یک فراری همه گیر جهانی است, کشتار ده ها هزار نفر از آمریکایی ها نیاز به یکی از لبه برش داده محور ملی سلامت پاسخ در تاریخ آمریکا برای جلوگیری از گسترش ویروس.

پس چه هستند بسیاری از مقامات بهداشت عمومی با استفاده از به اشتراک گذاری اطلاعات ، فکس و ماشین آلات و کاغذ رکورد.

ملت های عمومی بهداشت و درمان فن آوری سیستم از CDC را به سازمان های محلی با تکیه بر فن آوری از به نوبه خود از قرن 21 که کاهش تلاش ها برای ردیابی افراد آلوده سنج, چگونه سریع این ویروس در حال گسترش است و هماهنگ کردن منابع است. این نتیجه سال فرصت های از دست رفته و تکنولوژی حمله رعد اسا است که تولید کنندگان بزرگ قطعات آمریکایی پزشکی اما در سمت چپ عمومی سازمان بهداشت و درمان ،

حداقل 35 متحده در حال بلند کردن اجسام اقامت در خانه سفارش و یا محدودیت های دیگر حتی اگر CDC می گوید ایالات متحده است که هنوز هم در “شتاب” فاز از این بیماری همه گیر و بسیاری از مناطق در حال دیدن caseloads افزایش است. که نیاز به افزایش زمان واقعی نظارت از چگونگی این بیماری در حال گسترش است قبل از آن از کنترل خارج می شود در یک کشور و یا جامعه است.

کنگره تصویب شده بیش از 500 میلیون دلار برای سلامت داده ها در یک بسته امداد در ماه گذشته اما در حال حاضر بیماری انتقالها می گویند که آنها در حال غرق شدن در مقاله, گزارش و با استفاده از منسوخ صفحات گسترده برای وظایف حیاتی مانند تماس با ردیابی و یا تعیین که چگونه بسیاری از افراد در معرض تماس با فرد آلوده است.

“توانایی ما برای انجام تشخیص کار ما نیاز به انجام است مختل,” گفت: Raquel بونو هماهنگ کننده وزارت امور خارجه واشنگتن را coronavirus پاسخ. “ما لازم نیست که یک مخزن داده ها برای ردیابی per se” او گفت:, و اضافه کرد که رکورد نگه داشتن و گزارش است “در درجه اول می باشد.”

که بازی کردن در سراسر کشور. و حتی زمانی که مقامات می توانید اطلاعات مانند تلفن همراه محل سکونت ردیابی آنها نمی تواند نقطه اتصال برای تا به دقیقه به دقیقه عکس از گسترش بیماری.

به طوری که آنها بیش از شانه بیارتباط در زمان ناقص بسته نرم افزاری از اطلاعات — از جمله بهداشت و درمان ارائه گزارش از علائم مانند زجر تنفسی یا آزمایشگاه نتایج آزمون. یکی در چهار بيمارستان غذا نیست و اطلاعات به وب سایت فدرال چگونه بسیاری از بیماران مبتلا به آنفولانزا مانند علائم. با سرمایه گذاری بیشتر در تکنولوژی کارشناسان فکر می کنم سلامت بخش می تواند بیماری های نظارت بهتر و سریع تر است.

این وضعیت باعث شد زنگ حتی قبل از coronavirus وارد شده است. مقامات بهداشتی اغلب ضربه مرده به پایان می رسد بررسی گزارش های منتقله از غذا بیماری که آمد روز پس از این واقعیت است. “اگر آنها به شما می آیند [و] بپرسید می گویند آنچه که در یخچال شما 14 روز پیش شما می توانید حدس بزنید” چگونه مفید پاسخ گفت: Laura Conn یک CDC رسمی کار بر روی یک پروژه برای ایجاد بدون درز, الکترونیکی, گزارش مورد.

اما همه گیر شده است به طرز چشمگیری افزایش نگرانی است. در کنگره بیش از 100 جمهوری خواهان و دموکرات ها از هر دو خانه را فشرده CDC بیش از دو هفته گذشته برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه این سازمان قصد دارد به صرف بیش از نیم میلیارد دلار از پول داده و اصرار رهبران کنگره برای تصویب ،

“بهداشت عمومی ادارات قادر به به اشتراک گذاری داده ها در مورد افراد تحت بررسی تستهای آزمایشگاهی و فرد به فرد انتقال با CDC یکپارچه — به جای آنها مجبور به تکیه بر ترکیبی از روش ها: کهنه قلم و کاغذ فکس و صفحات گسترده اکسل و تماس های تلفنی و ورود دستی” یک گروه از سناتورها به رهبری ریچارد بلومنتال (D-Conn.) نوشت: به رهبران مجلس سنا.

CDC می گوید که جزئیات آن صرف نظر دارد در هفته های آینده با برخی از پول رفتن به سمت به روز رسانی داده های خود را سیستم و استخدام پرسنل. این سازمان همچنین در نظر دارد به اعلام اولین موج از کمک های مالی به صورت محلی سازمان بهداشت و درمان متمرکز بر بهبود گزارش دهی و نظارت است.

“تقریبا در هر بخش بهداشت و درمان را تحت تاثیر قرار توسط این, در برخی از, مد” گفت: چیسلی ، ریچاردز آژانس معاون بهداشتی علوم و نظارت است.

Balky جمع آوری داده ها و شکاف ها در گزارش در حال حاضر آلوده به تلاش برای شناسایی افرادی که بیمار است و در آن پس از افزایش coronavirus تست در اوایل بهار.

کارشناسان می گویند عدم سرمایه گذاری در نظارت بر بهداشت عمومی و یک آشفته بازار از گاهی متناقض گزارش مقرر تنظیم ملت برای مشکل حتی قبل از این بیماری همه گیر. Coronavirus بحران تنها به ارمغان آورد و مشکلات به استارک امداد با مقامات به راحتی ضعف و تلاش برای اندازه تا این وضعیت بر روی زمین است.

“شما رسیدن به سطح شهرستان و ما در حال صحبت کردن در اکسل و کاغذ” گفت: Sondra Renly از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو مرکز دیجیتال سلامت نوآوری است.

این بدان معناست که مقامات باید به کار ساعت های طولانی فقط برای ایجاد سابقه خانوادگی از بیماران و یا شرایط پزشکی دیگر آنها ممکن است. تاخیر اغلب ترک محققان پرواز کور بدون درک روشنی از چگونه افراد بیمار هستند و یا چگونه به سرعت این بیماری در زمان نگه دارید.

قانونگذاران نگران این وضعیت است که منجر به اطلاعات حیاتی در مورد شکاف جزئیات مانند چگونه بیماری است که وزن در جوامع اقلیت و افراد معلول است. و آنها نگران مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست شفاف در مورد برنامه های خود را در رفتن به جلو.

“ما هیچ ایده چه چیزی آنها انجام می دهند” گفت: هارون Fritschner یک سخنگوی تشکر. همین Beyer (D-Va.). “نگرانی بزرگ بودن بیان شده است که به عنوان متحده شروع ‘بازگشایی’ آنها فقط نمی باید منابع و هماهنگی است که شما نیاز به یک برنامه نظارت برای جلوگیری از یکی دیگر از عود است.”

قلب مشکل است و دست و پا گیر سیستم های مبتنی بر کاغذ است که تماس با ردیاب تکیه می کنند برای پیدا کردن افراد آلوده و مقامات بهداشتی مورد مداقه قرار سنج چگونه سریع بیماری در حال گسترش است و در آن.

پزشکان که قرار است به پرچم بهداشت عمومی ادارات زمانی که آنها را ببینید بیماران تشخیص داده شده با شرایط خاص. اما نیاز به پر کردن فرم های کاغذی به معنی موارد لغزش از طریق ترک: CDC را Conn گفت: بهداشت فدرال این کمیته مشورتی که در مورد یکی از 10 بیماری لایم موارد دریافت نمی شده است.

گزارش استاندارد نیز متفاوت است از شهرستان به شهرستان. و پزشکان اغلب مجبور به گزارش به بیش از یک حوزه قضایی اگر بیمار زندگی در یک شهرستان با این نسخهها کار در یک ثانیه و تشخیص داده است که در یک سوم است.

بزرگ شمال کالیفرنیا نظام سلامت ساتر سلامت یک “مجتمع ماتریکس” به راهنمای آن پزشکان و تکنسین آزمایشگاه در آنچه به گزارش هنگامی که گفت: استیون لین اورژانس پزشک پیشرو تلاش برای الکترونیکی کردن سیستم. “کتابچه راهنمای کاربر فرایند واقعا مملو از گرفتن حق داده به جای حق.”

بسیاری از ارائه دهندگان به سادگی نمی پر کردن گزارش — اگر آن را سخت به بگویید که چگونه اغلب. و پتانسیل برای اطلاعات شکاف نه تنها آفت فرد مورد گزارش اما “سندرومی نظارت” مهم بهداشت عمومی ابزاری است که می تواند به عنوان مثال توده های ناشناس اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از بیماران مبتلا به آنفولانزا مانند علائم در بخش اورژانس.

گزارش “فقط یک آیتم منو” و نه یک نیاز برای فدرال پرونده سلامت الکترونیک برنامه گفت: جان Loonsk سابق CDC رسمی که در حال حاضر با انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه. که تعیین کند پایین تصویب فن آوری های کلیدی برای بیماری ردیابی است.

حتی زمانی که گزارش را فیلتر پشت و مقامات بهداشت عمومی هنوز هم به مرتب کردن بر اساس از طریق کوه ها از کاغذ است. که در حال حاضر آهسته پاسخ به همه گیر: ایمیل های به دست آمده توسط ProPublica نشان می دهد CDC قرار دادن یک تماس در ماه فوریه برای کارکنان به شانه را از طریق فرم های توصیف موارد مشکوک از coronavirus.

قبل از همه گیر CDC و انتخاب ارائه دهندگان مانند ساتر سلامت شد و تست یک سیستم جدید دوبله eCR در حال حاضر به جای دستی گزارش با پرونده های دیجیتال.

این سیستم که نورد شده در سایت های انتخاب شده در سراسر کشور می کشد داده ها از ارائه دهندگان خدمات سلامت الکترونیک و سیستم های فرمت های آنها را به عنوان مورد گزارش به یک هاب مرکزی که پس از آن برنامه ریزی برای اعزام این گزارش به مناسب سازمان.

آن را یک وری به دست آوردن گفت: پل ماتیوز این افسر ارشد فناوری با OCHIN غیر انتفاعی کار با دولت فدرال واجد شرایط در مراکز بهداشتی و درمانی و دیگر کم ذوات ارائه دهندگان در 19 متحده است. این سازمان به تازگی نورد eCR در حال حاضر برنامه خود را با ارائه دهندگان که ارسال برخی از 13,000 گزارش بیش از یک هفته و نیم.

“به جای ما نیاز به ساخت مورد گزارش برای هر سازمان به شما ارائه یک بار” او گفت:. “دیگر آیا من باید برای ساخت گزارش مورد برای 19 متحده با این حال بسیاری از حوزه های قضایی است.”

این نیز منجر به تکمیل اطلاعات ارسالی. های حقوق مدنی و دموکرات کنگره باید بارها و بارها خواسته نژادی و قومی خرابی coronavirus بیماران برای ارزیابی چگونه جوامع از رنگ در حال برگزاری تا زیر بار این بیماری است.

CDC می گوید: حدود 53 درصد از گزارش ها دوباره بدون نژادی یا قومی داده است. Conn می گوید الکترونیکی مورد گزارش بازده نژادی و قومی داده تقریبا 92 درصد از زمان.

اما محصول او را در حال توسعه هنوز به تصویب رسید. در حالی که حماسه غالب سلامت الکترونیک فروشنده در آغوش این سیستم رقیب خود Cerner است در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت طراحی شده فقط به coronavirus موارد است. که ممکن است سیستم را هفته به رول کردن, Conn گفت: با یک نسخه برای استفاده گسترده تر در آینده. زمان تاخیر می تواند منجر به ادامه تکیه بر سوابق.

ممکن است پزشکان و دیگر ارائه دهندگان نمی خواهد با عجله به ابزارهای جدید حداقل در کوتاه مدت ، رئیس اطلاعات افسران تماس با سیاسی نشان داد که در میان تمام coronavirus التهاب وجود دارد بسیاری از تکنولوژی وظایف خود را به انجام لیست.

کارشناسان پیش بینی همه گیر خواهد شد و از بند باز کردن و در عین حال کمک های مالی بیشتر برای سیستم های اطلاعات — یک فرصت برای رسیدگی به مشکلات موجود اما یکی است که می تواند با رشته های متصل.

“یک دسته کامل از پول در حال رفتن به در آمد آن را به اختصاص داده شده برای Covid-19 آن را به دو سال و سه سال و سپس آن را برای رفتن به رفته” Renly گفت. “ما نمی فکر می کنم از بهداشت عمومی در جامع راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر