ویروس دهید اولین استدلال از طریق تلفن در دیوان عالی کشور

به شدت پیش از طوفان نوح دیوان عالی کشور با قاطعیت جرأت به قرن 20 روز دوشنبه به عنوان coronavirus همه گیر باعث قاضیان در تاریخ با استفاده از یک کنفرانس تلفنی به شنیدن استدلال از وکلا در مورد انتظار.

مجازی, تنظیم تحریک خطرات ناشی از این ویروس کشنده نیز منجر به یکی دیگر از نوآوری دیوان عالی کشور به مدت طولانی مقاومت: پخش زنده آن رسیدگی است.

این مورد که زمین شکست شنبه درگیر محرمانه کاربرد قانون علامت تجاری به نام وب سایت, اما مهم تر از موارد برای بحث تحت همان پروتکل در روزهای آینده از جمله چندین اختلافات بیش از احضاریه برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی.

دادگاه عالی به نظر می رسد به عمد انتخاب شده پایین تر-پروفایل پرونده — های مربوط به سایت Booking.com — برای اولین بار از راه دور-بحث تفرج به طوری که هر گونه اشکالات را می توان اتو را قبل از توجه به گرفتن اختلافات قبل از قاضیان در اواخر این هفته و بعدی.

شگفت انگیز ترین توسعه در مورد اول بود نه قطعی اما نادر: عدالت کلارنس توماس سوال از وکلا در هر دو طرف—فقط سومین بار در بیش از یک دهه است که او را مورد بازجویی قرار وکلا ظاهر می شود قبل از دادگاه.

توماس نمی نشان می دهد که چرا او خروج از معمول سکوت اما این پروتکل برای تلفن شنوایی درگیر قاضی جان رابرتز تماس در تمام قضات به صورت جداگانه به پرسش چیزی که او می کند به طور معمول در فرد استدلال. توماس ممکن است تصمیم گرفت سکوت خود را خواهد بود بیش از حد آشکار اگر او مثبت گذشت زمانی که به نام.

توماس’ نمایش داده شد دور از زمین شکنانه و تا حد زیادی ردیابی با نه دنیوی مسائل مطرح شده توسط همکاران خود را.

“می تواند رزرو به دست آوردن غرور شماره 1-800-رزرو برای مثال است که شبیه به 1-800-لوله کشی است که یک ثبت علامت؟” توماس خواسته وزارت دادگستری وکیل اریکا راس.

عمده مشکلات لجستیکی گرفتار جمعه استدلال اما تعداد کمی از مسائل معمول تر از کنفرانس های تلفنی با تعداد زیادی از شرکت کنندگان پرورش داده سر خود را. زمانی که رابرتز مشغول به کار راه خود را پایین ارشد لیست به عدالت Sonia Sotomayor اولین بار او را بلافاصله پاسخ شاید به این دلیل که تلفن او خاموش شد.

“عدالت ستمیر? … عدالت ستمیر?” رئیس دادگستری به نام.

پس از یکی دیگر از مکث او ظاهر. “من متاسفم رئیس” ستمیر گفت: بدون ارائه هیچ گونه توضیحی برای اولیه او سکوت است.

راس بود که به نمایندگی از ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر نیز کاهش یافت و قطع برای یک زمان کوتاه پس از Roberts به نام او شروع به رد استدلال. در تماس دوم او نیز ظهور کرد.

“با تشکر از شما آقای رئیس دادگستری متاسفم که در مورد” او گفت:.

عدالت Stephen Breyer یکی از دادگاه ترین loquacious پرسشنامه بر داشت خود را با صدای درهم برای یک طلسم در آغاز یکی از پیشتاز دوشنبه اما حتی پس از خط پاک او موفق به رفتن برای دو دقیقه بیشتر نما, چهار-بخش پرسش و پاسخ به لیزا Blatt, وکیل برای Booking.com.

“در حال حاضر که بسیاری از, اما من می خواهم برای شنیدن پاسخ شما به کسانی که امتیاز” Breyer گفت: به عنوان او به ارمغان آورد و سوال اصلی.

“که واقعا زیادی” Blatt شجاعانه پاسخ داد.

و توسط بزرگ تلفن استدلال بودند و بیشتر با آب و تاب از این فرد در جلسات به دلیل فرمت مانع از تداخل میان قضات و مانع از آن شد بلافاصله chiming در به دنبال در یکی دیگر نمایش داده شد. وکلا و قضات نیز گاهی اوقات صحبت بیش از یک دیگر به دلیل دشواری تشخیص وقفه.

رابرتز بود که بیشتر از یک کارفرما در روز دوشنبه نسبت به او به طور معمول در طول دیوان عالی کشور استدلال. هر دو راس و وکیل برای Booking.com لیزا Blatt در بر داشت خود را بارها و بارها قطع توسط رئیس با یک “با تشکر از شما وکیل.” با وجود رابرتز’ تلاش برای نگه داشتن استدلال حرکت سریع آنها هنوز هم بیش از رفت و اختصاص ساعت حدود 15 دقیقه

طرفداران برای شفافیت بیشتر از دادگاه — از جمله زنده صوتی از همه بحث ها و حتی دوربین های ویدئویی در استدلال — در حال امیدوار است که دادگاه را خوراک های صوتی معمول و همچنین تضعیف و مخالفت خود را به روش های دیگر گسترش مخاطبان بالا در دادگاه استدلال کردند.

دادگاه عالی شروع تنظیم عملیات خود را در ماه مارس به دلیل گسترش شیوع کروناویروس و بسته به بسیاری از بازدید کنندگان در مارس 12. چهار روز بعد دادگاه اعلام کرد که به تعویق انداختن دو هفته از استدلال به طور نامحدود. بیش از دو هفته بعد از آن اعلام کرد که هیچ یک از حدود دو دوجین موارد برای بحث در مارس و آوریل شنیده می شود به عنوان برنامه ریزی شده.

دادگاه در نهایت انتخاب شده در حدود نیمی از این موارد برای, تلفن, بحث این هفته بعدی. علاوه بر موارد مربوط به تهمت مالی پرونده قضات نیز برنامه ریزی برای شنیدن اختلافات در مورد تهمت, دولت, سیاست, مذهبی ارائه معافیت از Obamacare را پیشگیری از بارداری پوشش نیازهای robocalling با مبارزات سیاسی و دولت توانایی برای مجازات به اصطلاح “بی وفا” ریاست جمهوری انتخاب کنندگان که سرپیچی از قوانین الزام آنها را به رای دادن به یک کاندیدای خاص.

دادگاه گفت: در بیانیه ای که توسط تعویق انداختن عمومی آن استدلال جلسات آن به دنبال رعایت بهداشت عمومی راهنمایی در مورد اجتماعات بزرگ و اجتماعی فاصله.

بسیاری از قضات در نظر گرفته شود در معرض خطر دسته بندی برای بیماری های جدی از Covid-19 به دلیل سن یا موجود شرایط بهداشتی.

هفت دادگاه است نه قضات هستند از سن 60 یا بالاتر. دو Breyer و اموزش Bader Ginsburg هستند بیش از 80.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر