هشدار از تاخت و تاز بیمارستان شد “خطا” است که منجر به گسترش coronavirus در خانه های سالمندان و کسانی که صادر شده و آنها را باید به صورت “برخی از پاسخگویی” ahca صحبت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت علامت پارکینسون روز یکشنبه گفت.

“در این کشور بیش از حد در رابطه با بیمارستان های در حال تاخت و تاز کردن وجود دارد و عواقب آن” پارکینسون سابق کانزاس فرماندار و رئیس جمهور فعلی و مدیر عامل انجمن بهداشت آمریکا گفت: “کریس والاس “فاکس نیوز یکشنبه.” “یکی از پیامدهای این است که خانه های پرستاری از سمت چپ بود. ما ساکنان نیست یک اولویت بالا برای تست. ما نیست با توجه به تجهیزات نیاز داریم.”

Ahca صحبت این است که یک انجمن از ارائه دهندگان مراقبت دراز مدت و پس از مراقبت حاد.

“باید وجود داشته باشد برخی از پاسخگویی برای همه این مردم بودند که ساخت این فوق العاده تخمین می زند که کل سیستم بیمارستان در سراسر کشور قرار بود به تاخت و تاز کردن. نبود و با وجود عواقب و متاسفانه ساکنان خانه سالمندان یکی از عواقب,” او گفت:.

خانه های پرستاری تلاش برای به دست آوردن دنده محافظ, حتی به عنوان آنها پدید آمده به عنوان کشنده نقاط داغ. فدرال مدیریت اضطراری آژانس هماهنگی محموله های فولاد ماسک و دستکش و حفاظت از چشم و لباس به بیش از 15,400 امکانات این سازمان اعلام کرد در ماه گذشته.

در مورد خواسته رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تصمیم در ماه مارس به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هدایت مستقیم به خانه های سالمندان به نوبه خود به دور Covid-19 بیماران مبتلا به پارکینسون به نام پیش بینی است که بیمارستان ها خواهد بود تاخت و تاز “خطا.”

کومو “بود که گفته اپیدمیولوژی که در بیمارستان بودند برای رفتن به تاخت و تاز کردن با Covid بیماران مبتلا به” پارکینسون گفت. “در حقیقت ما اکنون می دانیم که چنین نیست. وجود دارد در واقع این ظرفیت وجود دارد; آنها نمی نیاز به تخلیه به خانه سالمندان. در حقیقت این یک خطا بود و به فرماندار کومو اعتبار او در حال حاضر معکوس که سیاست.”

“خوشبختانه ما قادر به متقاعد کردن بسیاری از دیگر فرمانداران سراسر کشور به موسسه نیست که سیاست و فکر می کنم که بخشی از دلیل ما در حال شروع به دیدن بهبود است.”

بیش از 2.300 نیویورک خانه سالمندان و تسهیلات ساکنان درگذشت از Covid-19 با اضافی 2,500 به علاوه تصور می کرده اند از این ویروس با توجه دولت به بخش بهداشت و درمان شهرستان در سطح داده ها. شده اند وجود دارد بالا عوارض در کشورهای دیگر نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de