ویکتوریا باقی می ماند میزبان المپیک بسکتبال مردان مقدماتی مسابقات

ورزشی تابستان

کانادا بسکتبال مردان تیم هنوز هم شانس صعود به المپیک اسکله. FIBA پنج شنبه اعلام کرد که چهار مقدماتی المپیک مسابقات برای توکیو بازی ها, از جمله یکی در ویکتوریا برگزار خواهد شد بین 29 ژوئن و جولای 4, 2021.

آخرین شانس مقدماتی موکول برای 29 ژوئن-جولای 4, 2021

ملی بسکتبال مردان سرمربی تیم نیک پرستار در بالا دیده می شود در این فایل عکس به تازگی گفت که او به طور کامل متعهد به کانادا را با فشار به یک نقطه در بازی های المپیک توکیو. آخرین شانس مقدماتی بود که برگزار می شود در این ماه ژوئن موکول شده است برای 2021. (جان جنگل/کانادا را فشار دهید. )

کانادا بسکتبال مردان تیم هنوز هم شانس صعود به المپیک اسکله.

FIBA پنج شنبه اعلام کرد که چهار مقدماتی المپیک مسابقات برای توکیو بازی ها, از جمله یکی در ویکتوریا برگزار خواهد شد بین 29 ژوئن و جولای 4, 2021.

ویکتوریا در اصل برنامه ریزی شده برای برگزاری آخرین شانس مقدماتی مسابقات ژوئن 23-28 اما به تعویق افتاد توسط COVID-19 همه گیر است که همچنین تحت فشار قرار دادند 2020 المپیک پشت یک سال است.

کانادا و یونان و چین خواهد شد تا در گروه ویکتوریا در حالی که اروگوئه و جمهوری چک و ترکیه خواهد شد تا در گروه B.

سازمان دیده بان | رپتورز پنل: زنده ‘ضربه’ توسط Kawhi Leonard:

CBC Sports’ اندی Jen میزبان میزگردی از جمله داگ Smith, Devin Heroux علامت Blinch, ویلیام, لو, اشلی Docking و Seerat Sohi به بحث در مورد Kawhi Leonard را buzzer beater در برابر 76ers و تاثیر است که تا به حال در کانادا طرفداران بسکتبال است. 22:45

برنده مسابقات خواهد قفل کردن المپیک اسکله.

کرواسی و لیتوانی و صربستان میزبان مسابقات دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر