واکسن سازان’ ‘سود’ تعهد به جنبش در آوردن شک و تردید در کنگره

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برخی از شرکت های دارویی در حال توسعه Covid-19 واکسن نامزدهای متعهد شده اند که به سود.

اما نه شرکت و نه دولت ایالات متحده bankrolling یک معامله بزرگ از واکسن تحقیقاتی تعریف شده دقیقا چه صرف نظر کردن از سود و یا به معنی چه مدت است که گذشته است. و این که تغذیه شک و تردید و عدم اطمینان میان صنعت ناظران و شک و تردید در کنگره در مورد کسی که تا پایان پرداخت خواهد شد چه چیزی می تواند بسیار بزرگ tab.

برخی از قانونگذاران می خواهند به ساخت واکسن شرکت زندگی می کنند تا خود را “غیر انتفاعی” وعده — یا حداقل به تضمین می کنند که هر گونه سود بیش از حد نیست و نمی آیند از مردم عادی را به جیب. دولت آمریکا در حال حاضر ریخت و 4 میلیارد دلار برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن; قانونگذاران نمی خواهید هزینه به یک مانع برای افرادی که واکسن اگر و هنگامی که آن را در دسترس می شود فقط به عنوان قانون مراقبت مقرون به صرفه افزایش دسترسی به واکسن های خاص بدون از جیب پرداخت.

“دولت فدرال است که مصرف زیادی ریسک مالی در حال حاضر به اطمینان حاصل شود که یک واکسن است که آماده توزیع در بدون هیچ هزینه ای برای آمریکایی ها پس از اثبات بی خطر و موثر” Rep. برت اکلاهما (R-Ky.), که خدمت در خانه و نظارت پنل که می شنوند از پنج واکسن سازان در هفته آینده نوشت: در یک ایمیل. یکی دیگر از شنیدن این ماه را نگاه در ایمنی و بیشتر کنگره بررسی احتمال وجود دارد.

قانونگذاران می گویند آنها نمی دانند که چگونه coronavirus واکسن خواهد بود قیمت و یا چقدر پول دولت در ایالات متحده و خارج از کشور ممکن است مجبور به صرف به خرید میلیون ها نفر اگر نه میلیاردها دلار از دوز برای متوقف کردن بیماری همه گیر در بالای هزینه های تحقیق و تولید.

“مواد مخدر شرکت ادعا می کنند که آن را به ارائه یک واکسن در هزینه باید بازدید و با همان شک و تردید است که توسط یک ماشین استفاده می شود فروشنده” نوشته. لوید Doggett (D-Texas) یک منتقد پیشرو این صنعت در کنگره گفت: سیاسی در ایمیل.

“چگونه است که هزینه شده است تعیین می شود ؟ برای چه مدت طول خواهد آن را در دسترس خواهد بود ؟ آیا این فقط یک بازاریابی هوشمندانه استراتژی ؟ ” اضافه شده Doggett که شکایت آن را سخت برای به دست آوردن اطلاعات در coronavirus دارو و واکسن به این دلیل که “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که تحت سلطه سابق دارویی مدیران نمی خواهد بگوید.”

دیگر اعضای کنگره می خواهید برای محدود کردن سود به ویژه هنگامی که واکسن در حال توسعه و تولید با بودجه دولت.

“من نمی گویم [واکسن توسعه دهندگان] لازم نیست که هر گونه علاقه به حفاظت از بهداشت عمومی است اما کسب و کار خود را در مورد به حداکثر رساندن بازده خود را برای سرمایه گذاران توضیح ، تینا اسمیت (D-Minn.) گفت: در یک مصاحبه تلفنی. هر گونه سود باید “معقول” و دولت باید قادر باشد که به بررسی کنید که او اضافه شده است.

چند برجسته دموکرات روز دوشنبه مشخص شده یک چارچوب جدید برای اطمینان از سود متوسط هزینه های دولت در حال کنترل و آمریکایی ها خود را نمی خواهد که به پرداخت از جیب برای واکسن اینکه آیا یا نه آنها باید بیمه بهداشت و درمان.

“اگر دولت فدرال به طور مستقیم نمی خرید به اندازه کافی COVID-19 واکسن برای تمام جمعیت کنگره باید عمل به اطمینان حاصل شود که همه افراد دسترسی به احتمالی COVID-19 واکسن رایگان” سنا کمک به رتبه بندی عضو پتی موری (D-شستشو.), رهبر اقلیت سنا چاک شومر و دیگر حزب دموکرات نوشت: در یک کاغذ سفید.

در پاسخ به کاغذ سفید, سنا کمک به رئیس لامار الکساندر (R دنیاست.) هم دموکرات ها و جمهوری خواهان به کار با هم در تسریع توسعه و توزیع واکسن است. او در بیانیه ای کوتاه نمی به طور خاص آدرس غیر انتفاعی ادعا می کنند.

اگر “بدون سود” تعهد در حال حاضر پرسش های مطرح شده در میان سیاستگذاران این واقعیت است که یکی از عمده شرکت فایزر — که میان ایالات متحده-دولت در تامین مالی شرکت — گفت: آن را به انتظار پول در آن واکسن تنها دامن زدن به شک و تردید.

صنعت ناظران و تپه می پرسند که آیا “غیر انتفاعی” واکسن تعهد از برخی از شرکت های بزرگ — و مربوط به یک وعده از شرکت های کوچکتر به مطمئن شوید که آن را مقرون به صرفه در سراسر جهان ثابت خواهد کرد که به وعده های خالی از شرکت ها در حال حاضر در تلاش برای کسب اعتماد عمومی را پس از سال ها از افزایش قیمت.

دولت ایالات متحده تا کنون سرمایه گذاری در حدود 4 میلیارد دلار در شش واکسن از طریق دولت در پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یا بردا و اخیرا از طریق عملیات سرعت در پیچ و تاب یک برنامه ویژه دولت تنظیم و به مدیریت مسابقه برای درمان و واکسن. هدف این است که برای ارائه 300 میلیون دوز واکسن برای ایالات متحده در ماه ژانویه.

بیوتکنولوژی سرمایه گذار براد Loncar گفت: این شرکت های بزرگ در حال کار بر روی Covid-19 واکسن برای افزایش خط پایین خود را تا آنجا که می شود در خط مقدم تلاش برای حل یک-در-یک-نسل انسانی مشکل است.

و اگر — به عنوان بسیاری از دانشمندان امید و انتظار — چند واکسن مستقر خواهد شد برای مبارزه با بیماری همه گیر نیروهای بازار غالب خواهد شد برای درایو کردن قیمت Loncar گفت. “من یک زمان سخت دیدن چگونه برخی از شرکت ها ارائه می دهند قیمت گذاری حق بیمه مگر اینکه یکی از راه های بهتر در حفاظت از مردم” او گفت: با توجه به واکسن فضا شده است یک سرمایه گذاری جذاب در سال های اخیر است.

Rep. Michael Burgess (R-تگزاس) همچنین اشاره کرد در یک ایمیل که واکسن ساخته شده مقرون به صرفه در گذشته بوده است و “به وضوح کنگره به فکر هزینه” در حال توسعه یک واکسن برای Covid-19.

حداقل دو واکسن نامزدها از Pfizer و مدرن انتظار می رود برای ورود به مرحله نهایی آزمایشات بالینی این ماه و یکی از AstraZeneca در حال حاضر وارد اواخر مرحله محاکمه در خارج از کشور. دولتها و سازمان های بین المللی تهیه واکسن به دنبال پرچین شرط خود را و خرید دوزهای حتی قبل از واکسن موثر ثابت شده است. با شدت همه گیر وجود دارد ضروری به خط عرضه پس از ایمن سازی می تواند به جلو حرکت می کند به سرعت اگر یکی از این واکسن ها کار می کنند.

در سال قبل از همه گیر شرکت های دارویی شده بود رها واکسن توسعه است. آن نیاز به هزینه های سنگین در تحقیق و تست و تولید و بازار می تواند محدود شود.

برای Covid-19 اما واکسن بازار دهانه جهان و خیلی از تولید و توسعه هزینه های دولت-یارانه.

عملیات با سرعت پیچ و تاب در هفته گذشته سرمایه گذاری 1.6 میلیارد دلار در یک واکسن نامزد از Novavax. آن گفت: “ایالات متحده آمریکا “خواهد خود را به 100 میلیون دوز از تحقیقاتی واکسن” تولید شده توسط این تحقیقات است. وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیز روشن ساخته است که اگر واکسن ثابت می کند بی خطر و موثر, کسانی که 100 میلیون دوز ارائه شده خواهد بود “بدون هزینه” به آمریکایی ها است.

این اولین و تا کنون تنها تضمین در قیمت گذاری و دوز توسط دولت — حتی اگر آن را ششم واکسن برای دریافت ایالات متحده بودجه.

تشکر. رزا DeLauro (D-Conn.), صندلی از خانه تخصیص بودجه بهداشت و درمان فرعی گفت که او انتظار دارد که “کنگره نیاز به ارائه بیشتر مکمل تخصیص بودجه برای خرید صدها میلیون دوز واکسن پس از آن توسعه داده شده است.” خانه تصاحب در حال برقراری ارتباط با HHS به تعیین که چگونه بسیاری از دوزهای تضمین شده در حال حاضر تحت قرارداد با تولید کنندگان واکسن او اضافه شده است.

یک HHS سخنگوی ارائه برخی از اطمینان در هزینه های احتمالی گفت: “یکی از ملاحظات در دوز قیمت هر بودجه فدرال که ارائه شد برای توسعه واکسن.” و او اشاره کرد به عنوان دیده می شود با Novavax که “زمانی که دولت فدرال می پردازد و برای توسعه و ساخت یک محصول دولت فدرال صاحب دوز تولید با دلار مالیات.”

اما او گفت که پول بردا سرمایه گذاری های قبلی در شروع واکسن ظرفیت تولید را شامل نمی شود خرید دوزهای.

AstraZeneca و جانسون و جانسون است که با هم دریافت کرده اند بیش از 1.5 میلیارد دلار از دولت آمریکا گفت: در ماه گذشته که آنها را توسعه مربوطه واکسن نامزدها در غیر انتفاعی اساس در طول بیماری همه گیر.

“درست مثل هر کس دیگری می خواهیم آن را در هیچ سود” مدیر عامل شرکت AstraZeneca پاسکال Soriot گفت. “این چیزی است که موفق و سالم صنعت داروسازی می تواند انجام دهد.”

اما این شرکت پیش بینی احتیاطی است که این واکسن می تواند ارائه شده در هیچ سود “در طول همه گیر” به طور بالقوه مجموعه تا یک سناریو که در آن اگر شیوع اعلام شده است بیش از این شرکت ها می تواند شارژ بیشتر — حتی اگر مردم نیاز به بوستر یا سالانه عکس به ویروس را در خلیج است.

هنگامی که تماس با سیاسی نه شرکت حاضر به ارائه جزئیات بیشتر در مورد آنچه آنها به معنی به طور خاص توسط “بدون سود است.” که فقدان جزئیات برگ بسیاری از تعجب که چه چیزی انتظار می رود به خصوص با توجه Pfizer و در موضع.

فایزر در ابتدا گفت: در صنعت رسانه های توجیهی در اواخر ماه مه که در آن واکسن قیمت خواهد بود تراز وسط قرار دارد با جانسون و جانسون و AstraZeneca. مدیر عامل شرکت گزارش آلبرت Bourla گفت: بازده مالی نمی شد رانندگی واکسن کار می کنند.

اما پس از آن Bourla گفت: Goldman Sachs کنفرانس در ماه ژوئن که واکسن خواهد بود قیمت در خط با عکس در بازار برای شرایط دیگر. بعد که ماه او گفت: در یک hariri صورتی که این امر می تواند تولید و تولید در یک انتفاعی بر اساس.

Pfizer موجود واکسن آورده اند و در بیش از 20 میلیارد دلار پس از 2015.

به طور کلی عدم شفافیت در مورد دولت ایالات متحده اولیه قرارداد با واکسن توسعه دهندگان معنی است که حتی کنگره نمی دانم اگر دوز از این واکسن مطمئن هستند. و نه قانونگذاران می دانید چه شرکت های غیر انتفاعی وعده معنی یک ارشد تپه کارمند اشاره کرد. که مسائل مربوط به دولت خواهد بود و عمده خریدار است.

سناتور. مگی حسن (D-N. H.) فرستاده سیاسی که دولت بوده است “آشکارا سکوت در مورد شرایط واقعی از این توافق نامه و به چه قیمتی دولت فدرال خواهد امن دوز.”

حتی اگر واکسن در حال توسعه در یک سازمان غیر انتفاعی اساس این بدان معنا نیست که وجود ندارد هیچ هزینه. در واقع هزینه های می تواند منتقل شده بر روی بیمه حق بیمه و یا بالاتر deductibles هدف قرار دادن مصرف کنندگان به طور غیر مستقیم.

طرفداران که فشار برای کاهش قیمت مواد مخدر نگران هستند که غیر انتفاعی وعده حلقه توخالی به دلیل میلیاردها دلار مالیات دهندگان که رفته اند به واکسن پروژه ها و عدم شفافیت در چه توسعه دهندگان هزینه در تحقیق و توسعه و تولید و عملیات.

David Mitchell, یک بیمار سرطانی که تاسیس و آگهی های غیر انتفاعی بیماران مقرون به صرفه مواد مخدر به نام غیر انتفاعی تعهد “بخشی از جذابیت توهین آمیز به نجات ما از coronavirus اما میلیاردها دلار هستند که از مالیات دهندگان به این شرکت است.” او پیش بینی کرد آمریکا مالیات دهندگان مجبور خواهد شد برای خرید به عقب دوز که اثبات موثر است.

کیت سالمند واکسن مشاور سیاست در پزشکان بدون مرز تکرار میچل نگرانی و اشاره کرد که آنچه آمریکا می شود و در پایان به عقب از واکسن تهیه شده تحت این بردا معاملات ممکن است هیچ ارتباطی به آنچه پرداخت در صف مقابل. او همچنین گفت: در معاملات بین بردا و واکسن توسعه دهندگان محرمانه بنابراین “هیچ کس نمی داند اگر برخی از واکسن قیمت پخته شده به آنها است.”

پیتر Maybarduk مدیر حمایت از مصرف کننده غیر انتفاعی, عمومی شهروند به طور مشابه سوال تعهدات: “آنچه غیر انتفاعی قیمت زمانی که سرمایه گذاری توسط مالیات دهندگان و اختراع است که بر اساس بودجه عمومی?”

این سازمان غیر دولتی دانش محیط زیست بین المللی به دست آمده redacted نسخه از برخی از بردا واکسن قرارداد در اوایل ماه جولای. در یک نسخه از J&J قرارداد, حداقل, دولت محدود توانایی خود را به دخالت حتی اگر واکسن توسعه دهنده اتهامات غیر منطقی قیمت.

چگونه دولت می تواند گام اگر یک واکسن آسیا شد نامشخص است. در اخیر سنا در جلسه NIH مدیر فرانسیس کالینز سوال شد در KEI اسناد, اما او گفت: Bayh-Dole قانون در نظر گرفته شده است به آدرس غیر قابل قبول قیمت. که در سال 1980 قانون شامل یک ماده است که اجازه می دهد تا دولت شکستن ثبت اختراع و آن را جایگزین ارزان تر به بازار اگر آن را به طور قابل توجهی در سرمایه گذاری در مبارزه با مواد مخدر را توسعه می دهد. اما ارائه شده است هرگز استفاده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>