آسیب پذیر اوباما و کراوات و اقبال به ناروا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ققنوس — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمعات انتخاباتی بعد از دو هفته مصرف او را مستقیما به قلب سنا میدان نبرد نقشه.

تهمت های اخیر و آینده تظاهرات هستند counter-برنامه نویسی دموکرات در انتخابات مقدماتی در اوایل رای گیری در ایالت های آیووا و نیوهمپشایر و نوادا. اما در بخش بعدی دو هفته او را نیز هدف قرار دادن آریزونا کلرادو و کارولینای شمالی سه نفر از ایالات متحده است که از ویژگی های آسیب پذیر سناتور جمهوریخواه و نگه کلید به ایران با حفظ کنترل از اتاق.

سناتور. مارتا McSally که منصوب به مجلس سنا صندلی در آریزونا تنها چند هفته پس از از دست دادن یک مسابقه برای دولت دیگر صندلی در 2018, با عنوان یک “جانبازان برای مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد در اینجا سه شنبه شب و ظاهر خواهد شد در رئیس جمهور تجمع در روز چهارشنبه.

“ما در حال رفتن به زمین صفر برای رئیس جمهور تهمت را گشتند و ما ground zero برای حفظ اکثریت سنا,” McSally گفت: در این رویداد فریم نوامبر انتخابات به عنوان یک “همه پرسی آزادی” و مقایسه مغلوب ساختن پیشی جستن به دو دموکرات نامزد ریاست جمهوری سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن.

آینده تهمت تظاهرات نیست به صراحت در مورد سنا نقشه, اما آنها تاکید همپوشانی قابل توجهی بین مغلوب ساختن پیشی جستن راه به دور دوم و جمهوری خواهان’ سنا استراتژی است. به اوباما برای انتخاب مجدد پذیرفته اند رئیس جمهور با تکیه بر عملکرد خود را در بالای بلیط در کشورهای خود را.

که شامل اخیر خود از دست زدن به استیضاح دادگاه: بیشتر در معرض خطر اوباما ایستاده بود و عمدتا در قدم اهسته به تضمین مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه.

بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استراتژی است که برای اعزام جمهور به ردیف دوم می گوید که منطقی می تواند در رسیدن به خود را در می آیند نوامبر این رو او گردباد غربی نوسان از طریق آریزونا کلرادو و نوادا. با وجود شک و تردید مداوم که مغلوب ساختن پیشی جستن — با محدود کننده مهاجرت و سیاست های آتش زا و بلاغت — می تواند انتخاب کردن پررونق کلرادو و لاتین-سنگین, نوادا, این, سقوط, کمپین مقامات ادعا می کنند خود را در جنگ عظیم قفسه سینه و گسترده داوطلب شبکه باید به آنها اجازه داد تا به راحتی به هدف متحده است که باقی می ماند به موشکافی بیش استراتژیک خود ارتباط.

“کلرادو دولت است که در واقع در آینده نزدیک به ما” اصرار تیم Murtaugh و ارتباطات و مدیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. “اگر شما نگاه کنید در مک کین در ’08 او آن را از دست داده با 8 امتیاز رامنی از دست داده و آن را با 5 امتیاز در سال 2012 و تهمت بود در عرض 4 امتیاز در سال 2016. پس از آن یک دولت است که در آینده جهت ما.”

دموکرات ها صریحا مخالفت با اشاره به این حزب رفت و برگشت از ایالت مسابقات در سال 2018 و افزایش ثبت نام رای دهندگان استفاده در دولت به عنوان شواهدی وجود دارد که آن را به راحتی آبی. GOP بهداشت ، کوری گاردنر خواهد بود حضور و غیاب پنج شنبه شب در کلرادو اسپرینگز به گفته سخنگوی Jerrod Dobkin که گفت گاردنر بود “به دنبال به جلو به پیوستن به رئيس جمهور تهمت به مشتری جلب کردن تمام دستاوردهای آنها تحویل داده اند به کلرادو” از جمله حرکت اداره مدیریت زمین ستاد آب آشامیدنی و بیکاری پایین.

گاردنر به دنبال تکرار باریک 2014 پیروزی جمهوری خواهان می گویند کمی وجود دارد که به دست آورده از در حال اجرا به دور از تهمت — به خصوص زمانی که دموکرات ها به طرح کراوات آنها را با هم در هر نوبت.

“هیچ راهی وجود دارد Cory می توانید جداگانه خود را از رئیس جمهور و نه باید او گفت:” دیک Wadhams سابق دولت رئیس. “اما مهم این است که به تحکیم که جمهوری خواه پایه است.”

سابق رژیم صهیونیستی. shive از حزب سوسیالیست دموکراتیک اولیه به صورت گاردنر فرستاده است از هفت ایمیل های جمع آوری کمک های مردمی در دو هفته گذشته برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در روز پنج شنبه شواهد چقدر رئیس جمهور revs تا پایه دموکرات.

“فقط مانند رئیس جمهور این امتیازهای زیر آب با رای دهندگان در این میدان جنگ و از دست دادن سر به سر بازی-یو پی اس خود را دموکراتیک رقبا گفت:” استوارت رئیس یک سخنگوی سناتوری دموکرات کمیته کمپین. “این که آیا آن را برش از قبل موجود شرایط پوشش و یا حمله به مدیکر و امنیت اجتماعی و یا یورش میلیون ها دلار از نظامی محلی پروژه های سنسور. McSally گاردنر و [North Carolina بهداشت ، تهم] Tillis زین با هر دو منفور رئیس جمهور و خود به خود آسیب رساندن پرونده است.”

هنوز هم به عنوان دموکرات ها به دنبال یوغ جمهوری خواهان برای مغلوب ساختن پیشی جستن نوروزی به طور فزاینده ای انجام همین کار را با پتانسیل بالای دموکراتیک بلیط پس از ساندرز تا رسید به frontrunner وضعیت در ریاست جمهوری این حزب اصلی. McSally منتشر شد آگهی های تلویزیونی جمعه به تساوی حریف خود را دموکرات مارک کلی, به طور مستقیم به Sanders. Tillis تا به طور فزاینده لینک خود را بالقوه مخالفان — که به تربیع در مارس اولیه 3 — به سناتور ورمونت.

“در حالی که سناتور. Tillis’ دموکراتیک مخالفان باید همه قول داد برای حمایت از هر کدام از نامزد حزب خود نامزد برای ریاست جمهوری و حتی کسانی که با سیاست های سوسیالیستی دیابت Tillis می خواهد برای ادامه همکاری با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نرم افزار-رشد از طرح های است که ما اقتصاد پررونق” اندرو رومئو یک سخنگوی Tillis در بیانیه ای گفت:.

تهمت نمی خواهد دقیقا هدف خصمانه سرزمین در طول back-to-back تظاهرات این هفته است. با استثنا از Clark County, Nev. که هیلاری کلینتون انجام شده چهار سال پیش و در آن تهمت میزبان رالی در لاس وگاس در روز جمعه رئیس جمهور حضور در آریزونا و کلرادو رخ خواهد داد در شهرستانهای او برنده در سال 2016 توسط 44,000 و 71,000 آرا بود. خصوصی, کاخ سفید اذعان کرد که متحدان مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد چهره یک نبرد دشوار در پیشنهاد خود را برای برنده شدن در نوادا که در آن دموکرات ها موفق به کسب سه مستقیم انتخابات ریاست جمهوری کنترل هر دو مجلس سنا صندلی سه چهار کرسی مجلس حکومت و هر دو مجلس قوه مقننه ایالتی.

“هیچ کس تحت این تصور که نوادا آسان وانت. اما ما منابع آن را قرار داده در بازی پس چرا نمی کنیم ؟ ” گفت: یکی خارج از مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

در زیر سطح نیز وجود دارد یک درک ضمنی که رئیس جمهور کمپین گسترده تظاهرات — که اغلب جذب هزاران نفر از رای دهندگان و زمینه مناسبی برای آشنایی با روند ثبت نام رای دهندگان تلاش — ارائه یک افزایش عمده برای نامزدهای جمهوری خواه.

پرسید که آیا این کمپین را حساب دیفرانسیل و انتگرال در آریزونا و کلرادو ناشی از نگرانی یا سنا نژاد Murtaugh پیشنهاد موفقیت جمهوری خواه امتیازهای می تواند لولا در مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد: “ما در حال بازدید از کشورهای که در آن ما فکر می کنم رئیس جمهور پیروز خواهد شد و یا می توانید برنده در سال 2020 است. اگر رئیس جمهور می کند به خوبی هر جمهوری خواه در این کشورها به خوبی انجام می دهد.”

استراتژیست های متمرکز بر رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا تا حد زیادی موافقم. در سال 2016 بسیاری سناتور جمهوریخواه پیشی مغلوب ساختن پیشی جستن. در برخی از موارد خواهان برنده با نگه داشتن آن نامزد در طول بازو به خصوص پس از محکومیت گسترده از مغلوب ساختن پیشی جستن برای خود دیدگاه در “دسترسی هالیوود” نوار.

اما هیچ یک از آسیب پذیر امتیازهای در حال اجرا هستند که راه در حال حاضر.

“این نیست 2016 کنه. شما در حال رفتن به راه رفتن tightrope از در حال اجرا به اندازه کافی پیش از این رئیس جمهور است که آن را حس می کند به اجتناب او گفت:” لیام داناون جانباز ایران استراتژیست. “به خصوص در ایالات آریزونا و کارولینای شمالی که رئیس جمهور نیاز دارد را به نفع خود و شما نیاز به او را به نفع خود اگر شما می خواهید به نگه داشتن شغل خود را — آنها به طور اجتنابناپذیری گره خورده است و شما نیاز به در آغوش که برای همه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن عدم محبوبیت در هر یک از حالات او را دیدار این هفته نیز پرسش جمهوریخواه امتیازهای مورد پتانسیل جنبه های منفی از آغوش او — به خصوص در کلرادو و نوادا که در آن رئیس جمهور net-تصویب است که در زیر آب توسط دو رقم با توجه به صبح مشورت پیگیری شد. رای گیری های اخیر نیز نشان می دهد رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی خود کار قطع اگر آنها امید به حفظ آریزونا در ستون چهار سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن چسبیده بر روی آن با کمتر-از-4-نقطه حاشیه و دو سال پس از دموکرات Kyrsten Sinema را شکست داد McSally به پیروزی این حزب در سنا اولین صندلی در سه دهه.

در هر یک از این کشورها تهمت و متحدان او بانکی خود را در اعتقاد به این که اقتصاد پررونق رشد دستمزد و کاهش مستند نشده مهاجرت از آمریکای مرکزی را متقاعد کردن رای دهندگان به حمایت از رئیس جمهور گشتند. خالص مهاجرت به ایالات متحده کاهش یافته و به 595,000 در سال 2019 با توجه به دولت داده در حالی که اداره آمار کار گزارش شده در ماه ژانویه که دستمزد افزایش 3.1 درصد بیش از سال گذشته است.

Rep. علامت مراتع (R-N. C.) یک تهمت متحد گفت او را تشویق رئیس جمهور برای انجام “تا آنجا که او احتمالا می تواند” برای سنا و نوسان خانه نژادها با یک “نرم افزار-رشد قوی اقتصادی پیام است.”

“هیچ کس وجود دارد که کار را سخت تر به مطمئن شوید که رفاه اقتصادی پیام منتقل می شود به رای دهندگان در سراسر کشور” مراتع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>