ویکتور Wanyama جستجو برای شادی در مونترال به تعویق افتاد با این بیماری همه گیر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در حال اجرا سرعت به تنهایی تا یک پله در ساختمان محل سکونت نیست دقیقا چگونه ویکتور Wanyama تصویر چیزهایی که خواهد بود یک ماه به زمان خود در مونترال.

اما تاثیر جدیدترین تعیین شده بازیکن در تلاش است تا بهترین نتیجه را از یک وضعیت بی سابقه ای.

“این سخت بوده است, من فقط نقل مکان کرد و من حتی تا به حال یک شانس برای رسیدن به شهر هست. همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد,” Wanyama گفت.

28 ساله در کنیا امضا شده با مونترال مارس 3, بازی اولین بازی خود را مارس 10 — 2-1 از دست دادن به C. D. الیمپیا در پای یکی از کونکاکاف لیگ قهرمانان چهارم — و باشگاه تعطیل عملیات خود را با توجه به COVID-19 همه گیر پس از عمل, مارس 12.

پس از آن او شده است تلاش برای ماندن در شکل و ساختمان و اوراق قرضه خود را با هم تیمی های جدید آنلاین.

او همچنین متمرکز بر کمک به مبارزه با گسترش COVID-19 در کشور خود.

هفته گذشته او فرستاده مطابق با اصول بهداشتی کیت به خانواده هایی زندگی می کنند که در Mathare های فقیرنشین نایروبی از طریق خود بنیاد است.

“افرادی که در حال بازگشت به خانه زندگی در گتوها هستند که گفته بودن در خانه بماند اما آنها چیزی برای خوردن. بنابراین من سعی کردم برای رسیدن و سعی کردم به آنچه که من می توانید به من بدهید” Wanyama گفت.

“آنها سپاسگزار است و آنها مردم خوبی هستند.”

Wanyama شکست موانع برای فوتبال کنیا

ویکتور Wanyama فوتبال دلاوری مشهود بود در سن جوان است.

او عرضه در کنیا تیم ملی در سال 2007 زمانی که او تنها 15 و او شکستن موانع بوده است.

Wanyama جشن پس از فینال جام ملت های آفریقا در گروه C مسابقه فوتبال بین کنیا و تانزانیا. (آریل Schalit/آسوشیتد پرس)

هنگامی که او در حال بازی برای گلاسکو طرف Celtic FC, او اولین کنیا به نمره هدف در لیگ قهرمانان اروپا. زمانی که او برای اولین بار مناسب برای یوونتوس در سال 2013 او اولین فرد از کنیا برای بازی در لیگ برتر.

بزرگداشت در زمان غرور و افتخار است که یکی از خود را به اندازه کافی خوب بود به بازی در لیگ برتر پس از Wanyama می گوید: برخی از حامیان او بودند اشتباه در مورد تصمیم خود به ضایعات باقی مانده از پنج سال قرارداد او امضا شده با Tottenham Hotspur FC در ژوئن 2016 به بیا به بازی برای مونترال.

“بسیاری از آنها قابل درک است که من نیاز به شادی من برگشت و تنها راه برای به دست آوردن شادی من به عقب آمده بود و لذت بردن از بازی فوتبال دوباره” Wanyama گفت.

“من نا امید شد با من چگونه درمان شد [در تاتنهام] و آن بد بود” Wanyama گفت.

“من از دست کمی از شور و شوق. برای من به از دست دادن شور ؟ من این مرد است که دوست دارد این بازی است. من خیلی نا امید و من فقط خوشحال است.”

Wanyama سقوط است با تاتنهام predated خوزه مورینیو

بر خلاف آنچه که برخی از تماشاچیان را پیشنهاد Wanyama می گوید: Hotspur مدیر جدید خوزه مورینیو بود نه منبع از سقوط با باشگاه سابق خود.

مورینیو که استخدام شد و در نوامبر سال 2019 است تزئین شده مدیر با چندین قهرمانی خود را به اعتبار. او همچنین دارای یک شهرت برای داشتن آتشین شخصیت است که می تواند سختی را بر خود بازیکنان است.

“اولین چیزی که [مورینیو] به من گفت او تعجب که چرا من نبود ، من باید به بازی. مشکل نبود با مربی اگر شما از من بپرسید. مشکل این بود که کمی در طبقه بالا و نبود آنها به من یک شانس” Wanyama گفت.

تاتنهام مدیر خوزه مورینیو شهرت بودن آتشین اما Wanyama را باور نمی کند مربی مشکل بود. (کرستی Wigglesworth/آسوشیتد پرس)

Wanyama معتقد است شکاف با مدیریت بالا آغاز شد زمانی که او شروع به داشتن مسائل با زانو خود را در سال 2017.

او پس از بهبود از آسیب دیدگی شد و آماده بازگشت به او گفت: آن را احساس مانند یک سفارش به حال پایین آمدن به او را نگه دارید از گرفتن بر روی زمین است.

“من فرصت داده نشد تا دوباره” Wanyama گفت.

“آنها سعی کردند به من نا امید. آنها به من یک بازی پس از چهار ماه یا سه ماه پس از آن کمی دشوار است.”

Wanyama گفت: او ارائه شده به حرکت به ذخیره تیم برای اثبات او قادر به بازی در همان سطح او قبل از آسیب دیدگی است اما این باشگاه علاقه مند نبود.

“من نا امید شد. من می خواستم به من خوشبختی من فوتبال خوشبختی. این زمانی است که مدیر اینجا تیری [هنری] به نام من و پرسید: اگر من می خواستم به بازی. و من گفتم بله.”

او گفت: تاثیر ورزشی, مدیر, Olivier Renard به فروش می رسد او در طرح خود را برای ساخت یک تیم در اطراف بازیکنان جوان. که همراه با یک فرد هنری را شجره پیشرو تیم مهر و موم معامله.

ساختمان تیم شیمی در حالی که جدا شده

Wanyama می گوید به اندازه کافی عجیب, گیر بودن در انزوا با توجه به همه گیر آورده او و هم تیمی های جدید خود نزدیک به هم است.

چند بار در هفته آنها با پیوستن به یکدیگر در برنامه های مانند زوم و یا FaceTime برای گرفتن و قطع کردن.

“آن چیزی که برای انجام به این باند و یک تیم حتی اگر ما نمی توانیم با هم در این زمان” Wanyama گفت.

البته او مضطرب به پشت بر روی زمین با تیم خود و بازی اولین بازی خود را در Saputo Stadium, اما در حال حاضر هیچ جدول زمانی در جای خود برای بازگشت به عمل است.

روز پنج شنبه در MLS تمدید آن توقف در آموزش حداقل تا آوریل 24. تاثیر افتتاحیه بازی در Saputo ورزشگاه راه اندازی شد برای مارس 18 پس از آن باید دوباره داده.

در ضمن Wanyama می گوید: او همچنان در حال اجرا پله ها از طبقه هشتم به 46 طبقه از ساختمان خود را تلاش برای ماندن مناسب و آماده برای روز بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>