ویروس نقاط داغ در جنوب آماده برای نامتناسب رنج

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سنت جان باپتیست محله, فقط southeast of Baton Rouge, La., دارای جمعیت بیش از 43,000 — و بالاترین سرانه coronavirus مرگ و مير در کشور است.

از کوره در رفته مقامات محلی برقرار یک شبه حکومت نظامی فقط این هفته و در حال التماس به ساکنان خانه بمانند. اما تا حد زیادی در روستایی در ایالت های جنوبی مانند لوئیزیانا — اجتماعی که در آن فاصله شده است: نقض گسترده تست در دسترس نیست و بیمارستان ها فقیر هستند و دورتر از هم جدا — پاسخ ممکن است در آینده خیلی دیر شده برای جلوگیری از یک بحران بهداشت عمومی به عنوان بد به عنوان یکی از شرکت شمعی نیویورک.

در نیویورک 1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی در حال حاضر لنگر انداخت و مقامات شده اند راه اندازی موقت morgues و marshaling هزاران نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی. اما “سنت جان” هیچ بیمارستان در محله مرز و بسیاری از آن همسایه parishes هیچ ICU تخت.

نقاط داغ مانند سنت جان باپتیست در حال فوران در سراسر جنوب. این ویروس نیز آماده به مصرف منطقه اطراف Norfolk, Va., یک روستایی شهرستان در تنسی فقط در شمال نشویل و بخش هایی از جنوب غربی گرجستان در نزدیکی آلبانی با توجه به مدلهای مونتاژ شده توسط دانشگاه کلمبیا اپیدیولوژی. و بدون منابع از شهرهای بزرگ این مناطق آماده برای دیدن نامتناسب رنج و مشکلات اقتصادی و مرگ هنگامی که موارد اوج.

“وجود دارد هیچ شهر در هر نقطه در جهان است که می تواند مقاومت در برابر وقوع است که رخ می دهد اگر وجود ندارد دقیق اجتماعی فاصله گفت:” تام فریدن سابق مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مدیر.

با همان نوع از تجهیزات و کمبود نیروی انسانی فاکتورها باعث ایجاد پلاک شهرهای بزرگ در شرق و غرب سواحل مقامات محلی در سمت چپ التماس ساکنان به ماندن در خانه.

به عنوان پنج سنت جان باپتیست تا به حال نزدیک به 300 مورد تأیید و 22 مرگ و میر. دولت در بخش بهداشت و درمان می گوید: این منطقه است که در حال حاضر در 56 درصد از آن تخت بیمارستان ظرفیت و 68 درصد از آن ICU ظرفیت تخت با ویروس’ اوج انتظار نمی رود که حداقل یک هفته دیگر و موارد دو برابر هر 2.5 روز.

محلی خانه های پرستاری و مراقبت از سالمند امکانات تبدیل شده اند coronavirus خوشه با جنوب شرقی لوئیزیانا جانبازان حسابداری خانه برای بیش از یک سوم از این محله به مرگ و میر. منطقه رهبران نیروبخش برای این تعداد همچنان به افزایش است.

“این خواهد بود که از هیچ تعجب به من اگر تعداد ما همچنان به رشد هر روز به عنوان من همچنان به فشار برای تست بیشتر,” محله رئیس جمهور Jaclyn Hotard گفته ساکنان در یک تله تاون هال پنج شنبه شب. “من نمی توانم استرس به اندازه کافی برای ما ساکنان به طور جدی از این.”

مدل سیاسی مورد بررسی قرار هنوز هم می تواند تغییر کند. کارشناسان بهداشت عمومی نمی تواند حساب چگونه به خوبی مردم را به دنبال خواهد داشت اجتماعی فاصله اقدامات چگونه بسیاری از تخت و فن های یک فرماندار می تواند به دست آوردن — و یا فقط ساده موفق باشید.

اما می گوید که بسیاری از کارشناسان بیشتر نگران هستند که آهسته بوده است به سرکوب در سفر و غیر ضروری کسب و کار.

“که نگران کننده و ترسناک چون ما می دانیم که هیچ کس مصون است” گفت: علی Mokdad سلامت معیارهای متخصص در دانشگاه واشنگتن که مدل سازی است به اطلاع کاخ سفید تصمیم گیری را نشان می دهد و اوج این بیماری همه گیر در گرجستان تنسی و ویرجینیا در میان دیگران است که هنوز هم هفته دور.

با بسیاری از ایالت های جنوبی تنها به تازگی اجرای stay-در-خانه سفارشات و بیمارستان و مقامات محلی از ترس حتی کم جمعیت شهرستانهای استان به زودی می تواند بیشتر موارد از خود سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند اداره کند. رهبران محلی و فدرال نمایندگان در حال تقلا برای اضافه کردن ظرفیت بیمارستان.

“هدف این است که به بیمارستان های ما یک شانس مبارزه برای مراقبت از افرادی که نیاز به تخت که نیاز به پنکه” Rep. Cedric ریچموند (D-La.) گفت: tele-تاون هال پنج شنبه شب به عنوان 9 بعد از ظهر تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد اثر صورت گرفت. “به همین دلیل ما در حال درخواست از مردم برای سخت کوش و منظم در غذای این هشدارها.”

Dougherty County, Ga., خانه به آلبانی حدود 90000 نفر و بیش از 500 مورد و 30 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. Lee County, فقط به سمت شمال است و 115 مورد و هشت مرگ و میر در جمعیت 30,000. دولت که در آن رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ صادر اقامت در خانه سفارش در روز چهارشنبه و پس از بسیاری از کشورهای دیگر نیست و انتظار می رود برای دیدن یک اوج دیگر سه هفته با توجه به دانشگاه واشنگتن ،

“این است که ما در هفته چهارم در برخورد با بحران و متاسفانه به نظر نمی رسد ما باید به قله در منطقه آلبانی” سعید بن رابرتز, سخنگوی قمر سلامت بزرگترین مرکز پزشکی در منطقه است. “ما خوب در حال حاضر, اما به عنوان تقاضا برای [تجهیزات حفاظت شخصی] و حیاتی مراقبت از تجهیزات و کارکنان رشد می کند در سراسر کشور و کشور های بحران می تواند نمایی بدتر است.”

قمر تا به حال 49 تخت ICU قبل از همه گیر با 27 بیشتر انتظار آنلاین در هفته های آینده. اما بیمارستان رهبران هنوز هم جستجو برای هواکش. و وجود نگرانی در مورد تخصصی نیروی انسانی مورد نیاز برای مراقبت از بیماران بدحال. آن را در حال حاضر روزانه در تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای کارکنان رابرتز گفت.

در نیویورک به سیستم پزشکی بود به سرعت تاخت و تاز کردن. Samaritan’s Purse انجیلی سازمان ساخته شده است 68-تخت چادر بیمارستان در پارک مرکزی. یخچال تریلر تراکتور هستند که در آورده به مکمل شهرستان morgues.

مقامات محلی ترس از تکرار در جوامع خود. در رابرتسون County, Tenn فقط در شمال Nashville شده اند وجود دارد 51 مورد و یا نزدیک به 74 در هر 1000 ساکنان یکی از بالاترین سرانه نرخ در دولت است.

“من نگران هستم که مردمی درست انجام نمی دهد و فاصله گرفتن آنها نیاز به انجام” گفت: شهردار بیلی Vogle است که شفاعت روزانه با ساکنان خانه بمانند. “ما در حال رفتن به آماده شدن برای آنچه در آینده است.”

Nashville با 1.25 میلیون نفر است که در حال حاضر پیشرو در نقطه داغ در دولت است. نزدیک به دو سوم از ساکنان که در رابرتسون شهرستان رفت و آمد به نشویل برای کار Vogle گفت.

در روز پنج شنبه تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی گفت: Nashville موسیقی شهر تبدیل خواهد شد به 1600 تخت بیمارستان برای coronavirus بیمارانی که نیاز به مراقبت ويژه است. لی پس از مشورت با الگوهای ترافیک نیز اعلام کرد یک مادر اقامت در خانه, منظور, پس از مقاومت در برابر تماس برای انجام این کار از پزشکان در سراسر کشور از جمله سابق بهداشت ، بیل فرست.

“ما به وضوح دیدم که داده ها در دو یا سه روز است که تغییر حرکت Tennesseans که بسیار نگران کننده بود و آن نیز بسیار خطرناک” لی گفت.

این تاخیر می تواند به اثبات پرهزینه و پایمال کردن سیستم بهداشت و درمان.

کلمبیا دانشگاه, مدل همچنین شناسایی منطقه اطراف همپتون و Va., در معرض خطر داشتن سلامت آن زیرساخت غرق. هر چند تعداد موارد در این شهرستان در حال حاضر کم ویرجینیا است و انتظار نمی رود به تجربه اوج شرایط تا اواخر مارس و تا کنون دریافت شده فقط بخش کوچکی از تجهیزات پزشکی درخواست از دولت فدرال است.

روز جمعه رهبران دولت تایید کرد که تاید واتر منطقه دارای برخی از بالاترین جامعه گسترش در دولت است که این امر می تواند یکی از سه مناطق تعیین شده برای یک بیمارستان صحرایی فشار محلی سیستم پزشکی. این “جایگزین مراقبت” در سایت در همپتون مرکز کنوانسیون خواهد بود قادر به نگه دارید تا به 360 مراقبت حاد تخت یا 580 غیر حاد تخت رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت..

بیمارستان ها در آن منطقه در حال آماده سازی با توقف روش انتخابی راه اندازی سرریز تخت در کالج خوابگاه و دیگر امکانات و درخواست کمک های مالی از هواکش و تجهیزات حفاظتی.

جولیان Walker, معاون رئیس جمهور از ارتباطات برای ویرجینیا بیمارستان و بهداشت و درمان انجمن گفته شده سیاسی است که امکانات نیروبخش برای افزایش.

“اگر مردم صادقانه عمل اجتماعی فاصله به پهن کردن منحنی ما می تواند جلوگیری و یا حداقل به حداقل رساندن سنبله از بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و مراقبت در طول یک پنجره باریک از زمان است که می تواند پایمال کردن سیستم,” او گفت:. “این را به همکاری از همه است.”

Isle of Wight شهرستان که کلمبیا مدل پرچم به عنوان داشتن حاد ترین ظرفیت مسائل در دولت هیچ بیمارستان و در حالی که همسایه Suffolk شهرستان شهرستان فقط 12 تخت ICU.

سیستم بیمارستان Sentara که در عمل چند بیمارستان در منطقه گفت: مرکز آن در شهرستان سوففلک شهرستان 172 تعداد تخت هر یک از است که می تواند تبدیل به تخت ICU در صورت نیاز.

“اگر ما پیش بینی افزایش ما را تخلیه مناسب همه بیماران به حداکثر رساندن بستری ظرفیت” اضافه شده Sentara سخنگوی دیل Gauding.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته که قرمز عمدتا در مناطق روستایی که در آن او لذت می برد برخی از قوی ترین پشتیبانی را تا حد زیادی اجتناب بیماری همه گیر از آنجا که آنها تا به حال بهتر رهبری محلی از کشورهای در سواحل هر دو بودند که ناودان زود و سخت توسط ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهار این ایالت باید مجاز به بازگشت به کار زودتر از بقیه کشور است.

اما کارشناسان بهداشت عمومی می گویند آنها بیشتر نگران آن مناطق است. آرکانزاس, کارولینای جنوبی و تگزاس ندارند ایالت stay-at-home سفارشات. فلوریدا و می سی سی پی تصویب یک تنها در این هفته است. قرار می دهد که این کشورها در ویروس’ تیررس گفت: Nirav شاه ارشد پژوهشگر در دانشگاه استنفورد تعالی بالینی مرکز تحقیقات.

“بهترین شاخص است که در معرض خطر این است چگونه کوبیده خواهد شد پایین شما از لحاظ اجتماعی فاصله,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>