ویروس معروف فدرال زندانها دوباره گسترش آزادی معیارهای

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به زندان فدرال سیستم بی سر و صدا گسترش صفوف زندانیان واجد شرایط برای انتقال به خانه حبس به عنوان مقامات به دنبال محدود کردن ادامه گسترش coronavirus پشت میله های زندان.

آخرین حرکت توسط اداره زندانها اجازه می دهد تا زندانیان که هنوز برای تکمیل نیمی از محکومیت خود در نظر گرفته شود برای اوایل انتشار برنامه.

تغییر فاش شد جمعه در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل شده از طرف زندانیان در اوکدیل, لوئیزیانا, زندان, پیچیده ای است که دیده می شود مرگبارترین شیوع COVID-19 فدرال در میان امکانات.

“اقدام بر هدایت اضافی از BOP دفتر منطقه ای کارکنان در بعد از ظهر مارس 9thبررسی کارکنان نیز گسترش معیارهای حذف هشتم از عوامل در نظر گرفتن اینکه آیا زندانیان در پایین و یا حداقل امکانات باید در خدمت 50% از جمله” زندان رسمی خوان سگبیا نوشت: در یک دادگاه تشکیل پرونده.

سگویا گفت: این تغییر منجر به مقامات بررسی یکی دیگر از 90 زندانیان برای انتقال ممکن است خانه از آن 15 مورد یافت شد: “به طور بالقوه واجد شرایط” و آماده برای 14 روز قبل از انتشار قرنطینه.

برخی از زندانیان همچنان به رد صلاحیت به خاطر آنها محکوم به جرائم خشونت آمیز یا پورنوگرافی کودکان مربوط به جرایم و یا به دلیل کامپیوتری “ارزیابی ریسک” ابزار نیست رای آنها در میان حداقل به احتمال زیاد دوباره به توهین زندان رسمی گفت. اما سگبیا پیشنهاد کسانی که معیار می تواند آرامش بیشتر در روزهای آینده.

“کارکنان همچنان به دریافت راهنمایی در این مورد و تعداد زندانیان داده می شود گرفتن اولویت در حال گسترش است روزانه” او نوشت. “هنگامی که ما کامل [زمان] نقد و بررسی … من مطلع شده است که این نهاد ممکن است نظر به گسترش معیارهای بررسی است.”

شش زندانی اند و تا کنون در اوکدیل زندان پیچیده با 40 زندانیان و 17 کارکنان تایید مبتلا به این ویروس با توجه به آمار رسمی منتشر شده در روز جمعه. در سراسر کشور 9 فدرال زندانیان فوت کرده اند 318 زندانیان و 163 کارکنان تایید شده است که با این ویروس آلوده. تست از زندانیان شده است بنابراین درست است عفونت رای اعتقاد بر این است بالاتر است.

در 26 مارس با استناد به تهدید در حال رشد از coronavirus دادستان کل لایحه بر دستور تسریع تلاش برای انتقال زندانیان به خانه بردهاند.

جمعه گذشته او به اولویت بندی منتشر شده از زندان درد و رنج جدی شیوع بیماری از جمله کسانی که در اوکدیل و همچنین دیگران در الکتون اوهایو و Danbury, Conn. او همچنین با استفاده از قدرت اعطا شده به او در اخیر محرک لایحه به در نظر گرفتن یک راه باریک گسترده تر از زندانیان برای خانه حبس و او آرام اولیه او اصرار که زندانیان در حال ارسال صفحه اول صرف حداقل 14 روز در قرنطینه پشت میله های زندان.

اما سیاسی روز جمعه گزارش داد که حرکت سریع تغییر سیاست باعث سردرگمی در برخی از زندانها با تعداد قابل توجهی از زندانیان در حال ارسال به قبل از انتشار قرنطینه و سپس گفت: آنها فاقد شرایط لازم.

سگویا هفت-صفحه دادگاه اعلام نظر می رسد برای حمایت از این حکایات. او گفت که در روز دوشنبه ملی BOP مقامات شناسایی 4,013 از زندانیان که در نظر گرفته شد یک “اولویت” برای انتشار بر اساس معیارهای مورد استفاده در آن زمان است. اما از 58 در لیست در اوکدیل تنها شش تلقی می شد “به طور بالقوه واجد شرایط” تا کنون. او گفت: سابقه خشونت و یا جرائم جنسی بودند مسئول بسیاری از disqualifications.

یک اداره زندانها سخنگوی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر شنبه در سیاست های اخیر تغییرات از جمله کسانی که تصمیم به صرف زودتر مورد نیاز یک زندانی بوده اند باید حداقل نیمی از حکم خود.

گسترش آن خانه حبس واجد شرایط بودن می تواند کمک بسیاری یقه سفید محکومین با توجه به ماهیت جرایم اما مقامات زندان هنوز هم به نظر می رسد اولویت کسانی که در امکانات رنج جدی شیوع این ویروس و همچنین زندانیان که در معرض خطر خاص با توجه به شرایط بهداشتی و یا سن.

اعلام ضوابط جدید همچنین می تواند کار را پیچیده تر از دادستان فدرال که در حال هولناک با حرکات درخواست resentencing از متهمان به خانه حبس با توجه به خطرات ارسال شده توسط ویروس.

“کاهش محکومیت متهم به کمتر از نیمی از آنچه که او به خدمت محکوم شد به خصوص با توجه به جایی که او قرار دارد و نظری پایه و اساس حرکت است بی جا” مستقر در نیویورک نوشت: دادستان جمعه به عنوان آنها در برابر چنین یک پیشنهاد توسط یک زندانی در خدمت غرب پنسیلوانیا زندان فدرال که هنوز به دیدن یک مورد تایید شده از ویروس.

سیستم زندان در نظر نمی نقل و انتقال به خانه حبس می شود “منتشر شده است.” از جمله محکومین به طور معمول قرار داده و در نظارت بر جیپیاس اما بر لغو کرده است که مورد نیاز برای در حال حاضر با توجه به حجم نقل و انتقالات و تدارکات مشکلات مربوط به این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>