RCMP در دفاع از اقدامات یک عضو دیده می شود در فیلم اشاره اسلحه گرم در بومی مخالفان ساحلی GasLink خط لوله در طول اجرای پلیس در شمال B. C. در این ماه.

اما یک زن که می گوید: او یکی از افرادی که هدف این تیم پاسخ اضطراری (ERT) عضو میگه RCMP توضیحات هستند “پوچ و مسخره” اضافه کردن او و دیگران احساس آنها می تواند در هر لحظه.

این ویدئو ارسال شده به حساب رسانه های اجتماعی از Gidimt’en clan — یکی از پنج قبیله از مرطوب’suwet’en ملت که ارثی ستاد در مخالفت با خط لوله — نشان می دهد پلیس در حال حرکت به قبیله اردوگاه در 39 کیلومتر را در Morice غرب خدمات جنگل جاده در نزدیکی هوستون, B. C., on Feb. 7.

ادامه مطلب: 7 دستگیر شده به عنوان RCMP روشن و نهایی محاصره در مسیر شمال B. C. خط لوله گاز

اردوگاه نشسته در unceded اجدادی مرطوب’suwet’en خاک که در آن 670 کیلومتر خط لوله است به سفر از طریق.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در این ویدئو که به ضرب گلوله کشته شد توسط Denzel ساترلند-Wilson از یک برج در بالای یک اتوبوس پارک شده در اردوگاه چند RCMP و ERT اعضای دیده می شود حمل سلاح گرم و اطراف برج.

یکی از اعضای این است که بارها و بارها نشان داده شده است با هدف آنچه به نظر می رسد مانند یک تفنگ تک تیرانداز به طور مستقیم در ساترلند-Wilson از پشت یک کامیون که تبدیل شده بر روی آن طرف.

RCMP را فشار نهایی برای روشن شدن شمال B. C. ضد خط لوله کمپ

RCMP را فشار نهایی برای روشن شدن شمال B. C. ضد خط لوله کمپ

“او با اشاره تفنگ خود را در من!” ساترلند-Wilson شنیده می شود فریاد. “نگاهی به تفنگ خود را از من!

“من هیچ چیز! لطفا را به سلاح های خود را!” او در ادامه در بخش دیگری از این ویدئو.

ادامه مطلب: ‘آن را’: B. C. خط لوله مخالفان مبارز به عنوان RCMP دستگیری 4 بر 2 بعد از اجرای

آن ادویه عضو Tlingit اول کشور بود که در برج همراه با ساترلند-ویلسون می گوید تا 60 مسلح افسران و سگ واحد تا به حال فرود در اردوگاه و در محاصره برج آن روز که او به نام “حقیقی.”

“وجود دارد و افسران آینده در مقابل دروازه و خواندن دستور به ما اما پس از پشت سر [برج] وجود دارد هلیکوپتر انداختن تاکتیکی تیم که رفت به درختان و همه در اطراف ما,” او گفت: اخبار جهانی روز شنبه.

RCMP بررسی بعد از پل خرابکاری و فساد در شمال B. C. خط لوله منطقه ممنوعه

RCMP بررسی بعد از پل خرابکاری و فساد در شمال B. C. خط لوله منطقه ممنوعه

این ERT عضو دیده می شود در این ویدئو تنها افسر که او ساترلند-ویلسون و دو نفر دیگر داخل اتوبوس می تواند اشاره اسلحه, اما او می گوید دیگران بودند “به احتمال زیاد” انجام همان از درختان.

“من احساس خشم و ترس است که آنها را شلیک کنید من یا دوست من” ادویه گفت. “من در واقع تا به حال یک لحظه در بدن من که در آن من فکر کردم” این چیزی است که کانادا فکر می کند ما به عنوان مردم بومی.'”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

RCMP دفاع از استفاده از تفنگ برای ‘مشاهده’

در بیانیه ای RCMP تایید این ویدئو نشان داد اقدامات اخیر صورت گرفته در طول اجرای یک دستور دادگاه در برابر مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و حامیان آنها بودند که مسدود کردن ساخت و ساز ساحلی GasLink خط لوله در این منطقه است.

با توجه به RCMP های ERT عضو شد تنها با استفاده از دامنه تفنگ “به عنوان یک بزرگ مشاهده دستگاه به شیوه ای سازگار با پلیس آموزش” با وجود اینکه صادر دوربین شکاری.

ادامه مطلب: ‘ما در حال دادن’: مرطوب’suwet’en رالی به عنوان RCMP حرکت به کمپ اصلی در نزدیکی خط لوله پيشگيري ،

“با توجه به سرعت در حال تحول وضعیت یک دامنه بر روی یک تفنگ می توان ایمنی و بهره وری به افسر پلیس” RCMP اضافه کرد: پلیس تا به حال مطلع شده است قبل از این عملیات که وجود دارد شکار تفنگ در اردوگاه.

ادویه می گوید کسانی که تفنگ که او را تشبیه به ابزار و ابدا گروه در زمان اجرای. او افزود: RCMP را توضیح تنها ثابت می کند که چگونه کسانی که در اردوگاه بودند “بلافاصله تحت درمان به عنوان تهدید” با وجود شواهد بر خلاف.

RCMP را بازداشت های بیشتر در ساحلی GasLink اعتراض سایت

RCMP را بازداشت های بیشتر در ساحلی GasLink اعتراض سایت

“این مثل این است که کسی از رفتن به یک رستوران و اشاره اسلحه در آشپز چاقو او را دارای حق اعمال” او گفت:. “قصد افسر مهم نیست. عمل خود را تهاجمی و خشونت آمیز.

“شما نمی توانید با استفاده از یک محدوده بدون اشاره تفنگ,” او اضافه شده است. “آنها به وضوح بیشتر نگران امنیت خود و نشان داد که هیچ نگرانی در مورد ماست.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: 11 بازداشت های بیشتر ساخته شده به عنوان RCMP گسترش اجرای منطقه برای مرطوب’suwet’en خط لوله مخالفان

RCMP می گویند با وجود این ویدئو ظاهر می شود به نشان می دهد در غیر این صورت ERT عضو “نه نقطه اسلحه گرم در هر معترضی در طول عملیات.”

“محدوده تفنگ بزرگ لنز هدف که اجازه می دهد تا بیننده را به رعایت افراد یا اشیاء بدون اشاره تفنگ در هر کسی” این بیانیه می خواند.

ادویه می گوید که توضیح است که “کاملا مضحک است.”

“آنچه که ما شاهد یک تفنگ با اشاره در جهت ما,” او گفت:. “آنها فکر نمی کنم آنها در حال تهاجمی اما ما احساس کردیم که تحت محاصره است. این قدرتمند بود و واکنش خشونت آمیز به یک گروه است که تا به حال هیچ وجه قصد صدمه زدن و یا کشتن هر کسی است.”

شکسته قول ؟

ادویه بود که در نهایت دستگیر و به همراه سه تن از اصحاب آن روز می گوید: تصویری اثبات شده است که RCMP شد صادق نیست زمانی که آنها به عموم آنها برنامه ریزی برای استفاده از “حداقل نیروی ممکن است.”

Asst. Comm. اریک Stubbs گفت: روز قبل از RCMP اول نقل مکان به منطقه on Feb. 6 که پلیس تا به حال آموخته درس هایی از آخرین باری که اجرا یک دستور وجود دارد در سال 2019 شد انتقاد برای استفاده از نیروی بیش از حد.

ادامه مطلب: RCMP می گویند اجرای دستور در مقابل B. C. خط لوله مخالفان آینده ‘در آینده نزدیک’

دسامبر 2019 نگهبان مقاله ذکر شده مدارک آموزشی که گفته جهات برای “کشنده سرپرستی” — یک اصطلاح برای تک تیر اندازها — و با استفاده از “حد خشونت به سمت دروازه به عنوان شما می خواهید.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

RCMP را رد مقاله اتهامات اما می گویند که آنها به تصویب رسید توصیه هایی از یک بررسی که عمل به برنامه ریزی برای سال جاری اجرای.

ادویه می گوید آنچه او شاهد است که برج را نشان می دهد RCMP آموخته اند که هیچ چیز از 2019.

ادامه مطلب: B. C. اول ملت RCMP spar بیش از گزارش ‘کشنده سرپرستی’ دستور داد برای شمال خط لوله دستگیری

“این احساس مانند گسترش قدرت ما شاهد بودیم در سال گذشته” او گفت:. “آنها به نظر می رسد بیشتر در مورد اپتیک از عملیات خود را و چگونه آنها را تحت تاثیر ما.

“همان نوع از خشونت مواجه شد و توسط اجداد من با پدر و مادرم و در حال حاضر دوباره با ما. مهم نیست که چه RCMP یا سیاستمداران می گویند. ما با داشتن مکالمات در هر بشکه از تفنگ است.”

با کار در حال حاضر در جریان است در ساحلی GasLink سایت مخالفان به این پروژه در حال حاضر بازگشت به نزدیکی اردوگاه ها که پاک شد در طول اجرای. ادویه می گوید او می خواهد به بازگشت بیش از حد است اما با احتیاط از چه چیزی می آمد.

RCMP اشاره در ساحلی GasLink دستور اجرای

RCMP اشاره در ساحلی GasLink دستور اجرای

“این خانه من. من دوست دارم به بازگشت وجود دارد و بدون ثابت RCMP سرپرستی و اجرای, اما من نمی دانم زمانی که آن را به ممکن است,” او گفت:.

RCMP گفت: آنها انتظار دارند اقدامات خود را در طول روز طولانی اجرای که دیدم 28 دستگیری ارزیابی می شود به طور مستقل اما ابراز امیدواری کرد این اقدامات خواهد بود و نه از متن گرفته شده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما امیدواریم که اقدامات ما مورد بررسی قرار خواهد گرفت در تمامیت خود و نیاز برای اجرای آینده لازم است که همه احزاب کار برای حمایت از تلاش های است که به کاهش تنش ها و اطمینان از صلح آمیز قطعنامه” گفتند.

ادامه مطلب: ساحلی GasLink مخالفان بازگشت به شمال B. C. اردوهای اما کارگران می گویند هنوز مجاز در

دلار 6.6 میلیارد ساحلی GasLink پروژه است که به منظور حمل گاز از شمال شرقی B. C. به Kitimat.

این شرکت امضا کرده, مزایای موافقتنامه با تمام 20 منتخب بومی شوراها در طول مسیر.

اما ارثی ستاد که در مخالفت با این پروژه می گویند منتخب شوراهای تنها صلاحیت بیش از اولین ملل ذخایر. ارثی ستاد ادعای اقتدار بیش از حقوق و به عنوان زمین که هرگز تحت پوشش پیمان.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im