واشنگتن هنوز برای تبدیل شدن به یک شهر ارواح در راه سانفرانسیسکو و سیاتل را به عنوان coronavirus بحران تشدید می کند. نمایندگان مجلس هنوز به تصویب قانون در پاسخ به شیوع و برخی از کارکنان فدرال هنوز هم نیاز به نشان می دهد تا در دفاتر خود را. اما در حالی که کسانی که مبارزه برای مدیریت بحران در دیوانگی منطقه پایتخت—که در آن تایید عفونت تعداد نزدیک شدن 150—است آسیاب را متوقف کند.

نهادهای فرهنگی—موزه ها و سالن های کنسرت, گالری—درهای خود را بسته اند. این شهر دستور داده است تا کافه ها و رستوران ها برای جلوگیری از نشستن به پایین خدمات. این Metrorail سیستم نورد آن برنامه قطار. و گروه های گردشگری است که سالانه بسته کاپیتول ساختمان و دیوان عالی کشور تمام شده است ، با سرمایه در حال حاضر عمدتا خالی از نیروی کار خود را گردشگران و ترافیک, عکاس, M. Scott Mahaskey اسیر شهر و برخی از معروف ترین امریکا نشانه به عنوان آنها به ندرت دیده می شود: بسته خالی و آرام.

متن اردن مولر.

رمان coronavirus نیست توقف واشنگتن معروف شکوفه های گیلاس از جوانه زدن اما چند گردشگر قدم زدن جزر و مد حوضه روز دوشنبه به تحسین سالانه بلوم.

بازار ملی است که معمولا بسته بندی شده با گردشگران در بهار و تعطیلات حتی در روزهای هفته. اما جمعیت شده اند نور در روزهای اخیر.

ملی هوا و فضا موزه همراه با بقیه موزه اسمیتسونیان در واشنگتن و نیویورک در حال توقیف.

دیوان عالی کشور لغو تورهای به تعویق افتاد و استدلال های برنامه ریزی شده برای ماه مارس و اوایل ماه آوریل. برخی از دادگاه کسب و کار خود ادامه خواهد داد اما این را نمی توان مجاز در داخل ساختمان.

یک تعداد انگشت شماری از گردشگران در زمان عکس از خارج از دادگاه عالی در روز دوشنبه.

سنا هنوز در جلسه اما کاپیتول ساختمان مدور—معمولا بسته بندی شده با گروه های تور—خالی است.

کنگره آمریکا بسته شده به بازدید کنندگان و برخی از کنگره دفاتر کار کرده اند از راه دور. ملی مجسمه سازی سالن در داخل کنگره بود عاری از تور گروه در روز دوشنبه.

پارک های پایتخت و مسیرهای باز باقی می ماند.

عازم شمال ترافیک در بزرگراه بین ایالتی 395 به طور معمول این ماجرا در طول یک ساعت یک عجله در هفته صبح. ترافیک بود و نور در روز سه شنبه هر چند به عنوان دفاتر تشویق کارکنان به کار از خانه.

خیابان پنسیلوانیا روشن بود از ترافیک در طول ساعت شلوغی صبح روز سه شنبه.

این Metrorail سیستم ادامه خواهد داد به اجرا اما با کمتر قطار. Ridership کاهش حدود 100,000 سفر روز شنبه در مقایسه با روز همان هفته قبل از.

مترو سوار در خارجه اتحادیه متوقف می پوشد یک ماسک برای جلوگیری از گسترش میکروب ها.

به طور معمول شلوغ, مترو, ایستگاه مرکز تقریبا خالی بود در طول یک ساعت یک عجله در صبح روز سه شنبه.

اگر چه شهردار موریل Bowser خود دستور رستوران ها و کافه ها در این شهرستان به اتاق ناهار خوری, اتاق مشتریان هنوز هم می توانید سفارش بایگانی اطلاعات وعده های غذایی.

کارگران حذف کرسی از دادگاه مواد غذایی در اتحادیه ایستگاه در روز سه شنبه در تلاش برای جلوگیری از ازدحام.

اتحادیه ایستگاه eateries باقی مانده تا حد زیادی خالی در روز سه شنبه این شهر را به نزدیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de