ونسا برایانت از اواخر کوبه برایانت ارائه اولین نظرات عمومی از روز یکشنبه سقوط هلیکوپتر که در زمان زندگی بسکتبال ستاره دختر Gianna و هفت نفر دیگر.

Vanessa تشکر میلیون ها نفر از طرفداران که پشتیبانی خود را ارائه و در پی این فاجعه در یک Instagram post.

“با تشکر از شما برای نماز. ما قطعا به آنها نیاز دارید. ما به طور کامل ویران از دست دادن ناگهانی من عاشقانه, شوهر, کوبه — شگفت انگیز پدر از فرزندان ما و من شیرین و زیبا Gianna — محبت متفکر و فوق العاده پدر و خواهر به ناتالیا Bianka و کاپری.

“ما نیز ویران برای خانواده هایی که عزیزان خود را در روز یکشنبه و سهم ما در غم و اندوه خود را نزدیک.

“هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر. من را به راحتی در دانستن است که کوبه و جی جی هر دو می دانستند که آنها را عمیقا دوست داشت. ما فوق العاده خوش شانس به آنها را در زندگی ما است. من آرزو می کنم آنها در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. آنها ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی.”

مرگ غم انگیز برایانت همراه با 13 سال و هفت نفر دیگر در سقوط هلیکوپتر یکشنبه است موجب غلیان احساسات غم و اندوه و احترامات برای بسکتبال بزرگ کمک کرد که منجر لس آنجلس لیکرز به پنج NBA عناوین او در طول 20 سال زندگی حرفه ای.

ازدواج در سال 2001 کوبه و ونسا تا به حال چهار دختر با هم: ناتالیا, 17; Gianna بود که 13; Bianka سه و هفت ماه کاپری. این Bryants خواهد باید خود را جشن گرفتند 19th سالگرد عروسی این مه.

ونسا همچنین اعلام کرد که ایجاد MambaOn سه صندوق برای حمایت از خانواده های دیگر تحت تاثیر این فاجعه است.

“من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها. اما ما را از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه. عشق ما به آنها بی پایان است — و این که می گویند بی اندازه. من فقط آرزو می کنم من می تواند آنها را در آغوش, بوسه, آنها را و آنها را برکت دهد. باید آنها را در اینجا با ما برای همیشه.”

شده است وجود دارد هیچ اطلاعیه در مراسم تشییع جنازه و یا مراسم یادبود برنامه هنوز برای کوبه و Gianna برایانت. ونسا برایانت خواسته برای ادامه رابطه با خانواده اش حفظ حریم خصوصی به عنوان آنها شروع به “حرکت از این واقعیت جدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de