وارن طعنه بلومبرگ با سند برای آزادی کارکنان خود را از NDAs

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن در روز پنج شنبه خواست مایک بلومبرگ به امضای یک سند که سناتور ماساچوست پیش نویس به انتشار میلیاردر سابق کارکنان از عدم اطلاع توافق نامه.

وارن افتتاح سی ان ان تاون هال راه او آغاز شد و چهارشنبه شب بحث: با مناظر روت در بلومبرگ. تنها در این زمان او راه می رفت به روی صحنه حمل یک سند به پا زدن کردن لاس وگاس رویداد.

“بنابراین من به ارمغان آورد چیزی است که امروز با من,” او گفت: قبل از یادآوری او رویارویی با بلومبرگ بیش از NDAs و درمان خود را از زنان در بحث.

“این انتخابات برای رئیس جمهور ایالات متحده و شفافیت در اینجا مهم است. بنابراین من استفاده می شود به آموزش قانون قرارداد و من فکر کردم من می خواهم با این آسان” وارن گفت: برای تشویق. “من نوشت: انتشار و میثاق به شکایت و تمام است که شهردار بلومبرگ انجام دهد این است که آن را دانلود کنید — من متن آن را — آن را امضاء و پس از آن زنان و یا مردان, رایگان خواهد بود به صحبت می کنند و داستان های خود را بگویید.”

مبارزات انتخاباتی او توییتی در این سند که خواستار مهر و شرکت خود را برای آزادی افراد از هر گونه توافق که بار آنها را “از افشای اطلاعات مربوط به آزار و اذیت جنسی, تبعیض, و یا دیگر سوء رفتار در شرکت و یا توسط بلومبرگ خودش.”

در دفاع از خود جمعه شب بلومبرگ گفت: شرکت “تعداد بسیار کمی از عدم اطلاع توافق” اگر او موفق به شناسایی که چگونه بسیاری از. او پیشنهاد NDAs تمام شد “ساخته شده تاکنون رضايتمندی” و اصرار داشت هیچ کدام از موافقت نامه های او را متهم تخلف “به غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت.”

“اگر او مایل به حذف آن شوخی و اجازه دهید آن دسته از زنان — و شاید کسانی مردان — بحث و سپس او رد صلاحیت از رئیس جمهور ایالات متحده” وارن گفت: پنج شنبه.

اما اگر شهردار سابق شهر نیویورک نامزد وارن افزود: “من به حمایت از نامزد دموکرات چون من اعتقاد دارم که هر کس در آن مرحله را بهتر جمهور از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من در. اما آنچه ما در حال حاضر یک فرصت برای نوادا رای خود را به مطمئن شوید که مایکل بلومبرگ ما نیست, نامزد, و این چیزی است که من میخواهم.”

بلومبرگ که پرش چهار متحده نمی خواهد در انتخابات زمانی که Nevadans جلسه در روز شنبه و یا در کارولینای جنوبی در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>