ویروس تست هرج و مرج: ‘یک فاجعه کامل’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Weeks به یک ملی 2019 رمان شیوع کروناویروس که به کشته شدن ده ها تن و آلوده به هزاران نفر از منحصر به فرد آمریکایی حماسه تلاش برای به دست آوردن یک تست تشخیصی برای این بیماری کشنده تیره و تار است, پزشکان, بیمار, بیماران و اعضای خانواده در سراسر کشور است.

تست ظرفیت شده است ramping تا در میان سیل از کاخ سفید قول به انجام بیشتر. در ضمن داستان از نا امیدی و غم و اندوه و خشم شد و همه جا.

یکی 29 ساله شهر نیویورک دکتر—که خواسته نمی شود شناسایی بیش از ترس از حرفه ای تلافی — گفت: او تا به حال حتی قادر به دریافت خود را خواهر و برادر جوان تست شده با وجود سرفه مداوم و این واقعیت که آنها به تازگی از یک برنامه مطالعه خارج از کشور در یک کشور اروپایی با جدی شیوع.

“این دشوار است,” دکتر گفت: هیولایی روزانه دوشنبه. “با وجود همه اعتبار هیچ یک از آن شده است مفید در مرتب سازی این. آن را فوق العاده خسته کننده برای ما که کار در سیستم شما و سپس پیدا کردن آن را دشوار است به حرکت در زمانی که اعضای خانواده شما به آن نیاز دارید.”

به عنوان بسیاری دیگر گفت: Daily Beast, دکتر گفت او سعی نیویورک coronavirus خط اورژانس بیمارستان اپراتورهای مراقبت های فوری و مراکز و دولت در بخش بهداشت و درمان به فایده. نیویورک وزارت بهداشت بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در دوشنبه جز به نقطه برای آن معیارهای تست که به نظر می رسد عبارتند از پتانسیل مورد دکتر خواهر و برادر.

“این غیر ممکن است گفت:” دکتر اشاره کرد که او موافقت بیماران باید دلسرد از رفتن به اتاق اورژانس اگر آنها نیست دچار علائم شدید. “اما برای من, چلیپا است که در آن مردم باید برای گرفتن تست شده ؟ چگونه بیماران شکل که ؟ چرا که به عنوان یک پزشک, من نمی دانم که چگونه به شکل که.”

و هر چند آن را تا به حال هیچ علائم و اگر خواهر و برادر است که بیماری او می تواند انتقال آن به بیماران است.

“شما در این, مانند, معضل اخلاقی از ما چگونه مسئولیت رسیدگی به این وضعیت” او گفت:. “ما در چشم طوفان در حال حاضر بدترین مورد آمده است.”

یک زن گفت که او می خواست برای کمک به روشن کردن این موضوع اما به خواسته ناشناس باقی می ماند بیش از ترس از طراحی بی توجه به او و خانواده گفت: روزانه وحش در روز دوشنبه که 95 ساله مادر بزرگ مستقر در سفید دشت نیویورک تا به حال شده است قادر به گرفتن یک آزمون. با وجود این مستند در مواجهه با یک مورد تایید شده از ویروس از طریق یک مشاور سلامتی زن گفت.

“من فکر می کنم خانواده من وضعیت نشان می دهد یک مورد شکاف در حفاظت” که مستقر در مریلند گفت: روزانه وحش در روز دوشنبه. “مادر بزرگ من می تواند بلافاصله دسترسی به تست حتی اگر مشاور سلامتی خود را پدر در بیمارستان بستری شده است با ویروس. او و مادرم در یک لیست اولویت برای تست اما ما بدون دریافت جدول زمانی از دولت در مورد, در هنگام تست در واقع اتفاق خواهد افتاد.”

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) آمده است زیر آتش در هفته های اخیر برای botched تست تشخیصی کیت rollout که در سمت چپ متحده چندان دور در پشت کشورهای دیگر در مستندسازی موارد تایید شده از این ویروس حتی اگر آن را ممکن است برای برخی از زمان.

“در ضمن دستیار آژانس نمی خواهد او را به یکی دیگر از مشاور تا زمانی که او می تواند ثابت کند او نمی باید این ویروس به طوری که مادر من—که خودش در دهه شصت—به مراقبت از او را به طور بالقوه در معرض خودش به این ویروس و همچنین” مریلند زن ادامه داد.

“آنها هر دو به انجام همه چیز آنها می توانید به پاکسازی آپارتمان و حفظ فاصله مناسب از هر یک از دیگر, اما آن را به یک فضای زندگی کوچک طوری هست که فقط آنها در واقع می تواند انجام,” او گفت:. “بیمارستان گفت: مادر بزرگ من است که او نمی تواند بستری بدون علائم به طوری که آنها نمی باید این گزینه از داشتن او صبر کنید وجود دارد.”

“این روند بسیار گیج کننده و خسته کننده برای همه درگیر است,” او گفت:.

CDC گفت: این آزمون توصیه برای بیمارانی که به تازگی از سفر به مناطق با شیوع بیماری شناخته شده بیمارانی که در معرض شده مورد تأیید ویروس و دیگران در گروههای در معرض خطر شدید و غیر قابل توضیح بیماری تنفسی با هیچ شناخته شده قابلیت اتصال به دیگر موارد.

سارا یک پزشک پرستار در نیوجرسی که با این نسخهها کار در زنان به کلینیک های بهداشت—و خواسته نمی شود به شناسایی نام خانوادگی او را بیش از ترس از حرفه ای وی گفت: روزانه وحش دوشنبه که او تا به حال یک بیمار مبتلا به ذات الریه ویروسی که سفر از طریق فرودگاه که در آن یک TSA عضو تا به حال یک مورد تایید شده از ویروس. او شده است قادر به گرفتن تست شده او گفت:.

آیا شما می دانید چیزی است که ما باید در مورد 2019 رمان coronavirus و یا چگونه خود را محلی و ایالتی یا دولت فدرال است که پاسخ به آن ؟ ایمیل [email protected] یا ایمن در [email protected] از غیر کار دستگاه.

سارا اضافه شده است که او گفته شد که بیمار به احتمال زیاد نمی خواهد واجد شرایط برای یک آزمون بود او به دلیل قطعی مواجهه با یک مورد تایید شده از این ویروس هر چند فدرال آزمون معیار باید پس از سست. سارا گفت: او در نهایت دستور داد از طریق آزمون آزمایشگاه خصوصی شرکت های, اما آنها وارد نشده بود و در عین حال که از صبح روز دوشنبه. (نه سی دی و نه نیوجرسی وزارت بهداشت بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از روزانه وحش در روز دوشنبه.)

“چگونه ما تایید یک مورد اگر ما قادر به تست بیماران ما?” سارا پرسید و اضافه کرد که CDC گفت: او را به تماس با دولت در بخش بهداشت و درمان است که گفت: او را به تماس با یک خط تلفن که به او گفت به تماس با ارائه دهنده.

“من هستم دهنده!” سارا گفت. “این یک فاجعه است. آن را یک فاجعه کامل.”

“و در اینجا این است که بیمار من او را کاملا بیمار و نمی خواهید برای رفتن به هر اتاق اورژانس زیرا آنها می توانند آزمون خود گفت:” سارا. “او نمیخواهد به معرض هر چیز دیگری.”

سارا تاکر که زندگی در فورت ورث تگزاس ادعا کرد در حال حاضر ویروسی Facebook پست که پزشکان او بودند “کاملا مطمئن” او یک مورد از رمان coronavirus اما که او در معرض خطر به اندازه کافی بیمار برای آزمایش با توجه به کمبود های موجود کیت. تاکر بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از روزانه وحش در روز دوشنبه.

برخی از آمریکایی ها بهتر بود موفق باشید.

25-year-old San Francisco مبتنی بر سرمایه است که می خواهم به تماس با یک تایید بیمار از ویروس گفت: روزانه وحش در روز دوشنبه است که او قادر به دریافت یک آزمون در روز یکشنبه اما تنها پس از قرار دادن چهارم یک “فوق العاده شدید” تلاش است که شامل شش ساعت از تحقیقات چندین تماس های تلفنی و حتی یک متن به یک سیاستمدار محلی.

“من فکر می کنم من هنوز هم در اینجا در حال انتظار اگر من تا به حال تحت فشار قرار دادند تا سخت گفت:” 25 ساله که خواسته ناشناس باقی می ماند بیش از ترس از حرفه ای عواقب ناشی از بودن در ارتباط با بیماری مرگبار. “آن را فوق العاده دشوار است برای گرفتن یک آزمون است.”

زن گفت: روزانه وحش که او انتظار می رود او نتایج به آمده به عقب در روز پنج شنبه بیش از یک هفته پس از او ممکن است در تماس با این ویروس زمانی که او تدریس خصوصی کلاس پیلاتیز به یک دوست که قرارداد این بیماری در یک سفر کاری. که دوست خود تماس گرفته و او چند روز بعد از کلاس می گویند او تا به حال یک مورد تایید شده.

“هنگامی که او پیامک من که او مثبت—بیماری [بود] در نهایت رئال به من گفت:” 25 ساله. اما پس از آن او در حال حاضر پرواز به Westchester, New York.

زن شروع به سرفه روز شنبه پس از آن او “بلافاصله به نام دولت hotline” او ادامه داد. او برای حدود 30 دقیقه و اضافه شد به لیست او گفت: روزانه وحش. سپس او تصمیم گرفت برای رسیدن به او Westchester County, قانونگذار, کاترین Borgia که تا به حال ارائه شماره تلفن خود را در یک Facebook پست برای هر کسی با داشتن مشکل گرفتن یک آزمون برای کوروناویروس.

“او پرچم نام من به دولت خط بود اما همه او می تواند انجام دهد گفت:” 25 ساله که قادر به دریافت وقت ملاقات روز بعد.

“من به نام [درمانگاه] چهار بار قبل از من کسی است. زمانی که من به آنها گفتم من علائم و قرار گرفتن در معرض—و که من تا به حال یک قرار ملاقات آنلاین—گفتند: خوب آمده و تماس هنگامی که شما در اینجا’,” او گفت:.

آزمون خود را تنها در زمان حدود پنج دقیقه, او گفت:, اما او نمی خواهد می دانم که این نتایج تا روز شنبه.

Sulome اندرسون 34 ساله روزنامه نگار که به طور معمول تجزیه وقت خود را بین شهر نیویورک و بیروت گفت که او شروع به خشونت و “بیاختیار” سرفه شنبه گذشته در یک قطار از واشنگتن به نیویورک است.

“من به خانه و شروع به احساس بسیار ناخوشی” گفت: اندرسون. “آنچه من می ترسم این است که آن را خیلی سریع اتفاق افتاد و من در یک قطار با یک دسته از مردم و می خواستم تا مطمئن شوید که من تا به حال آلوده هر کسی.”

اندرسون گفت که او برای اولین بار به نام دولت coronavirus تدریس خصوصی در خانه که در آن یک مقام رسمی به او گفت او باید آزمایش مگر اینکه تب او بیش از 103-درجه است. او سرفه بسیار سخت او نمی تواند صحبت می کنند و داشتن مشکل در تنفس او گفت:.

“او فقط گفت:” ما به اندازه کافی ندارد آزمون,'” گفت: اندرسون. “اما من فکر کردم اگر من آلوده کسی در قطار, آن را واقعا من امد و شد زیاد, بنابراین من به نام کوه سینا بث اسرائیل حدود نیمه شب و گفتند: چشم پوشی از خط تلفن. در آمد ما فقط اجازه استفاده از آزمون بیشتر به طور گسترده ای.'”

“کل سیاست شده است هرج و مرج” گفت: اندرسون. “آنها هنوز شناخته شده نیست چه از یک روز به بعد این تغییرات به طور مداوم. آن را خارج از کنترل و واقعا خطرناک است.”

در طول چند ساعت در انزوا در بیمارستان اندرسون گفت: او تست شده برای آنفولانزای گلودرد و رمان 2019 coronavirus. او به خانه پس از 6 صبح که در آن او خود قرنطینه به مدت سه روز تا زمان آزمون نتایج: آنها منفی بودند.

اما یک پرستار به او هشدار داد که این آزمون تنها حدود 70 درصد دقیق گفت اندرسون اذعان کرد که چگونه خوش شانس او را برای آزمایش می شود و در همه حال با توجه به گسترده در سراسر کشور کمبود.

اندرسون گفت: او پرواز به تورنتو با شوهرش پس از او پاک شد با تست. او گفت که او بود “psychotically دقیق” در هواپیما با پوشیدن یک ماسک و دستکش و دور ماندن از دیگر مسافران.

در بیشتر تشویق مورد 25 ساله توصیف نسبتا آسان فرایند برای گرفتن یک آزمون در بیرمنگام آلاباما در طول تعطیلات آخر هفته.

سارا یک زن که خواست نام خانوادگی او بود نکردن بیش از نگرانی در مورد او اطلاعات پزشکی تبدیل شدن عمومی گفت که او نگران بود او تا به حال قرارداد این coronavirus از طریق کار خود را در صنعت خدماتزمانی که او توسعه “تمام نشانه های اولیه.”

سارا گفت که او شنیده ام که یک بیرمنگام مبتنی بر آزمایشگاه رو تایید به اداره آزمون در دو محل که در آن آنها ارائه شد درایو-از طریق آزمایش در این شهرستان در حومه شهر. هنگامی که او پزشک مراقبت های اولیه توصیه می شود او با استفاده از یکی از این امکانات سارا گفت: آن نسبتا ساده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که چندین جدید کیت تست مربوط به طرح خواهد شد نورد در روزهای آینده و هفته ها از جمله درایو-از طریق آزمایش در انتخاب مکان از جمله آلاباما, در علاوه بر این به مشارکت با شرکت های خصوصی برای گسترش فعلی ایالات متحده تست ظرفیت.

پس از بازدید از یک سایت در روز جمعه پس از آن برای تماس با یک شماره و یک توصیه برای آزمون او دریافت یک برنامه با یک بیمار مجازی پورتال که در آن او آپلود شده خود را بیمه و شناسایی است. پس از یک درایو 15 دقیقه ای و چهار ساعت صبر کنید او دیده می شد توسط یک دکتر و swabbed برای coronavirus آنفولانزا و دیگر بیماری های تنفسی, او گفت:.

“او تجویز آزمون از طریق پنجره ماشین — یک سواب بینی تست می تواند برای همه چیز و به من گفته شد من می خواهم که نتایج در نرم افزار در عرض 24 ساعت” گفت: سارا که او منفی coronavirus نتایج آزمون در صبح روز شنبه حدود 9:30 صبح

“من انبوه رها” گفت: سارا بود که در بعد از ظهر دوشنبه هنوز در انتظار برای او آنفولانزا نتایج. “من نگران خیلی در مورد خودم اما مردم من کار در اطراف و خدمت می کنند.”

—خبرنگاران پیلار Melendez و امیلی Shugerman کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>