وارن بازدید بلومبرگ در حالی که او را

Category: پلیتیکو Comments: No comments

الیزابت وارن صرف شنبه شب pummeling مایک بلومبرگ در بحث مرحله. صبح روز پنجشنبه او در چرخش حتی سخت تر است.

ماساچوست سناتور گسترش در انتقاد از میلیاردر سابق شهردار نیویورک رانندگی خانه او حملات خود را در نظرات گذشته در مورد زنان رکورد در اجرای قانون و درخواست خود را که نامزدهای دیگر کنار, به طوری که او می تواند در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“دیروز شهردار بلومبرگ اعلام کرد که هر کس باید رها و خارج از مسابقه به جز خودش و برنی ساندرز و آنها باید تصمیم بگیرند که نامزد خواهد شد” وارن گفت: “در “،” “من استثنا به آن است. به من گفته شده است به نشستن و آرام به اندازه کافی در زندگی من است. من آماده هستم برای ماندن در این مبارزه است.”

ماساچوست سناتور لذت بردم ترین زمان صحبت کردن در طول چهار لاس وگاس بحث به دنبال آن زن دیگر نامزد در مرحله ctq. وارن راه اندازی اولیه اعتصاب در بلومبرگ بیش از تعداد نامعلومی از عدم افشای توافق او با افرادی که متهم او را از آزار و اذیت و همچنین اتهامات که او به نام “مرد چاق تخت” و “اسب-مواجه شده است.”

بلومبرگ که پیوسته در پای صندوق های رای در پشت چند میلیون دلار تبلیغات حمله رعد اسا تصادفا بد زیر رگبار انتقاد از وارن و دیگران به روی صحنه است. مبارزات انتخاباتی خود مدیر اذعان پنج شنبه که “مایک رو به پاهای خود را زیر او.”

وارن که حمله بلومبرگ روز چهارشنبه برای “muzzling” خود شاکیان با عدم افشای توافق ادامه لگد زدن به شهردار سابق در روز پنج شنبه گفت: شهردار سابق “فقط کلوخ برخی از پول خود را در پوشش آن است.”

“من امیدوارم که شما شنیده ام که بخشی شب گذشته که در آن او گفت:” آه که من همیشه متهم بود گفتن چند بد جوک.’ واقعا؟” وارن گفت. “ما نمی توانیم اجازه دهید او را دور با آن. بیش از حد بسیاری از مردان بدست دور است که برای بیش از حد طولانی و آن را متوقف می شود در حال حاضر.”

بلومبرگ مدیر کمپین کوین Sheekey شروع به پریدن کرد به دفاع از خود صبح روز پنجشنبه خواستار عدم افشای توافق “پیچیده” است.

“مایک در حال اجرا است نه کارکنان با نارضایتی در برابر سایر کارکنان در شرکت” Sheekey گفت: در MSNBC. “ما در حال قرار دادن آنها در دادگاه. الیزابت وارن می خواستم به او را محاکمه شب گذشته است.”

وارن در روز پنج شنبه شروع به پریدن کرد و با سهولت از بلومبرگ ادعا مسائل زنان را متوقف دفاع از بحث توقف-و-frisk پلیس شیوه او دفاع و پشتیبانی در نیویورک است. وارن به نام او عذرخواهی برای این شهر توقف-و-frisk سیاست یک عمل است که در سال 2013 یک قاضی فدرال حکم داد که خلاف قانون اساسی “کاملا اشتباه است.”

“پس به ناگهان سال بعد روز قبل از او اعلام کرد که او می خواهد به رئیس کل ایالات متحده, او به طور ناگهانی می آید تا با “اوه خیلی معذرت میخوام که من تا به حال یک طرح است که سهوا مردم صدمه دیده'” وارن گفت. “نه این است که فقط به سادگی به اندازه کافی خوب نیست.”

وارن ادامه داد: “این نشان می دهد شخصیت خود را. این نشان می دهد درک خود را از مسابقه در امریکا است. نگاه کنید من یک فرد از رنگ. من زندگی کرده اند و نه با آن. من پرتاب شده است در سراسر کاپوت ماشین خود در محله اما من سعی می کنم برای یادگیری از افرادی که اند و روشن است که چه شهردار بلومبرگ یاد شده تا کنون است که او می تواند استخدام به اندازه کافی تبلیغات پول به اندازه کافی است که او می تواند عایق خود را از هر گونه به رسمیت شناختن آنچه که اقدامات خود را به دیگر انسان ها است. و این اشتباه بود و او نه کل آن را.”

بر خلاف Warren Klobuchar صرف پنج شنبه صبح تاسف که روز چهارشنبه بحث در حال رشد بیش از حد خصمانه بین نامزدها — با وجود او گرم مبادلات با South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg — و تمرکز بیش از حد کمی در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما Klobuchar هم یافت می شود این فرصت را به ضربت سخت زدن مهر خیلی جذاب به تصویب است.

“من در واقع یکی از آنهایی که شاید تنها کسی که نگه داشته گفت: او باید در بحث مرحله چون در غیر این صورت او را به ضرب و شتم ما در درجه امواج” Klobuchar گفت: در MSNBC را “صبح جو.” “و او باید در بحث مرحله چون در غیر این صورت همه مردم هستند glitzy خوب 30 ثانیه یا 60 ثانیه تبلیغات. که حتی یک زمین بازی است و هیچ راهی برای دموکراسی به توان تصمیم گرفت.”

بلومبرگ که تا حد زیادی اجتناب تلویزیون مصاحبه نمی تغییر استراتژی خود را روز شنبه پس از کوبیده در بحث کچ. شهردار سابق باقی مانده است نسبتا آرام که از پنج شنبه صبح ارسال یک ویرایش بحث کلیپ در توییتر که در آن او می پرسد دیگر نامزدها: “من تنها در اینجا من فکر می کنم که همیشه شروع یک کسب و کار است. این است که عادلانه است؟”

کلیپ چشمک می زند و سپس به دیگر نامزدها را یکی یکی با نشان دادن هر یک با یک زبانم بند آمده بیان و جیرجیرک بازی در پس زمینه. آن را به پایان می رسد با بلومبرگ در پاسخ به ویرایش سکوت گفت: “باشه.”

بلومبرگ همچنین به توییتر پس از آخرین شب عملکرد و به جای پرداختن به این ادعا علیه او نوشته شده است که “این گروه از سیاستمداران” صحبت “از آنجا که این چیزی است که آنها خوب است.”

“آنها در ادامه و در مورد آنچه که می تواند و باید انجام دهد” پست گفت. “من ساخته شده است. من واقعی تغییر دهید. من آن را انجام داده است. این چیزی است که من انجام میدهم برای امریکا است.”

بلومبرگ انتخاباتی تایید شنبه که شهردار سابق را به نظر می رسد در هفته آینده بحث در کارولینای جنوبی یک فرصت برای شهردار به پست قوی تر نشان جلوتر از سه شنبه که در آن او بنا مبارزات انتخاباتی خود در انجام هست. وارن در “نظر” خود را ارائه پیش بینی بلومبرگ استراتژی بین در حال حاضر و پس از آن.

“من شرط می بندم او را در رسیدن به جیب خود و صرف $100 میلیون بیشتر در تبلیغات را امتحان کنید و پاک کردن همه حافظه از آنچه شب گذشته اتفاق افتاد” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>