ونکوور وایت کپس شروع تمرینات فردی در خارج از منزل در مرکز آموزش

ونکوور وایت کپس در بازگشت به آموزش های شنبه, البته از طریق داوطلبانه تمرینات فردی در باشگاه تمرین تسهیلات.

هنوز هم آن را خوش آمدید بازگشت برای 16 بازیکن که در هر حال یک چهارم از یک زمینه به کار در طول ساعته, هوای آزاد, جلسات. دیگر نه در حال میله میله برای رفتن یکشنبه در تیم مرکز آموزش در دانشگاه بریتیش کلمبیا.

بازیکنان شده بود خود به خود از مارس 12 MLS به حالت تعلیق در بازی دو هفته به 2020 فصل با توجه به جهانی همه گیر.

“”این خاص بود… به خصوص در روان طرف گفت:” Whitecaps سر مربی مارک دوس سانتوس. “فقط به بازیکنان با هم بودن و به آرامی با دیدن هر یک از دیگر حتی اگر آن را در طرف دیگر در این زمینه است.”

“من فکر می کنم این یک گام بسیار مهم است,” او اضافه شده است. “این مرحله 1 cleats رفتن در چمن دست زدن به توپ دیدن هم تیمی های خود را در اطراف دیدن مربیان ، این یک آغاز است.”

تورنتو FC آغاز تمرینات فردی دوشنبه. مونترال تاثیر به دنبال پیوستن به آنها را پس از اولیه خود درخواست رد مونترال بهداشت عمومی.

در حالی که بازیکنان به گام کودک لیگ بررسی گزینه های خود را برای از سرگیری بازی. یک سناریو این گزارش را ببینید تمام 26 تیم در سفر به منطقه اورلاندو در این تابستان برای آموزش و بازی بدون طرفداران گسترده ESPN جهان گسترده ای از ورزش اموال.

TFC آموزش دیده است و بازی قبل از فصل مسابقات در مجتمع در گذشته است.

UFC رئیس دانا سفید برگزار شد که در اولین مبارزه خود را با کارت در دو ماه در آخر هفته در جکسون ویل ستایش فلوریدا و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در پست خود-مبارزه کنفرانس خبری روز شنبه گفت که او می خواهیم هر لیگ به انتخاب دولت به عنوان یک نقطه شروع است.

زیادی است که باید انجام شود به منظور تسهیل در چنین یک طرح از جمله باز کردن مرزها و کاهش محدودیت های مسافرتی.

“MLS به دنبال در بسیاری از گزینه های مختلف گفت:” ونکوور ورزشی مدیر اکسل شوستر که می گوید تنها 13 لیگ 26 باشگاه باید به مرحله 1 تا کنون.

“همه چیز هنوز هم در هوا گفت:” دوس سانتوس.

سازمان دیده بان | تورنتو تیم شروع به بازگشایی امکانات:

تورنتو FC و رپتورز هستند اجازه می دهد بازیکن را داوطلبانه تمرینات فردی خود را در, امکانات, اما هیچ جدول زمانی قطعی برای بازگشت MLS یا NBA عمل است. 2:17

اگر این طرح به سرانجام حرکت لیگ به یک محل برای بلوک بازی ها, مربی تیم گفت که او را در آن نگاه مانند رفتن به جام جهانی — یک ماه از آموزش پیش از چهار تا شش هفته از رقابت.

“برای اطمینان از آن است چالش های آن,” او گفت:.

MLS تیم تا به حال به خود فرد تمرین پروتکل تایید شده توسط مقامات محلی و لیگ.

“این است که جدید نه تنها برای Whitecaps یا MLS آن در جهان گفت:” دوس سانتوس.

شوستر تاکید کرد که این تیم حرکت به تمرینات فردی دیده نمی شود باید توسط عموم مردم به عنوان نشانه ای برای سهولت در فاصله فیزیکی و یا چشم پوشی از دیگر COVID-19 دستورالعمل.

Whitecaps’ تمرین پروتکل منع دسترسی به دیگر امکانات باشگاه. ورزشگاه و آموزش اتاق هنوز هم ممکن است تنها توان توسط بازیکنان دریافت پس از عمل و درمان توانبخشی به عنوان کارگردان این باشگاه افسر ارشد پزشکی.

غربالگری قبل از تمرین

بازیکنان باید برای تکمیل یک غربالگری ارزیابی بررسی قبل از ورود به سایت آموزش و تحت درجه حرارت چک پس از ورود.

آنها را مجبور به پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی از پارکینگ به میدان و در راه بازگشت به ماشین خود را. کارکنان باید حداقل 10 فوت از بازیکنان در تمام زمانها.

تمرینات باید منتظر Whitecaps به جلو Yordy Reyna و مدافع Jasser Khmiri که جریمه شد هفته گذشته برای شکستن فیزیکی فاصله پروتکل های.

Reyna پرو, بین المللی و Khmiri یک تونس بین المللی دیده می شد در نظر گرفتن بخشی به طور خلاصه در یک وانت فوتبال بازی در ونکوور پارک در حالی که انجام یک تمرین شخصی.

هر دو وارد 14-روز خود شده است.

این باشگاه قبلا اجازه 18 ساله Gianfranco Facchineri و 20 ساله توماس Hasal را با خانواده های خود در انتاریو و آلبرتا بود.

دوس سانتوس گفت که در کار خود مهارت های پخت و پز در طول همه گیر اما واگذار آشپزخانه بازگشت به همسر پس از بازگشت او از مونترال.

عدم, فوتبال, کنار, او گفت که او لذت می برد و با خانواده اش که نمی شد با او در دوران مربیگری نانامی به بازی در کانزاس سیتی, سان فرانسیسکو یا لس آنجلس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر