باعث صدمات و به بند مبلمان به دیوار.

سالت لیک سیتی شهردار ارین Mendenhall در توئیتر خود نوشت: “من می دانم که آخرین چیزی که ما در حال حاضر نیاز است که زلزله, اما در اینجا ما هستند و آن را برای تلفن های موبایل مانند پس لرزه به احتمال زیاد. این شهرستان در ارزیابی وضعیت در حال حاضر و من دایره با یک به روز رسانی زمانی که من آن را. ایمن خواهد بود.”

یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت خواست مردم را به باقی می ماند در داخل خانه در حالی که میزان خسارت ارزیابی شده است و افزود: “ما تا به حال یک زلزله 5.7 از مگنا صبح امروز—احساس در سراسر بسیاری از دولت است. به دنبال اقدامات ایمنی مناسب در صورت هر گونه اضافی در پس لرزه یا زلزله.”

روزنامه های محلی Deseret News گزارش داد که هیچ فوری شواهد گسترده تلفات و یا ساختمان آسیب, اما ساکنان در سراسر دریاچه نمک شهرستان گفت: آنها احساس کردند خانه های خود را تکان خشونت.

Azur Timmerman از غرب دره شهر در نزدیکی برآورد کانون زلزله به این روزنامه گفت: “یکی از اولین دیوانه بود… لرزش متوقف نمی برای شاید 45 ثانیه… ما فکر کردم که این زلزله است و جهان در پایان دادن به?’… همه چیز در حال سقوط بودند به دیوار و… خانواده ما عکس ها و ظروف مجسمه ها در قفسه های تمام کردم زدم به دیوار و شکست در کاشی کف.”

وجود دارد همچنین گزارش از توده قطع برق در سراسر شهر. آب و برق شرکت Rocky Mountain Power گزارش شده است که وجود دارد به عنوان بسیاری از 32,000 مشتریان بدون قدرت.

قطار در داخل و خارج از شهرستان گزارش شده است متوقف شود تا زمانی که قدرت ترمیم و مقامات حمل و نقل می تواند بازرسی خطوط آسیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>