وال Demings سهام افزایش می یابد در معاونت کوتاه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جو بایدن کوتاه برای معاون رئیس جمهور در دموکراتیک استعداد و پر از فرمانداران و سناتور سابق رقبا برای نامزدی ریاست جمهوری.

اما یکی از کم شناخته شده در میان آنها جذب افزایش میزان توجه از بایدن مشاوران اهدا کنندگان و دموکرات ها در کنگره — وال Demings.

این presumptive نامزد خود اذعان کرد درخواست تجدید نظر او پس از پیوستن به فلوریدا در کنگره مجازی کمپین توقف در یک بانک مواد غذایی در اورلاندو زادگاه او.

“او یکی از یک گروه از نزدیک به یک دوجین واقعا با استعداد و واجد شرایط زنانی که در لیست” بایدن گفت: در مارس 7, مصاحبه با اورلاندو اخبار تلویزیون ایستگاه. “او بسیار صالح فرد بسیار توانایی.”

اولین انتخاب برای خانه در سال 2016 Demings است نیمی از یک قدرت سیاسی و شوهر که شد از قلب نوسان دولت نوسان منطقه بین 4 راهرو که در آن شوهرش اورنج کانتی شهردار و قبلا انتخاب کلانتر.

Demings است که آفریقایی آمریکایی — دادن یک لبه در چشم برخی از فعالان و بایدن حامیان قوی در تلویزیون صحبت می کند و در کتاب مقدس cadences است که می تواند یک کلیسا به آن و اضافه کردن یک پتانسیل دوز انرژی به یک کمپین است که فاقد آن با توجه به نظر سنجی.

“هنگامی که وال صحبت می کند شما می توانید بسیاری از amens!'” گفت: جان مورگان یک بایدن دهنده و bundler از اورلاندو. “او پویا سختی عمل به دنبال دارد. من سعی کنید به صحبت می کنند قبل از او و نه پس از او در حوادث است.”

به عنوان یک پلیس سابق رئیس Demings می دهد بلیط یک قانون نظم و شین است که دموکرات ها اغلب فاقد گفت: Morgan. Demings مورد علاقه از مجلس نانسی پلوسی همچنین در خدمت به عنوان یک خانه استیضاح مدیر در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این سال به او یک پلت فرم ملی را خشک اجرای آزمون برای یک کار ضروری از یک همسر در حال اجرا: تعقیب قانونی در این مورد در برابر حریف است.

Demings سیاسی گفت که او فقط به نظر بایدن. او متصل مبارزات انتخاباتی خود-دنباله بیخ و بن سخنرانی در مورد بازگرداندن رویای آمریکایی با داستان خود را تربیت به عنوان جوانترین هفت کودکانی که متولد شد به یک خدمتکار و سرایدار و بزرگ شده در یک خانه دو خوابه با سقف چکه کن اما هیچ گرما و تهویه مطبوع.

“من پس زمینه در فلوریدا بسیار فروتن بودن آورده فقیر و سیاه و زن در جنوب و گفته بودن به اندازه کافی بار چیزی که من نمی تواند انجام دهد و آنچه که من نمی تواند اما من شد رئیس پلیس و در حال حاضر عضو کنگره” Demings در مصاحبه ای گفت:. “رویای آمریکایی زنده است و اگر شما کار سخت به اندازه کافی و شما باید به اندازه کافی مردم از شما حمایت کند ،

در حالی که او رئیس پلیس جرم و جنایت خشونت آمیز کاهش یافته است در اورلاندو است. اما اداره پلیس شده است مشکل با سابقه خشونتکه می تواند قرار داده آفریقایی سیاستمدار آمریکایی در یک دوره سقوط با سیاه زندگی مهم جنبش اگر او را برداشت. Demings اذعان کرد این گروه تا به حال مشکلات و گفت: او تا به حال نهاد یک “سیستم هشدار دهنده” به نقطه مشکل ساز افسران.

در چشم حامیان او از جمله برخی از بایدن مشاوران Demings’ نقاط قوت به مراتب سنگین تر بودن از هر گونه اشکالاتی است.

“وال چک بسیاری از جعبه و بیشتر به شما آن را بر روی کاغذ بیشتر او شروع می شود به نمره در بالای لیست” گفت: یک مشاور که توصیه شده است بایدن انتخاباتی. “اما دست کشیدن در برابر او ممکن است تجربه.”

هر چند او 63 بود یک حرفه ای به عنوان یک شهر رئیس پلیس و خدمت در کنگره است که ممکن است به اندازه کافی برای واشنگتن institutionalist مانند بایدن.

معاون سابق رئیس جمهور جوایز تجربه سیاسی به خصوص در واشنگتن جایی که او در خدمت به 36 سال به عنوان سناتور از جمله دو سال با باراک اوباما قبل از انتخابات ریاست جمهوری نامزد شنود گذاشته او را به پیوستن به بلیط خود را در سال 2008. بایدن حال اجرا در برابر اوباما به طور خلاصه در طول اولیه است که در سال.

نقشه کشی در تجربه خود را با اوباما و بایدن روشن ساخته است او ترجیح می دهند یک همسر در حال اجرا تست شده توسط یک کشور عمده و یا مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور — چیزی که دو دوره نماینده کنگره ندارد در رزومه. بایدن همچنین جوایز داشتن یک رابطه شخصی با هر کس که همسر خود را در حال اجرا خواهد بود. و بایدن نمی دانم Demings هست.

با چنین تاکید بر روابط شخصی و ایالت officeholding اعتبار سه زن که زد در برابر بایدن برای رئیس جمهور — سنسور. کامالا هریس, الیزابت وارن و ctq — در نظر گرفته frontrunners برای این پست اگر چه هیچ چوب خط حساب کردن در حال اجرا و یا رتبه بندی در حال نگه داشته است.

جستجو کمیته بایدن به تازگی اعلام کرده است که وظیفه بررسی صلاحیت حدود ده نامزدهای اما بایدن مشاوران می گویند او تصمیم نهایی را بر اساس “اش دل و روده” و این که او نمی ساخته شده تا ذهن خود را. او قصد دارد برای ایجاد یک اطلاعیه توسط ژوئیه.

هنگامی که او در مورد یک همسر در حال اجرا بایدن همواره بر داشتن یک شریک است که کمک خواهد کرد که او حکومت به جای یکی که کمک خواهد کرد که او برنده انتخابات — نشانه ای از بایدن کمپین گسترده تر احساس که او برنده مسابقه است.

خانه هوش رئیس Adam Schiff که چراغ خانه استیضاح تیم گفت: Demings آماده است برای نقش معاون رئیس جمهور. او در زمان گذشته او به عنوان یک رئیس پلیس و گفت: او شایسته برنده ستایش دیگران برای نقش خود در استیضاح که در آن او تنها nonlawyer در تیم است.

“او را درخشان کار حرفه ای و حضور فرمانده گفت:” شیف اضافه کردن تقریبا incongruously که او علاقه هر بالقوه بایدن انتخاب کنید. “این بایدن کمپین می بیند همان چیزی است که کسانی از ما در کنگره که با او کار می کرد در او.”

در فلوریدا در کنگره لوئیس فرانکل گفت: دیگر دموکرات ها در دولت هیئت می خواهید او بود بایدن را انتخاب کنید.

“من می دانم که اگر خواست آنچه که من می گویند در مورد وال. و آنچه من می خواهم بگویم این است را انتخاب کنید او” فرانکل گفت. “من احساس آنها او را به یک نگاه سخت. … او در حال نگاه کرد. و این که هوشمند است.”

فلوریدا خودی اشاره است که بایدن خواهد مردن از مغلوب ساختن پیشی جستن شانس انتخاب مجدد اگر دموکرات ها برنده دولت آفتاب که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر از نظر قانونی ساکن و جایی که او اختصاص داده شده outsized زمان و منابع. دولت سنجی نشان می دهد بایدن با ناچیز سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اما عصبی دموکرات ها توجه داشته باشید که مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 دقت شکست هیلاری کلینتون پس از او nursed مشابه حاشیه ای منجر می شود که تبخیر در روز انتخابات.

“هیلاری برداشت Tim Kaine به عنوان همسر در حال اجرا از دست داده و سیاه رای دهندگان فقط به نوبه خود به اندازه کافی در فلوریدا یا میشیگان یا ویسکانسین گفت:” یک جانباز فلوریدا دموکراتیک استراتژیست. “بزرگ وجود دارد در پشت صحنه فشار به صورت سیاه و سفید در حال اجرا همسر برای یک دلیل. ما می خواهید را به نفع خود. و اگر بایدن است فکر کردن در مورد حاکم به جای برنده شدن در این مرحله ما در حال رفتن به از دست دادن.”

یاس Burney کلارک اورلاندو-مشاور بر اساس که نمی توانید رای بدهید در مورد Demings, اذعان کرد که بایدن لذت می برد قوی سیاه حمایت رای دهندگان در اولیه اما گفت که آن را خطرناک فرض کنیم او می تواند به نوبه خود به اندازه کافی آمریکایی های آفریقایی تبار در انتخابات عمومی ،

“هرگز نباید وجود آن فرض است. ما دیدم که با هیلاری کلینتون” Burney-کلارک گفت که یک زن در بلیط در فلوریدا — که در آن حدود 13 درصد از ثبت نام رای دهندگان آفریقایی — “آن را بسیار خوش طعم تر برای مردمی به نوبه خود با یک سطح راحتی که ما دیده نمی شود پس از, باراک اوباما, اگر بایدن انتخاب یک زن سیاه و سفید.”

دوستان Dyer, قدیمی اورلاندو شهردار که منصوب Demings به عنوان شهر اولین زن رئیس پلیس در سال 2007 گفت که او آن بود چرا که او بسیار مجرب, نه به خاطر نژاد یا جنسیت. اما کسانی که کیفیت را نمی توان نادیده گرفت و نه می تواند جغرافیایی واقعیت کالج انتخاباتی — که در آن فلوریدا کست 29 رای.

“تهمت نمی تواند برنده انتخاب مجدد اگر او برنده نیست فلوریدا” دایر گفت.

“برای پیروزی در فلوریدا شما رو به نفع من-4 راهرو” دایر گفت. “داشتن وال در بلیط را بایدن خیلی بهتر شانس در فلوریدا. نه این که او نمی تواند برنده فلوریدا بدون او, اما من فکر می کنم وال قطعا انرژی کل من-4 راهرو خواهد انرژی کل آفریقایی-آمریکایی جامعه به نوبه خود اگر چیزی بیش از به نوبه خود برای او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>