وارن انفجار بلومبرگ به عنوان یک egomaniac میلیاردر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

الیزابت وارن در روز سه شنبه به راه انداخته یکی از برش ترین حملات در عین حال مایک بلومبرگ در تماس تلفنی با “egomaniac میلیاردر” شبیه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

از سطح پهن هرچیزی از وارن حساب توییتر آمد ساعت پس از بلومبرگ رسما واجد شرایط برای شب چهارشنبه اصلی بحث در لاس وگاس و نشانه های چگونه به شدت خود بودجه تاجر رقبای طرح به بعد از او که در طول تلویزیونی فروم.

“این شرم آور مایک بلومبرگ می توانید خرید راه خود را به بحث” وارن نوشت آنلاین. “اما حداقل در حال حاضر اصلی رای دهندگان کنجکاو در مورد چگونه هر نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید یک تظاهرات زندگی می کنند چگونه هر یک از ما را در یک egomaniac میلیاردر.”

انتقاد از بلومبرگ از رقبای دموکرات تشدید کرده است در طول هفته گذشته با هر دو اولیه را مترقی نامزدها و متوسط بیشتر کاخ سفید مدعی استقرار سخت زبان به محکوم رکورد خود به عنوان شهردار نیویورک و او را متهم به تلاش برای خرید ریاست جمهوری است.

کسانی که تنش هستند اما برخی برای آمدن به سر در مرحله چهار شنبه هنگامی که بلومبرگ نیروبخش است برای دریافت ورودی, آتش, از, جو بایدن, پیت Buttigieg Amy Klobuchar برنی ساندرز و وارن.

بلومبرگ کمپین اتحاد هفته را صرف آماده شدن او را برای بحث اصرار نامزد به تن کردن خود را گاهی اوقات رفتار تحریک پذیر و با سنگ تیز کردن و قانع کننده پیام electability.

در حال حاضر بلومبرگ در حال ظهور به عنوان یکی از رقبای ساندرز برای نامزدی و خسته کننده و مبارزات دیگر نامزدها که در برابر او صدها میلیون دلار در هزینه تبلیغات.

یک NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی سه شنبه منتشر شد نشان داد بلومبرگ با 19 درصد از دموکراتها حمایت ملی از دوم تنها به ساندرز با 31 درصد است. بایدن سوم قرار گرفت در این نظرسنجی با 15 درصد پشتیبانی توسط وارن با 12 درصد Klobuchar با 9 درصد و Buttigieg با 8 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>