واکسن سازان شانه نگرانی در مورد تهمت admin برش گوشه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

شرکت پیشرو coronavirus واکسن نامزدها گفت: نمایندگان مجلس سهشنبه آنها نگران نیست که فشار سیاسی را کاهش استاندارد برای تصویب هر گونه احتمالی شات — اما آنها نیاز دولت به تصمیم می گیرید که می شود آن را برای اولین بار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها وعده داده شده یک واکسن تا پایان سال افزایش نگرانی که دولت او را با عجله به تصویب یکی بدون اثبات کافی است که آن را با این نسخهها کار.

واکسن تولید کنندگان می گویند که ماهیت جهانی واکسن مسابقه باید در حفظ و آمریکا تنظیم کننده صادق است.

“به یاد داشته باشید این است برای رفتن به یک واکسن است که به سراسر دنیا استفاده می شود به طوری که هر سازمان تنظیم مقررات در حال رفتن به یک نظر ایمنی و اثر بخشی از ما واکسن” AstraZeneca را منه Pangalos گفت: انرژی و تجارت را نظارت و تحقیقات فرعی در میان سوالات در مورد اینکه آیا تهمت می تواند فشار غذا و دارو به تصمیم شتابزده.

سابق CDC رئیس جولی Gerberding در حال حاضر مرک ارشد بیمار افسر گفت که او “رها” با دقت از دستورالعمل FDA برای coronavirus واکسن توسعه است.

دموکرات کبابی دو شاهد همراه با مدیران از جانسون و جانسون جانسن, مدرن و Pfizer — چگونه خود را واکسن می تواند توزیع شده اگر اثبات آنها موثر است. قانونگذاران استدلال کرد که وجود دارد نیاز فوری میان جوامع به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus از جمله سیاه و لاتین جمعیت.

چند تا از شرکت ها از جمله AstraZeneca, مدرن و شرکت گزارش را منتشر کرده اند نتایج امیدوار کننده ای از اوایل بشر محاکمه واکسن خود را نامزد. از پنج شرکت به نمایندگی در این جلسه همه اما شرکت گزارش را دریافت کرده اند در هر نقطه از صدها میلیون نفر به بیش از یک میلیارد دلار در دولت ایالات متحده کمک های مالی خود را برای تجربی coronavirus عکس.

تمام داروسازی مدیران شرکت گفتند که بستگی به دولت ایالات متحده به تخصیص و توزیع واکسن هر چند Janssen را Macaya Douoguih گفت: این شرکت همچنین دارای یک چارچوب برای بالا اولویت افراد در معرض خطر بر اساس. پاسخ به نظر نمی رسد برای جلب رضایت چند دموکرات.

“از پنج شرکت که سرمایه گذاری بیشتر منابع … یکی از شما دارای یک برنامه همه شما با تکیه بر یک دولت که نمی تواند تهیه PPE مناسب برای گسترده swathes از این جمعیت گفت: Rep. جو کندی (D-جرم.). “شما می گویید شما با تکیه بر دولت فدرال — به وضوح دولت فدرال نتوانسته است در اینجا چندین بار بیش از.”

اما Gerberding گفت که آژانس “بسیار خاص مسئولیت” را به خود اختصاص واکسن در سراسر کشور.

او همچنین تایید ایده پرسیدن مستقل و غیر حزبی آکادمی ملی پزشکی به منظور توسعه یک چارچوب اخلاقی توزیع — چیزی که تهمت مقامات دولت پیشنهادی در سنا کمک شنوایی در اوایل این ماه.

ساعت پس از این جلسه آغاز شده ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی گفتند که توسعه چنین چارچوبی در دستور موسسه ملی بهداشت و CDC.

ترکیبی از CDC و آکادمی می دانید-چگونه می تواند “واقعا کمک داوری کسانی که تصمیم گیری مستقل از دولت” Gerberding گفت.

Pfizer ارشد کسب و کار افسر جان جوان همچنین با اشاره به یک موجود CDC چارچوب به توزیع واکسن به خطر جمعیت مانند افراد مسن و بیمار است. “ما اعتقاد داریم که CDC گذاشته است بسیار معیارهای روشن,” او گفت:.

CDC مدیر رابرت Redfield گفت: سنا به قانونگذاران این ماه که آژانس می تواند در توزیع اما مقامات ارتش نیز گفت: در مطبوعات تماس که آنها نقش دارد. سخنگوی شرکت پیشرو در بهره برداری پیچ و تاب سرعت این پروژه برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن با بهداشت و خدمات انسانی وزارت.

در حالی که تمام پنج شاهد ابراز خوش بینی در مورد جدول زمانی برای عکس های خود را به حرکت به مراحل نهایی آزمایش هیچ کدام متعهد به داشتن یک تایید واکسن به آسانی در دسترس برای همه آمریکایی ها در این سال است.

Gerberding گفت: هنوز هم وجود دارد بسیاری از مجهولات در مورد کوروناویروس که “بسیار توانمند دشمن” از ویروس سارس او با برخورد به عنوان مدیر CDC در سال 2003. مرک هدف یک واکسن آماده برای نقد و بررسی در اوایل 2021.

تشکر. Jan Schakowsky (D-بیمار است.) خواسته هر شرکت به تعهد به قیمت واکسن خود را مقرون به صرفه و شفاف. Gerberding و مدرن جمهور Stephen Hoge گفت: آنها نمی خواهد به فروش محصولات خود را در هزینه. AstraZeneca را Pangalos گفت که تحت شرایط توافق خود را با دولت ایالات متحده آنها را به فروش عکس های خود را بدون هیچ سود; Janssen را Douoguih تکرار این شرکت قبلا قول می دهم که آن را ارائه واکسن در یک “غیر انتفاعی” اساس در طول بیماری همه گیر.

فایزر تنها شرکت در دادرسی است که دریافت هر گونه کمک مالی دولت برای آن واکسن ساخته شده مشابه تعهد به قیمت مسئولانه در طول بیماری همه گیر.

“واکسن بی معنی است” اگر مردم نمی توانیم آن جوان گفت: این شرکت کسب و کار رئیس افسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>