Veteran به جلو کلی Babstock امضا شده با جدید تورنتو حق رای زنان ملی هاکی لیگ در روز شنبه.

Babstock از Mississauga, Ont., ششمین بازیکن برای پیوستن به تورنتو NWHL تیم پس از حق رای دادن جدید اعلام شد در تاریخ 22 آوریل.

تورنتو تیم را افزایش می دهد ایالات متحده آمریکا بر اساس NWHL شماره از franchises به شش می آید و یک سال پس از کانادا هاکی زنان لیگ خورده بعد از 12 فصل به دلیل بی ثباتی مالی است.

“این یک رویا به حقیقت می پیوندند به نمایندگی از من در تیم شهر” گفت: Babstock در بیانیه ای. “هنگامی که ما به عقب بر گردیم به بازی هاکی, من همه چیز را من به تورنتو لیگ بازی ما و طرفداران. اجازه دهید بروید.”

27-year-old Babstock بازی در چهار فصل NWHL — به سه نفر اول به عنوان یک عضو از کانکتیکات نهنگ و 2018-19 فصل با بوفالو Beauts.

او 27 اهداف و 33 کمک در 65 بازی ها ظاهر می شود در NWHL همه ستاره بازی در سال 2017 و 2018.

“وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف شادی من بیش از بازگشت به NWHL برای یک پنجم نرم افزار نجومی” گفت: Babstock که Isobel جام با بوفالو در 2018-19. “من از دست رفته داشتن گرسنگی به برنده مسابقات قهرمانی — این Izzy جام و من در آغوش این فرصت تورنتو به من داده است.”

دیگر بازیکنان به ثبت نام با تورنتو در حال جلو Shiann Darkangelo و تیلور جنگل, مدافعان, اما کشتی فرنگی و کریستن باربارا و goaltender ایلین Chuli.

سازمان دیده بان | Mikkelson, اسپونر واکنش نشان می دهند به NWHL ورود در تورنتو:

کانادا هاکی المپیک طلا medallists ناتالی اسپونر و Meaghan Mikkelson مشترک افکار خود را در NWHL و جایی که آنها ایستاده در هاکی زنان به عنوان یک کل. 2:40

لیگ تاسیس در سال 2015

Babstock, Chuli, کشتی فرنگی, Darkangelo و جنگل شد و تمام اعضای حرفه ای زنان بازیکنان هاکی انجمن.

این PWHPA بود خودداری کردند در رقابت برای هر NWHL یا CWHL فصل گذشته به جای تلاش برای ایجاد یک لیگ قادر به بازیکنان پرداخت دستمزد عادلانه و با ثبات مالی در دراز مدت اقتصادی ،

این روشن نیست که اگر این بازیکنان که امضا کرده اند با تورنتو هنوز هم اعضای PWHPA.

“ماموریت ما به عنوان PWHPA تغییر نکرده است و ما هنوز هم در حال حرکت رو به جلو با فصل آینده در نیروی کامل گفت:” PWHPA در بیانیه ای که تورنتو گسترش اعلام شد. “به سادگی قرار داده و فرصت هایی که NWHL ارائه خواهد شد ممکن است برای برخی از بازیکنان, اما این فرصت هایی که ما می خواهیم برای بازیکنان ما یا برای نسل های آینده از دختران جوان که بازی را در بالاترین سطح است.”

این NWHL در تاسیس 2015, شدن, شمال امریکا, اولین طرفدار هاکی زنان لیگ به پرداخت آن بازیکنان یک حقوق و دستمزد. آن را در حال حاضر تیم در بوستون منموته Junction, N. J., Danbury, Conn., Buffalo, n. y., and Saint Paul, Minn.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر