Van Buskirk, قهوه ای امید داستان که لرزاند آهنگ دنیا جرقه بیشتر گفتگو

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در حالی که کانادا و میدانی جامعه را لرزاند اتهامات علیه ملی مربی فاصله دیو اسکات توماس ورزشکاران می گویند درخشان نور را در اتهام سوء استفاده ها در ورزش است که یک جامد گام رو به جلو است.

سابق میانه-دونده فاصله مگان قهوه ای جلو آمد در جهان و ایمیل داستان در شنبه ادعا که اسکات توماس سابق دانشگاه گوئلف مربی مرتب او را برای یک رابطه جنسی زمانی که او 17.

کیت Van Buskirk و جنیفر قهوه ای تحسین دونده — یک ستاره در حال افزایش است که او ملاقات اسکات توماس در سال 2001 برای گفتن داستان خود را و امیدواریم که این ارتباط همچنان ادامه دارد.

“این خوب است گفتگو را باز کرده است از یک واقعا وضعیت وحشتناک” گفت: Jennifer Brown, یک پارالمپیک پرتاب کننده. “ما نمی خواهیم این وضعیت وحشتناک به آنچه دیکته مکالمه ما باید فعال تر و فعال در ایجاد سیستم برای حمایت از این چون ما می دانیم که این یک مشکل است. بله این کاملا آوردن توجه و فکر به آن, اما واقعیت این است که ورزشکاران هنوز در حال آسیب در این وحشتناک است.”

Van Buskirk, قهوه ای و چارلز Philibert-Thiboutot co-صندلی دو و میدانی کانادا ورزشکاران کمیسیون با ارسال نامه ای سرگشاده روز دوشنبه محکوم و میدانی ورزش ملی سازمان گفت “انفعال و اخراج مرتکب فرهنگ disempowerment از قربانیان سوء استفاده جنسی.

“همچنين ادامه داد: ارزیابی از آقای اسکات توماس و محرومیت از هر گونه تخلف در بخشی از [دو و میدانی کانادا] تنها تقویت موقعیت خود را از قدرت بر قربانی[s].”

فوران خشم

روز شنبه, بمب موجب غلیان احساسات خشم در رسانه های اجتماعی از ورزشکاران از جمله Gabriela DeBues-استافورد و ساشا Gollish.

Van Buskirk یکی از کانادا بالا وسط فاصله دونده امیدوار است این احساسات می تواند تبدیل به “انرژی مثبت” برای پیشرفت.

“فراخوان و من امیدوارم که خواهد بود که من می دانم طبع و احساسات واقعا بالا در حال حاضر ما تمام شده است احساس که” Van Buskirk گفت: از چوب پرچم, Ariz., که در آن او آموزش برای فصل آینده. “آن را به دریچه در رسانه های اجتماعی اما که واقعا کمک به هر کسی. بنابراین تا آنجا که ممکن است ما در اینجا به کسانی که سخت مکالمات و ما می خواهیم مردم بازخورد. که می تواند ایجاد برخی از حرکت مثبت و حس مالکیت و همچنین اگر مردم احساس می کنند باید یک محل برای برقراری ارتباط و بحث و بیان دیدگاه های خود و افکار است.”

هیچ یک از اتهامات علیه اسکات توماس — که منجر Guelph Gryphons به 37 ملی عناوین در کشور متقابل و میدانی به دست آورده و تو مربی های ورزشی سال در دو رشته 35 برابر — شده اند در دادگاه به اثبات برسد.

اخراج به صورت غیر حرفه ای انجام

دانشگاه گوئلف اخراج اسکات توماس در دسامبر. 16 به صورت حرفه ای انجام. آن را منتشر عذرخواهی در وب سایت خود را پس از Globe and Mail مقاله منتشر شد.

اسکات توماس نیز یک مربی در 16 کانادا تیم از جمله 2016 المپیک ریو و 2015 و ’17 جهان و میدانی قهرمانی.

در یک Jan. 9 بیانیه دانشگاه گفت: آن دریافت شکایت در سال 2006 از اعضای خانواده یک دانش آموز ورزشکار و در حالی که یک بررسی نمی اثبات تمام اتهامات آن تعیین می شود برخی از سوء رفتار تا به حال رخ داده است و اسکات توماس متوقف شد به مدت چهار هفته. این دانشگاه دریافت یک شکایت از یکی دیگر از دانشجویان ورزشکار مورد اسکات توماس این پاییز گذشته و دوباره حفظ مستقل خارجی محقق شده است. اسکات توماس قرار داده شد در مرخصی با حقوق در انتظار نتیجه.

در طول این تحقیقات این دانشگاه دریافت اطلاعات جدید که “روشن ساخته است که اسکات توماس دروغ گفته بود بارها و بارها در سال 2006 در مورد چند قابل توجهی اهمیت دارد.” اسکات توماس اخراج شد به عنوان یک نتیجه از که اطلاعات جدید و دانشگاه گفت که تا به حال از آن آگاه شده است این اطلاعات را در سال 2006 آن “را فسخ ارتباط آن با اسکات توماس در آن زمان است.”

تلاش کانادا را فشار دهید برای رسیدن به اسکات توماس ناموفق بوده اند.

“قبول مسئولیت… آیا شما وجود دارد یا نه”

Van Buskirk گفت: ورزشکاران شورا را دوست دارند یک “تشکر و قدردانی از مسئولیت و عذرخواهی به مگان و گسترده تر جامعه ورزشی [از دو و میدانی کانادا].

“بخشی از آنچه که باعث می شود این روی حیله و تزویر است که وجود دارد مقدار زیادی از حجم معاملات در AC, البته, دو شکایت اصلی که ثبت شد, انجام شد, پس از سال پیش, و من فکر می کنم در هر سازمان اگر شما به نوعی با ارائه جدید و واقعا تکان دهنده اطلاعات می توان آن را دشوار است به درک جاذبه که یا می دانید که چگونه به واقعا این رویکرد به خصوص اگر شما نیست بخشی از این سازمان در آن زمان است.

“با این حال ما را معدن شخصا و ما را به عنوان ورزشکار مدیران است که هر کسی که می آید به اداری و یا قدرت نقش در یک سازمان به ویژه ورزش ملی نیاز سازمان به عنوان چهره که سازمان قبول مسئولیت حتی برای آنچه که اتفاق افتاده در گذشته بدون در نظر گرفتن که آیا شما وجود دارد یا نه.”

ورزشکاران شورای بین 12 و 15 عضو در هر زمان داده شده و سه صندلی نیز نشستن در دو و میدانی کانادا در هیئت مدیره.

Van Buskirk و جنیفر قهوه ای هر دو به ذکر است که دو و میدانی کانادا یکی از اولین ملی, ورزش, سازمان برای پیاده سازی یک شخص ثالث در کمیسیون اتاق دو سال پیش برای رسیدگی به ورزشکار شکایت از این طبیعت است.

بررسی واحد خط تلفن برای مبارزه با سوء استفاده

وزیر سابق علوم و ورزش کرستی دانکن پرده برداری کرد در ماه مارس گذشته یک واحد تحقیقات و تلفن رایگان تلفنی محرمانه در تلاش برای مبارزه با آزار و اذیت و سوء استفاده ها در ورزش است.

ابتکار عمل آمد و پس از چندین بالا مشخصات تجاوز جنسی و آزار و اذیت داستان در کانادا ، در سال 2018 آلیسون فورسیت در میان چند تن از اعضای سابق کانادا اسکی تیم که صحبت علنی در مورد سوء استفاده رنج می برد در دست مربی سابق برتراند Charest در 1990s. Charest محکوم شد در سال گذشته از 37 جرائم تجاوز جنسی و استثمار.

پیگیری و زمینه را برای یکی دیگر از رسوایی در ماه مه گذشته هنگامی که سابق اتاوا شیرها مربی اندی McInnis و عضو هیئت مدیره کن پورتر دریافت عمر ممنوعیت از دو و میدانی کانادا به اتهام آزار و اذیت جنسی و سوء رفتار. اتهامات شده اند در دادگاه به اثبات برسد.

McInnis که مربی کانادا 4×100 متر رله تیم برای طلا در سال 1996 آتلانتا در بازی های المپیک موفق به کسب یک درخواست تجدید نظر به این ورزش حل اختلاف مرکز کانادا (SDRCC) که حکم برخی از تعصب در میان کمیسر ، McInnis باقی مانده موقت به حالت تعلیق در حالی که تحت بررسی از کمیسر.

جنیفر براون گفت: امن-خط ورزش “هنوز نشده به دست آورد قدرت در ورزشکار جامعه است.”

او و Van Buskirk گفت: ورزشکاران کمیسیون تدوین منابع خود را hub خواهد شد که با ارائه اطلاعات و منابع به هر کس از ورزشکاران و مربیان برای والدین داوطلبان و مقامات.

“پس از آن همیشه به عنوان سه ورزشکار مدیران ما منتشر شخصی ما ایمیل و ما همیشه در دسترس بیش از حد” براون گفت.

“ورزش ایمنی یک اولویت برای شورای, و ما واقعا تشویق هر ورزشکار که [ممکن است فکر کنید] ‘من از نوع یک احساس عجیب و غریب چیزی درست به نظر نمی رسد” برای رسیدن به ما . . . ما همیشه در اینجا برای آن. ایمنی ورزشی از جمله برخی از شکاف ها در اطراف ورزشی ایمنی یک اولویت برای ما است. ما در حال نگاه کردن به آنچه که ما می توانید در کوتاه مدت به ارائه مواد و اطلاعات و هر گونه منابع ما می توانیم اما ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام در این پایان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>