به نظر می رسد فیلم به نمایش Nova Scotia تیراندازی مشکوک جلوگیری از تغییر لباس در میان کشتن ولگردی و قانونی شکنی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تقریبا یک ساعت قبل از او کشته شد در رویارویی با RCMP افسران مظنون در یک سری از تیراندازی در نوا اسکوشیا که در سمت چپ حداقل 22 نفر مرده به نظر می رسد برای جلوگیری از خود را مسخره RCMP خودرو در یک پارکینگ با آرامش رو به تغییر لباس های خود را و سپس ادامه داد: رانندگی در جاده ها است.

که آنچه به نظر می رسد نشان داده شده در نظارت تصویری به دست آمده توسط اخبار جهانی و در اصل ارسال به Facebook در چهار شنبه — تنها به توان پایین ساعت بعد.

کسی که نوشته این ویدئو گفت: آن را گرفته شده از یک دوربین نظارت خارج از کسب و کار پدر را در میلبروک اول کشور فقط هشت کیلومتری شمال بروکفیلد.

ادامه مطلب: چه واقعی و ماکت ماشین پلیس کمک Nova Scotia مسلح نایافته

“من خیلی منزجر و ناراحت در چه آرام این مرد است” اصلی Facebook پست بخوانید.

“قلب من است که با شما Nova Scotia.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در این ویدئو یک وسیله نقلیه است که به نظر می رسد بسیار شبیه به یک RCMP رزمناو می کشد خاموش جاده و رول به توقف.

یک مرد مطابق شرح 51 ساله گابریل Wortman که RCMP باید شناسایی و به عنوان مظنون تیرانداز صعود به بیرون از خودرو پوشیدن آنچه که به نظر می رسد RCMP ژاکت با بازتاب زرد نشانه گذاری.

زمانی که او طول می کشد قنتد, ژاکت کردن او با پوشیدن شرت نور خاکستری با آنچه به نظر می رسد مانند یک پچ بر روی شانه خود را شبیه به RCMP افسر پلاک.

رشد سوالات بیش از نوا اسکوشیا RCMP پاسخ به جرم قتل

رشد سوالات بیش از نوا اسکوشیا RCMP پاسخ به جرم قتل

این مرد پس از آن قرار می دهد قنتد, ژاکت به این خودرو به ارمغان می آورد و یک بازتابنده ایمنی زرد جلیقه که او قرار می دهد. او سپس صعود به خودرو و درایوهای در همان جهت.

در هیچ نقطه ای می کند این مرد به نظر می رسد دست پاچه و یا در عجله بسر می رسانید. او همچنان آرام و با تمرکز بر چفت و بست جلیقه اش قبل از رانندگی دور.

یک زمان در تصویری که طول می کشد کمتر از یک دقیقه نشان می دهد این خودرو کشیده کردن جاده در 10:54 صبح در مارس 19. آن را در ادامه یک دقیقه بعد.

Surveillance video appears to show the suspect in a mass shooting that killed at least 23 people in Nova Scotia on April 19, 2020.
نظارت تصویری به نظر می رسد برای نشان دادن مظنون در تیراندازی و کشتار که به کشته شدن حداقل 23 نفر در نوا اسکوشیا در 19 آوریل سال 2020 است. هنوز از ارائه تصویری

در آن زمان پلیس در حال حاضر به نام Wortman به عنوان مظنون تیرانداز و صادر کرده است عکس از هر دو Wortman و مسخره RCMP خودرو او گفته رانندگی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او همچنین گفته شات و کشته شدن حداقل 22 نفر از جمله یک معلم, یک پرستار و یک دختر 17 ساله در چندین شهرهای کوچک از جمله Portapique, ترورو و میلفورد. او همچنین گفته که باید مجموعه ای از چندین آتش سوزی از جمله در خانه در شهرهای آن است.

ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد قربانیان Nova Scotia جرم تیراندازی

زمان به نظر می رسد متناسب با RCMP جدول زمانی از نحوه تیراندازی و تعقیب پلیس آشکار شد.

مدت کوتاهی پس از تصویری که گفته می شود صورت گرفته در 11:04 به وقت محلی پلیس توییتی که مظنون به حال دیده شده است سفر عازم جنوب در بزرگراه 102 از بروکفیلد منطقه است.

فقط بیش از نیم ساعت بعد RCMP گفت Wortman گرفته شده بود را بازداشت و پس از یک درگیری در یک ایستگاه گاز در انفیلد. یک زمان کوتاه پس از آن پلیس تایید کرد او مرده بود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

RCMP اند و نه اظهار نظر در این ویدئو از جمله اگر آن را در واقع نشان می دهد تیرانداز و یا اگر آن را به شکل بخشی از تحقیقات خود را به تیراندازی با وجود درخواست های متعدد از اخبار جهانی است.

کسی که اصل مشترک تصویری خواهد نظر نیست.

اما اسکات Blakeney, یک خودرو detailer که مشاهده این ویدئو همراه با اخبار جهانی گفت: آن شامل چندین سرنخ است که نقطه به Wortman بودن مرد در این ویدئو.

رشد بزرگداشت قربانیان Nova Scotia جرم قتل

رشد بزرگداشت قربانیان Nova Scotia جرم قتل

این detailer گفت: بدون پلاک دیده می شود در عقب خودرو به شدت نشان می دهد از آن مشروع نیست RCMP رزمناو. آنها اضافه شده مرد قد مسابقات تیرانداز را به عنوان شرح داده شده توسط پلیس و که به نظر می رسد چیزی جمع به مرد شلوار, که ممکن است یک اسلحه گرم.

Blakeney spruced تا برخی از Wortman را موتورسیکلت پنج سال به, که ذخیره شده در گاراژ پشت مظنون denturist درمانگاه در Portapique. اتاق که تصویر در نظر گرفته شد به نظر می رسد برای مطابقت با پس زمینه در عکس از مسخره کردن RCMP رزمناو که پلیس توییتی در شکار خود را برای Wortman یکشنبه.

تیرانداز را جعل هویت یک افسر پلیس است که یک جرم با مجازات تا پنج سال در زندان به او اجازه “گردش در اطراف استان گام جلوتر از محققان ما” گفت: RCMP رئیس Supt. کریس چرم در طول یک بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: شک در نوا اسکوشیا تیراندازی کشته شد به عنوان RCMP نوشت هشدار اضطراری: پلیس

“ما می توانیم می گویند که توانایی های خود را به حرکت در اطراف استان کشف نشده بود مطمئنا تا حد زیادی بهره مند توسط این واقعیت است که او تا به حال یک وسیله نقلیه است که نگاه یکسان در هر راه به یک مشخص شده ماشین پلیس,” چرم گفت.

RCMP باید گفت برخی از جزئیات تحقیق و تفحص از جمله Wortman مرگ را آشکار نمی شود تا Nova Scotia مستقل پلیس ناظر جدی Incident Response Team, نتیجه گیری خود را در اعتراض به این حادثه.

— با فایل های از برایان هیل راس خداوند و کانادا مطبوعات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>