رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به پیش نویس هر آمریکایی برای رفتن به جنگ.

تشویق مردم به گذار از انزوا و به جهان رئیس جمهور به طور فزاینده ای گسترش میدان جنگ لفاظی در درخواست روزمره آمریکایی ها برای مقابله با مواج coronavirus همه گیر است که در حال حاضر آلوده 1.3 میلیون نفر در آمریکا و کشته شدن حدود 80,000 — و این هفته چیتی به دایره درونی خود را در کاخ سفید.

“مردم کشور ما باید فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان او گفت:” در سفر اخیر خود به یک ماسک صورت گیاهی در آریزونا. “کشور ما را به باز کردن.”

یک روز بعد رئیس جمهور با خبرنگاران در کاخ سفید که آیا جدید نام مورد بود که راه خود را از گفتن مردم آمریکا به این واقعیت است که بازگشایی اقتصاد خواهد شد در نتیجه بیشتر Covid-19 مورد — و در نتیجه مرگ و میر بیشتر.

“بنابراین من به نام این افراد رزمندگان” او در پاسخ قیافه به پرستاران جمع شده بودند پشت سر او. “و من در واقع تماس در حال حاضر … ملت رزمندگان. ما باید به رزمندگان. ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما تعطیل سال است. و ما باید برای انجام کاری.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر لقب خود را یک “جنگ به رئیس جمهور” با استناد به این زبان از درگیری نظامی به عنوان او در برابر یک “قوی” و “دشوار” حریف — “نامرئی دشمن.”

اما هفته گذشته مشخص تر عمدی پیام استراتژی به کاخ سفید منتقل تلاش خود را نسبت به resuscitating یک کندوپاش اقتصاد با رئیس جمهور نبرد خود برای انتخاب مجدد کمتر از شش ماه به دور است.

همراه با conscripting آمریکایی ها به عنوان سربازان در بازگشایی, تلاش, این هفته هم اولین بار تهمت علنا در مقایسه با بیماری همه گیر به طور مستقیم به دو تا از قابل توجه ترین ملی تراژدی مدرن در تاریخ آمریکا است.

“این واقعا بدترین حمله ما همیشه به حال. این بدتر از پرل هاربر. این بدتر از مرکز تجارت جهانی. شده است وجود دارد هرگز یک حمله شبیه به این گفت:” در کاخ سفید در روز چهارشنبه. نظر بلافاصله سوالاتی در مورد اینکه آیا او مشاهده شیوع بیماری است که باعث, تئوری های توطئه را به آن گره خورده, چینی, ریشه های, به عنوان یک اقدام عمدی از جنگ.

“من آن را به عنوان خوب به نظر من نامرئی دشمن به عنوان یک جنگ است. من نمی خواهم چگونه آن را کردم در اینجا به دلیل آن می تواند متوقف شده است” او تأکید کرد بعد به درستی اشاره کرد که coronavirus را کشته است بسیاری از بار تعدادی از آمریکایی ها به عنوان یا حمله.

با استناد به جنگ استعاره است یک ضربه طبیعی برای رهبران در بحران, حتی اگر آن را نمی ممکن است مناسب برای زمان حاضر گفت: James J. Kimble یک Seton سالن استاد دانشگاه که مطالعات جنگ لفاظی.

“تقریبا در هر زمان وجود دارد اضطراری ملی از یک نوع و یا دیگر … جنگ جهانی دوم به اندازه. 9/11 شروع به آمد تا هم” او گفت:. “آن نوع از این موجود فرهنگی روایت — نه واقعا بر اساس آنقدر در واقع دیگر فقط یک مفید قیاس است.”

کسانی که اشارات رئیس جمهور گفت: تماس های چهارم یک حس فوریت است که به طور کلی میدان جنگ زبان ممکن است نه تأکید بر مفهوم است که وقوع بود این نوع از “حمله غافلگیرانه” که در امریکا اغلب با توجه به حس وحدت پس از آن.

اما این رویکرد تنها می رود تا کنون در گسترش این برچسب در سراسر آمریکا. “که در آن او را به رفتن با آن است؟” Kimble گفت. “خوب من یک جنگجو. چه معنا است؟”

گسترده تر آمریکا فقط آخرین گروه مغلوب ساختن پیشی جستن است پیش نویس را به نبرد. تعیین شده است به تدریج گسترش در دامنه بحران به عنوان پیشرفت.

در ماه مارس کاخ سفید همواره مورد ستایش قرار داد مراقبت های بهداشتی “رزمندگان” در خط مقدم از این ویروس به عنوان تهمت توصیف آنها در جلسات مطبوعاتی “در حال اجرا” به بیمارستان ها به عنوان اگر آنها سربازان در حال اجرا به خط آتش.

بعد از آن گسترش یافت و دیگر کارگران خط مقدم از جمله رانندگان کامیون و فروشگاه خواروبار کارگران — “چنین شجاعت باور نکردنی” — و تبلیغ پیشرفت یک “متحد ملی تلاش کنند.”

این یک تاکتیک تهمت استخدام در قبل از ریاست جمهوری خود با دو گروه دیگر او را به تحمل سختی از طرف او هنگامی که او در بر داشت خود را در سیاسی خائنانه.

در اوایل سال جاری زمانی که واشنگتن مصرف شد با استیضاح در برابر رئیس جمهور تهمت بارها و بارها ستوده خواه “رزمندگان” در کنگره که ایستاده بود کنار او.

قبل از آن او لقب ملت کتک کشاورزان به عنوان رزمندگان در اختلافات تجاری با چین ترغیب آنها به سرباز طریق مالی چکش ناشی از تلافی جویانه تعرفه ها.

همان هفته او به تصویب رسید که برچسب از یک “جنگ به رئیس جمهور” بود که او شروع به مراجعه به کروناویروس به عنوان یک “نامرئی دشمن” توصیف او استفاده می شود نزدیک به صورت روزانه بوده است.

که محوری پس از هفته از انتقاد که تهمت بود نه گرفتن این ویروس به طور جدی به اندازه کافی — فقط یک هفته زودتر او هنوز هم نشان می دهد این امر به طور معجزه آسایی ناپدید می شوند — و سوال در مورد کاخ سفید را بی مهارت از آزمایش اولیه تلاش های ملی و عدم انتقادی تجهیزات پزشکی.

در حالی که ملت را تست قابلیت ها هنوز هم که در آن کارشناسان می گویند باید آن را برای اقتصاد به بازگشایی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور قابل توجهی کوچک تا تست تولید.

اجتماعی فاصله دستورالعمل و اقامت در خانه, ابتکارات در ضمن تا به حال در نظر گرفته شده و اثر مسطح منحنی از عفونت جلوگیری از این نوع از فشار در بیمارستان منابع یک بار می ترسید.

اما آخرین تغییر بیانگر یک نوع متفاوت از قربانی درخواست روزمره آمریکایی ها به معنای واقعی کلمه خود قرار داده و در راه آسیب است به عنوان یک عضو نظامی خواهد بود.

کاخ سفید به دنبال مقابله با گریم مفهوم از مغلوب ساختن پیشی جستن برچسب جدید. در یک نشست مطبوعاتی خود را بالا سخنگوی ارائه شده متفاوت را در رئیس جمهور “جنگجو” اظهارات.

“این تصور که مردم آمریکا در حال رزمندگان — آنها رزمندگان زیرا آنها در خانه مانده. آنها رزمندگان زیرا آنها اجتماعی دور” دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: پنج شنبه, کف آمریکایی که می خواهم ساخته شده “واقعا سخت فداکاری” و استدلال “این از شما که ما در این محل که در آن ما می تواند بازگشایی این کشور است.”

در مورد اختلاف بین او خواندن جنگجو moniker و رئیس جمهور را McEnany حفظ وجود نور روز.

“ما در حال گفت همان چیزی دقیق. رئیس جمهور می گوید که آنها در حال رزمندگان به بازگشایی چرا که حدس بزنید چه ؟ به منظور رسیدن به بازگشایی شما باید به فاصله اجتماعی” او پاسخ داد.

بازگشت به جنگ حرف می آید به عنوان coronavirus بحران نوار دور برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس استدلال برای انتخاب مجدد.

رئیس جمهور اغلب مراجع قدرت از اقتصاد به عنوان بیماری همه گیر. اما مبارزات انتخاباتی خود تلاش به رنگ مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تنها شکل که می تواند در بازگرداندن این کشور به جایی که آن را یک بار بود در حال غرق توسط ویرانگر شغل گزارش مانند یکی که بیرون آمد جمعه نشان دادن بیش از 20 میلیون شغل از دست رفته در یک ماه.

و آن را تبدیل شدن به سخت تر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به رنگ دموکرات ها از جمله خود presumptive رقیب جو بایدن به عنوان بزرگ-دولت سوسیالیست — یک خط حمله رئیس جمهور استفاده کرده است اغلب — در حالی که او را به امضای قانون تریلیون دلار از صنعت کمک مالی دوش گرفتن عمومی با چک و در حال اجرا کردن بدهی های دولت فدرال در یک سرعت به مراتب سریع تر از سلف خود انجام داد.

نشانه هایی وجود دارد که شروع به نوبه خود به دوبله مغلوب ساختن پیشی جستن یک “جنگ به رئیس جمهور” پرداخت کردن با یک دست انداز زندگی خود را در تصویب امتیاز در پی تصمیم خود را به استناد دفاع تولید عمل استقرار بیمارستان نظامی کشتی های سخت-آمار مناطق و استفاده از سپاه مهندسان ارتش برای ساخت بیمارستان.

در طول تاریخ آمریکا رای دهندگان اغلب شده اند مردد به پا زدن رئیس جمهور از دفتر در میانه یک بحران ملی. و اتخاذ جنگ استعاره در مبارزه با کروناویروس ممکن است هزینه مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از پوشش سیاسی برای شناور اثبات نشده درمان برای این بیماری یا به اصرار آمریکایی ها برای بازگشت به کار قبل از جلسه خاصی بهداشت عمومی معیار یا قبل از تست لازم و تماس با ما-ردیابی مکانیسم در محل هستند.

اما این طبیعت منحصر به فرد از coronavirus بحران می تواند مهار قدرت است که حرف برای حفظ رئیس جمهور سیاسی است.

ماهیت انتزاعی این بیماری همه گیر به معنی کمتر وجود دارد تمایز بین لحیم کاری بر روی صفحه جبهه و جنگ, جبهه به عنوان اقتصاد بازگشایی. و همتي scattershot طبیعت از آنچه که کاخ سفید درخواست آمریکایی ها برای انجام پیچیده است بیشتر توسط یک درهم آمیخته از محدودیت ها و بازگشایی قصد دارد از دولت به دولت.

سراسر ملی بسیج در طول جنگ جهانی دوم مقایسه کاخ سفید است که اغلب ذکر شده شهروندان می تواند خرید جنگ اوراق قرضه, سازماندهی, ضایعات فلزی, درایوهای یا گیاه باغ پیروزی. “وجود دارد یک تعریف لیست از اقدامات” Kimble گفت.

اما دستور به ماندن در خانه و یا درخواست به سرپرستی کسب و کارهای کوچک به کمک به آنها را به شناور باقی می ماند و کمتر به راحتی تعریف شده است.

یک دام از زمان جنگ لفاظی است که معمولا “این یک استعاره است که یک قسمت ساخته شده است در” Kimble گفت: بر خلاف بحران کنونی که در آن کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که آن را نمی ممکن است به صورت کامل به حالت عادی بازگشت تا به توسعه یک واکسن.

“شاید آن را فقط در نظر گرفته شده به ما امید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر