از طریق راه آهن لغو برنامه به ادامه مونترال-کبک خدمات شهر به محاصره میآید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

برنامه از طریق راه آهن به از سرگیری خدمات بین مونترال و شهر کبک شده اند نقش برآب با ورود جدید راه آهن محاصره در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی روسای این شرکت گفت.

یک از طریق راه آهن سخنگو گفت: قطار رفت و آمد بین دو شهر را در حال حاضر متوقف شده و تا پایان روز شنبه, فوریه. 21. مسافران آن قطار ابلاغ شده است در مورد بازپرداخت سخنگوی اضافه شده است.

خدمات در این منطقه راه اندازی شد برای شروع حرکت دوباره در روز پنج شنبه زمانی که سرویس در دالان دیگر در کبک و جنوب غربی انتاریو است که هنوز برنامه ریزی برای از سرگیری.

ادامه مطلب: از طریق راه آهن به رزومه نسبی خدمات به عنوان فشار برای پایان دادن به محاصره مانت

قطار در حال حاضر تنها مسافران را بین اتاوا و مونترال در قطار 22,24,26,28,33,35,37 و 39 که شروع نسبی خدمات در فوریه. 20. خدمات کامل بین این دو شهر در دسترس خواهد بود در تعطیلات آخر هفته.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

افزايش فشار بر ترودو به پایان راه آهن محاصره

افزايش فشار بر ترودو به پایان راه آهن محاصره

خدمات کامل را نیز سر در تورنتو-لندن-Windsor تورنتو-سارنیا و تورنتو-آبشار نیاگارا دالان در صبح روز فوریه. 20.

دیگر از طریق راه آهن باقی می ماند لغو شده و تا اطلاع ثانوی تنها استثنا بودن سودبوری-سفید رودخانه و چرچیل-به پاس.

راه آهن محاصره باعث اضطراری بحث در مجلس عوام

راه آهن محاصره باعث اضطراری بحث در مجلس عوام

معترضان با یک گروه شناخته شده به عنوان MTL مرطوب’suwet’en همبستگی راه اندازی یک محاصره بعد از ظهر چهارشنبه در Mont-Saint-Hilaire خط در Saint-Lambert, Que., در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در اعتراض یک پروژه خط لوله گاز در شمال B. C.

این گروه می گوید که نمی خواهد ترک خط راه آهن تا RCMP ترک سنتی مرطوب’suwet’en خاک که ارثی ستاد می گویند هرگز واگذار به تاج.

ساحلی GasLink است که ساختمان 670 کیلومتر خط لوله امضا توافق نامه با 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر خط لوله. مرطوب’suwet’en ارثی روسای اما می گویند که آنها به عنوان گسترده بخش از زمین و مخالفت با ساخت و ساز.

ادامه مطلب: Mont-Saint-Hilaire قطار به توقف خرد به عنوان معترضان مسدود آهنگ در Saint-Lambert

در سراسر کشور راه بندان شروع دو هفته پیش هنگامی که RCMP اجرا یک دستور نیاز به معترضان به روشن راه را برای ساحلی GasLink کارگران برای دسترسی به یک سایت ساخت و ساز در نزدیکی هوستون, B. C., دستگیری 28 نفر است.

RCMP باید پس از برداشته اجرای منطقه هستند اما حفظ و نگهداری از راه دور جدا شدن در منطقه است که در محل از اوایل سال 2019.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تظاهرات همبستگی پدید آمده در Tyendinaga خاک در نزدیکی Belleville, Ont., و همچنین در مونترال و ونکوور. اعتراض به اختصار مانع آمریکا-کانادا عبور از مرز فقط در شرق کینگستون در دوشنبه اما آن را بعد از بازگشایی شد.

محاصره را تعطیل قطار خدمات عمده در سراسر نقاط کشور. بسیاری از کانادا کلید گروه های صنعت نگرانی در مورد خفه زنجیره تامین خطر کمبود چیزهایی مانند پروپان و کلر.

خط لوله تظاهرات ادامه به تاثیر راه آهن مسافران در بخش های کلیدی از کانادا

خط لوله تظاهرات ادامه به تاثیر راه آهن مسافران در بخش های کلیدی از کانادا

همانطور که از روز شنبه از طریق راه آهن می گوید محاصره منجر به 599 قطار لغو شدن موثر بر بیش از 111,000 مسافران است.

“مسافران ما تکیه می کنند از طریق راه آهن به صورت منظم و امن بین شهری خدمات ریلی و ما مشتاق به از سرگیری عملیات” یک سخنگوی شرکت در بیانیه ای گفت.

“ما همچنان امیدوار برای پایان دادن به این وضعیت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و تشویق همه احزاب مربوطه به ادامه تلاش های خود را به سمت یک راه حل صلح آمیز.”

مشاهده link”

مرطوب’suwet’en ارثی ستاد باید سفر به انتاریو برای دیدار با اعضای Mohawk جامعه در Tyendinaga و Kahnawake که اعتراض در همبستگی با آنها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

روسای می گویند که آنها نمی خواهد در دیدار با دولت تا RCMP ترک قلمرو سنتی خود را.

— با فایل های از راشل d’amore و Kalina LaFramboise

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>