رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از فرمانداران نوید بازگشایی اقتصاد آمریکا — حتی اگر اکثریت متحده پایان خود coronavirus خاموش شدن ناگهانی این هفته را ملاقات کرده اید نیست کاخ سفید را از اساسی ترین آستانه برای تست ردیابی و طولانی مدت کاهش در موارد جدید.

کاخ سفید در تلاش است تا فاصله خود را از فرمانداران اقدامات با اصرار بازگشایی دستورالعمل صرفا پیشنهادات و نه حکومت قانون است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است چفتی کردن خود را بر روی این پیام است که آمریکا آماده است برای بازگشایی سفر روز سه شنبه به آریزونا — یکی از کشورهای هنوز جلسه تمام از دولت معیار برای بازدید از یک شرکت Honeywell گیاه و ترویج بازگشایی بزرگ عصری ملت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر چرخد و توجه خود را مستقیما به اقتصاد ایالات متحده حتی به عنوان او به شکل صعودی تصحیح خود انتظارات برای مرگ و میر ناشی از Covid-19. روز دوشنبه یک coronavirus مدل از نزدیک تماشا کاخ سفید نیز نقل مکان کرد به سمت بالا طرح تقریبا 134,000 مرگ و میر در ماه اوت نزدیک به دو برابر از پیش بینی خود را وادار شده توسط آمریکا عجله به لغو محدودیت.

“وجود دارد این طرز فکر است که آن را مانند در حال اجرا را نشان می دهد و شما می کردم برای نگه داشتن مردم گوش شما رو به نگه داشتن آنها را علاقه مند و در برخی از نقطه شما رو به حرکت در و حرکت به سرعت گفت:” یک مقام ارشد سابق در بهداشت و خدمات انسانی وزارت. “بینندگان را خسته از یک فصل دیگر از coronavirus.”

رئیس جمهور محافظه کار اقتصاد دانان و فعالان سیاسی و برخی از فرمانداران استدلال کرده اند اقتصاد نمیتواند توقیف دیگر با توجه به آسیب را از افزایش نرخ بیکاری و فروپاشی اقتصادی خروجی.

“واقعیت این است که ما نمی توانیم توقف coronavirus” آیووا جمهوریخواه فرماندار کیم رینولدز به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “آن را به باقی می ماند در جوامع ما تا زمانی که ما یک واکسن در دسترس است. بنابراین ما باید یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند و بدون اجازه آن را حاکم بر زندگی ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت خود مشاوران ابراز شک و تردید در مورد برخی از بازگشایی برنامه های در کسب و کار مانند سالن مو و یا چشمه های معدنی. برخی از آنها به سادگی اصرار آمریکایی ها برای اقامت شش فوت از هم جدا در این تابستان و جلوگیری از اجتماعات بزرگ به عنوان ویروس همچنان به گسترش با هیچ جدول زمانی مشخص برای درمان. دیگر کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که راه اندازی مجدد کسب و کار در سراسر کشور در حال حاضر می تواند خنثیسازی خوب ناشی هفته های اجتماعی فاصله.

دکتر مایکل مینا متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد در دانشکده بهداشت عمومی هشدار داد از تکرار زودتر چرخه شیوع بیماری با باز کردن بیش از حد به سرعت در حالی که این بیماری همچنان پخش از طریق هزاران نفر از زنجیر انتقال نیرو. “به هر یک از این جوامع شروع به باز کردن ما نمی خواهد کافی گله ایمنی برای هر چیزی متفاوت اتفاق می افتد از آنچه که ما در ژانویه و یا فوریه” مینا گفت.

“آنچه که بدان معنی است که چیزهایی که برای باز کردن هر یک از این انتقال زنجیر و یا هزاران نفر از آنها به طور بالقوه می تواند آتش شیوع بیماری های جدید,” مینا گفت. “این که چگونه یک موج دوم به طور بالقوه می تواند بیشتر مخل مخرب تر و بزرگتر از فاز اولیه این بیماری همه گیر.”

کاخ سفید دستورالعمل توصیه می کنند که متحده تنها شروع به بازگشایی هنگامی که آنها نشان می دهد یک روند رو به پایین در تست مثبت یا یک روند رو به پایین در موارد جدید بیش از یک دوره دو هفته ای
— با بیمارستان ها قادر به درمان تمام موارد بدون اینکه در حالت بحران. همان دستورالعمل همچنین تماس متحده به راه اندازی تست سایت برای همه ساکنان با علائم و قادر به ردیابی تماس با افراد آلوده.

معیارهای برآورده تعداد کمی از ایالات — کسانی که با تعداد کم و رو به پایین روند برای دو هفته. “کسانی که ایده آل خواهد بود یک خلبان خوب یا اوایل تست تخت برای بازگشایی گفت:” تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیتی در دانشگاه جانز هاپکینز. “اما در بسیاری از جاهای دیگر اعداد آنقدر بالا است که آن را دشوار خواهد بود برای آنها را به انجام تماس ردیابی و یا مورد مدیریت. شانس آنها را قادر به جداسازی و شامل موارد و پیگیری اطلاعات تماس به نظر می رسد کم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به آریزونا در روز سه شنبه برای اولین حضور عمومی خود را در خارج از کاخ سفید از اواخر ماه مارس است. هیچ مدرکی وجود ندارد که در آریزونا داده ها نشان می دهد دولت خود را ملاقات کرد کاخ سفید را توصیه.

مدل های از دانشگاه ایالتی آریزونا نشان می دهد دولت استفاده در بیمارستان نمی رود به اوج تا اواخر این ماه و طی دو روز متوالی روزهای دوشنبه در اواخر ماه آوریل نشان داد که خوشه های بزرگ در موارد با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

توسان شهردار رجینا رومرو یکی از سه شهرداران که منتشر شد بیانیه ای در هفته گذشته گفت: آنها ترجیح داده اند که آریزونا دولتی mlb خود را تغییر دهید stay-at-home منظور گفت که او نگران بود که آریزونا نقل مکان کرد بیش از حد به سرعت به دلیل آن را به حال راضی نیست دولت دستورالعمل. Ducey هفته گذشته اعلام کرد که کسب و کار خرده فروشی می تواند باز جمعه اگر آنها به فروش کالا در خارج مغازه یا مشتریان یک وقت ملاقات برای اطمینان اجتماعی فاصله اقدامات در محل هستند.

“ما نمی خواهیم برای دیدن سنبله در موارد به دلیل آرامش از اقامت در خانه سفارش,” او گفت:. “ما می خواستیم به خطا بر کنار بودن خیلی بیشتر مراقب باشید. … اگر شما برای باز کردن بیش از حد به سرعت می تواند وجود داشته باشد سنبله در موارد و سپس شما را به سه یا چهار قدم به عقب برداشته و آن را یک بار دیگر.”

آریزونا هنوز تست یا تماس با ردیابی لازم است, او گفت:. “ما نیاز به سطح شیب دار تا درست ما می دانیم که میزان گسترش در آریزونا بنابراین ما می توانید تصمیم گیری آگاهانه.” Ducey را نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آریزونا نیز عقب مانده در تست. دولت حدود 7 میلیون نفر انجام شده و در مورد 85,000 آزمون. ایالت واشنگتن است که تقریبا به همان تعداد از مردم انجام شده است بیش از 200 ، 000. ماساچوست کمی کوچکتر دولت انجام شده است بیش از 300,000 آزمون.

کاخ سفید معیار نیز تماس متحده به توانایی برای ردیابی تماس به تازگی افراد آلوده. بسیاری از کشورهای در حال حرکت به بازگشایی از جمله تگزاس و جورجیا و فلوریدا هنوز ramping تا تماس خود را-ردیابی برنامه ها و بسیاری نمی خواهد تا کنون تعداد که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند کافی است.

بالا گرجستان بهداشت عمومی رسمی اذعان کرد در هفته گذشته که گرجستان را برآورده نمی کنند هر یک از کاخ سفید استاندارد.

“اما ما ملاقات چند تن از آنها … ساخته شده است که ما احساس می کنید که این امر می تواند امن به جلو حرکت کند چرا که ما تا به حال سه چیز در جای خود: ما تا به حال کافی بستری در بیمارستان ظرفیت بود و واقعا افزوده است که بطور قابل توجهی گفت:” کاتلین Toomey گرجستان وزیر بهداشت.

سه مقامات کاخ سفید گفت: دولت دستورالعمل شد پیشنهادات. فرمانداران باید موضوع خود را بخشنامه — با کاخ سفید در ادامه به کمک کشورهای با تست و ردیابی, یک مقام گفت.

“رئیس جمهور تهمت را فراهم کرده است فرمانداران داده محور, دستورالعمل های امن برای باز کردن امریکا دوباره گفت:” کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere. “گرفتن مردم آمریکا بازگشت به کار, بازگشت به, رویدادهای ورزشی, بازگشت به کلیساها به رستوران ها و انجام این کار با خیال راحت از رئیس جمهور را هدف مشترک با دولت و رهبران محلی. سلامت مردم آمریکا همچنان اولویت بالا در تمام سطوح دولت و کاخ سفید همچنان به نظارت بر تلاش های دولت برای کاهش محدودیت.”

سابق HHS رسمی مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به بازگشایی اقتصاد به عنوان یک “اخلاقی” پیروزی به جای عمده ای ملموس یکی پس هیچ تضمینی وجود ندارد این است که برای پرداخت کردن با یک بهبود اقتصادی.

حتی اگر رئیس جمهور و چند تن از فرمانداران تحسین بازگشایی خود را در پارک ها و سالن های این بدان معنا نیست که مصرف کنندگان به دنبال خواهد داشت سرب خود را — به طور بالقوه خود را به نظر می رسد پیروزی توخالی با توجه به خطرات بهداشتی.

“مردم در حال رفتن به پرش و رفتن به رستوران و سینما و بلافاصله” سابق بهداشت گفت. “که قصد ندارم به اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر