‘VFW’ می بیند Grizzled Boomers خود انتقام خونین در مصرف هل دادن Millennials

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یک وحشتناک بیت از قدیمی مدرسه مورد ضرب وشتم سالخورده G. I. Joes مبارزه با غارتگران قصد از بین بردن آنها و که آنها را عزیز VFW است که ورزش در خالص نوستالژی. با آن هر عنصر ریشه در fanboyish ستایش برای گذشته است نوع کلاسیک, مدیر Joe Begos و نویسندگان حداکثر Brallier و متی McArdle کار در عمل کمتر به عنوان یک منحصر به فرد از ایجاد به عنوان یک بی پروایی نشان دادن زمان-پیچ و تاب خیال. آن را شبیه به یک رویای مه آلود از سهام قتل عام کلیشه و اجرای برنامه از محبوب B-movie, آیکون که تمام شده اند هم شکست و شکسته از طریق یک منشور سینمایی pasts رفته.

چنین پی در پی بیعت اغلب باعث VFW به باتلاق در یک باتلاق rote nastiness و ماچ هیاهو. در عین حال آن را بسیار متعصبانه اختصاص داده شده به حقایق—مشتاق به تکیه به تأثیرات آن در هر روایت و سبک به نوبه خود—که آن را تقریبا نفی انتقادات در مورد اشتقاق آن. تقلید تنها نقطه در اینجا و به این منظور Begos’ آخرین است بازگشتی طراحی شده برای جلب رضایت کسانی که با یک میل سیری ناپذیر برای یک grindhouse پوشش نسخه از جان کارپنتر greatest hits.

کسانی که دیده ام Begos’ قبل تقریبا انسان, ذهن, چشم, و سعادت نخواهد بود شگفت زده به شنیدن این که VFW آج آشنا زمین; که فیلمساز واقعی کارت ویزیت. آن را نیز نمی طولانی برای تحقق آن به پا زدن در آنجا برای تلفن های موبایل از استیو مور سینت سایزر نمره تنظیم فوری نجار-esque خلق و خوی. به عنوان مقدماتی متن کارت های روشن و امریکا تاخت و تاز شده است توسط یک اپیدمی مواد مخدر و آخرین شوق یک دارو به نام اعتیاد به مواد مخدره. پس از آن بسته بندی شده در آجر که شبیه کوکائین یا هروئین آن را کاملا روشن است که چه تفاوت اعتیاد به مواد مخدره از دیگر مواد مخدر یا چگونه آن را حتی مصرف—اگر چه دیر صحنه نشان می دهد که شما می توانید بیل آن را تا بینی خود را. بدون در نظر گرفتن نظر می رسد کاربران دهان پر از رگه و یا حداقل آن را به لوسی (چاق, لیس زدن Wilson) که در یک کثیف مرکز خرید جمعیت معتادان متقاعد شده است توسط فروشنده Boz (تراویس چکش) در وصف ناپذیر روانی در یک نکردم ژاکت چرمی و کمربند به انتظارنشسته بودند با گلوله به پرش از یک بالکن به منظور تهیه یکی دیگر از تعمیر. قابل پیش بینی او زمین را با یک بزرگ بزرگ میله تزئيني پشت صندلی.

اعتیاد به مواد مخدره تبدیل محلات به مناطق جنگی که در آن پلیس جرات نمی گشت و که در آن همه چیز و هر کس خیس در تیره سیاه, بلوز, و قرمز می شود. در حومه ناشناس شهرستان—مانند اعتیاد به مواد مخدره خود Begos نگه می دارد خاص به عنوان مبهم به عنوان امکان پذیر است—فرد (Stephen Lang) طول می کشد swigs از فلاسک در حالی که چیدن تا دوستان آبه (فرد ویلیامسون) و رانندگی به VFW محلی که فرد عمل می کند. این یک نوار تیره رنگ که مانند فرد و کامیون خود دیده است ، آنها پیوست و در آنجا توسط veteran بادی والتر (William Sadler) لو (Martin Kove), داگ (David Patrick Kelly) و توماس (جورج Wendt). خدمت در هر دو ‘نم یا کره این دورویی دسته واز با هم به جشن Fred تولد توسط داونینگ عکس و رفتن به نزدیکی نوار نوار. قبل از آنها می توانید انجام دهید که آنها پیوست جدید, دامپزشک, Shawn (تام ویلیامسون) فقط از برخی بد تعریف شده کویر جنگ است. و سپس شب خود را طول می کشد به نوبه خود زمانی که مارمولک (سیرا McCormick) انفجار به نوار مرگبار تعقیب در دو.

متعاقب آن زد و خورد برگ داگ شدت زخمی شده اند برای اولین بار از بسیاری از موارد که در آن VFW revels در نزد تبر توفنده به چسبناک گوشت. دلیل مارمولک ناگهانی هرج و مرج نفوذ است که او به سرقت رفته Boz زیادی برای ذخیره کردن از اعتیاد به مواد مخدره به عنوان یک راه برای انتقام گرفتن در برابر او برای متقاعد کردن لوسی خواهر او را فوق کشنده شیرجه رفتن. فرد و شرکت ها در نتیجه مجبور به برداشتن سلاح علیه یک جریان ثابت از hyped-up مهاجمان در یک سناریو که اساسا حمله به حوزه 13 مخلوط با یک خط تیره از فرار از نیویورک و تشکر به فیلم شیرین کاری, ریخته گری, برخی از Hobo with a Shotgun-طریق-Expendables vibes.

مایعات بدن هستند و به زودی ریخته در بزرگ احساساتی مشابه با لنگ و همکارانش اثبات دوباره جوان این فرصت را دوباره نظامی خود را روز های شکوه. به عنوان یک actioner در مورد نجیب grunts که “بیش از حد قدیمی برای این گه” و در عین حال بازی برای یکی از آخرین باطل ماموریت VFW یک ارتجاعی فانتزی در مورد داشتی توانمندسازی کشتار بیچهره انبوهی به نام افتخار وظیفه و وفاداری به یک شخص در ترانشه رفقا. مهم نیست که جنسی نزد فرد impaling Boz دست زن قطره قطره شدن (Dora Madison) از طریق گلو با یک VFW میله پرچم منسجم سیاسی و اجتماعی بحث فراتر از محدوده آن محدود عقل; یکی می شود به این معنا که مانند هر چیز دیگری, آن, threadbare, ایده شده اند cribbed از آن ’70s و 80s پیشینیان. این باعث می شود آن را در حس بسیار واقعی ساده در مورد حماسه قهرمانانه مردان کشتار مردان بد از آنجا که آنچه moviegoing مانند مردان به تماشای منطق و دلیل و اساسی انسجام سر در گم می شود.

با اینحال, آن سخت است برای کاملا رد VFW هنگامی که آن ستاره هستند تا بازی را به انعطاف پذیری خود را پرگوشت aggro عضلات. Lang یک صدا مانند شکسته شن هم زده در شربت افرا و ناهنجار رفتار است که خوشبختانه رایگان از چشمک-چشمک خودآگاهی. درست است که از بقیه بازیگران نیز وجود دارد هیچ حیله گر گره به Kove را به بچه کاراته شرارت و کلی را بگویم هر کسی که به “come out and play-ee-ay.” تنها Wendt, در چه مقدار به جلال cameo به نظر می رسد ماهرانه goofing در گذشته خود را به سلامتی شهرت با نشستن در پایان یک بار و پس از آن به جای خواستار بیشتر آبجو, نشان دادن علاقه به داگ علمی-رشد علف های هرز. برای بیشتر قسمت ها, همه آنها به نظر می رسد با بهره گیری از این لحظه در چشمه از جوانان کانون توجه ویژه ویلیامسون که در این فیلم جالب ترین لحظه استنشاق یک جیمی جکسون با الاغ اعتیاد به مواد مخدره برای تکان خوردن از قدرت های اضافی.

Begos نمی اتلاف انرژی در تلاش برای وانمود او را پاره کردن نجار می دهد که رسیدگی درجه یک حرفه ای نصب شده تازه فیلم—مرتب کردن بر اساس چیزی که در یک سینما-وسواس نوجوان را با دوستان خود بعد از مدرسه با یک دوربین 16mm برخی از ترقه و یک بشکه پر از خون مانند شربت ذرت. این واقعیت است که بودجه بزرگتر و قابل توجه headliners تغییر نکرده Begos’ جاه طلبی های برگ VFW احساس مانند یک توقف-نوجوانان تلاش کنند. هنوز هم کسانی که با خاطرات دوران کودکی خود را عشق مسخره گوری جنون ممکن است پیدا کردن آن یک آرامش ادای احترام به خستگی ناپذیر زنده ماندن از آثار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>