Vox Media و مجله نیویورک کاهش پرداخت Furloughing کارکنان در میان Coronavirus

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Vox Media است که سازماندهی عمیق کاهش دستمزد و furloughs موثر بر ده ها تن از کارکنان این شرکت.

دیجیتال-شرکت رسانه ای است که با هم ادغام New York magazine در سال گذشته اعلام کرد در یک ایمیل به کارکنان است که آن را پیاده سازی اقدامات شدید برای کاهش هزینه ها به عنوان درآمد حاصل از تبلیغات در ادامه به خشک کردن در میان coronavirus سوخت رکود اقتصادی است.

“در حالی که من مطمئن هستم که ما حق تصمیم گیری برای ما و کارکنان شرکت با توجه به این بحران بی سابقه اعتماد به نفس من در هیچ راهی برای صاف و نرم کردن ضربه به افراد بسیاری نهفته و نه به روحیه و احساسات همه ما که ناراحت هستند چرا که ما در مورد مراقبت از همکاران ما” مدیر عامل جیم Bankoff گفت: در یک یادداشت به کارکنان در روز جمعه.

ده ها تن از کارکنان سراسر بورسی و , New York magazine, خواص—که شامل عنوانی رسانه ها و همچنین وب سایت های محبوب مانند آستانه کرکس و برش در میان دیگران خواهد بود furloughed بدون پرداخت هزینه برای سه ماه آینده در حالی که باقی مانده کارکنان و بالا بگیر را قابل پرداخت به کاهش است.

با توجه به روز جمعه یادداشت 9 درصد از Vox Media کارکنان خواهد بود furloughed به مدت سه ماه در حالی که ساعت کاهش خواهد یافت اضافی 1 درصد از کارکنان. کارکنان ساخت بیش از $130,000 یک سال نیز می تواند موضوع را به لایه حقوق و دستمزد کاهش در حالی که Bankoff و نیویورک رسانه ای مدیر عامل شرکت پم Wasserstein خواهد شد در نظر گرفتن 50% کاهش پرداخت.

این شرکت نه آزادی تعدادی از کارکنان را تحت تاثیر قرار, اما CNBC مقاله در اوایل این هفته شمارش تعداد در حدود 100 کارکنان. در حالی که furloughs و کاهش تاثیر می گذارد تمام قسمت های بورسی کسب و کار در روز جمعه یادداشت گفت: این کاهش در Vox خواهد رسید برخی از شرکت های محلی-سایت های خبری به خصوص سخت از جمله ورزش خروجی SB Nation و املاک و مستغلات سایت پیشتر و همچنین این شرکت فروش و عملیات کارکنان.

این حرکت به عنوان متعدد شرکت های رسانه ای در ادامه به عمده اقدامات برای کاهش هزینه های پس از فروپاشی اقتصادی ناشی از گسترش coronavirus. تبلیغات و بازاریابی کاهش هزینه نهفته اند تقریبا هر شرکت رسانه ای از جمله ناشر مجله Condé Nast digital-رسانه BuzzFeed و معاون و سرگرمی عظیم خبرنگار هالیوود و بیلبورددر میان بسیاری دیگر.

در روز جمعه یادداشت Bankoff گفت که او انتظار دارد که کاهش درآمد در “ده ها میلیون نفر” گفت: این شرکت از دست داده و میلیون ها نفر با توجه به لغو SXSW و NCAA مارس جنون مسابقات و همچنین فروپاشی “سفر ورزشی و مد مربوط به تبلیغات و عوامل دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>