واشنگتن می آموزد به عشق پول برای همه’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به طور ناگهانی به نظر می رسد مانند هر کس می خواهد عمو سام برای ارسال آمریکایی ها چک.

فقط در دو روز گذشته این ایده که دولت فدرال باید به سادگی به مردم پول برای کمک به آنها را از طریق coronavirus همه گیر شده و تایید شده در سراسر طیف سیاسی—توسط سناتور دموکرات مانند Sherrod براون و مایکل بنت سناتور جمهوریخواه مانند میت رامنی و روحانی فقط در مورد هر اقتصاددان که کار را برای رئیس جمهور, باراک اوباما, و در نهایت, این, بعد از ظهر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود دارد یک #ChecksChecksChecks در توییتر. مفهوم پول برای همه رفته خوب ویروسی و قانون است و مطمئنا به زودی.

در زمانی که واشنگتن به تلخی قطبی بیش از تقریبا همه چیز—از جمله دیگر محرک های پیشنهادی که هدف محاصره صنایع یا کم درآمد کارگران—airlifting نقدی به خانواده های آمریکایی یکی از کسانی که نادر مفاهیمی است که تقریبا در هر سیاستمدار می تواند در آغوش, حتی اگر آن بویش از دولت لیبرالیسم که خواهان مسخره حتی اگر هر دلار می شود اضافه شده به کسری.

در کمتر از 48 ساعت بحث معطوف کرده است از این که آیا به آن را انجام دهد به چگونه به آن را با 1000 دلار در حال حاضر به دنبال مانند یک پایه و برخی از پیشنهاد به برخی از آمریکایی ها تا آنجا که $4500.

پس از همه, چک-در-این-پست محرک آسان است به توضیح آسان برای اجرا و دلایل آشکار با مردم محبوب است. این پمپ می تواند پول به اقتصادی جریان خون سریع تر از پروژه های زیربنایی و یا بسیاری دیگر از برنامه های دولت است. و بر خلاف حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که تهمت بوده است هل دادن تا سه شنبه می تواند به ارائه کمک به مردم آسیب پذیر که در یک حقوق و دستمزد. مجلس نانسی پلوسی پس از کمک گرفتن آن انجام می شود برای دیگر جمهوری خواه رئیس جمهور جورج دبلیو بوش. اوباما اقتصاددانان هنگامی که او را متقاعد به انجام آن در یک راه پیچیده سیاسی اشتباه است که بسیاری از آنها هنوز هم پشیمان.

“آن را حس می کند در بسیاری از سطوح” گفت: Arshi صدیقی بود که پلوسی ارشد مشاور سیاست هنگامی که او مذاکره بوش محرک در ژانویه 2008. “آن را می توانید دریافت پول به مردم به خصوص در زندگی مردم چک به چک, و آن را واقعی دو حزبی تجدید نظر شود.”

که $168 میلیارد بوش محرک گردد پس از رکود بزرگ آغاز شده اما قبل از لیمن برادرز و سیستم مالی جهانی سقوط اتفاق افتاده در یک مقدار کمتر آشفته اقتصادی لحظه اما مشابه انتخابات سال سیاسی زمینه خوردگی به تازگی دموکراتیک خانه رهبری پلوسی در برابر زخم خورده جمهوری خواه رئیس جمهور. سخنران سان فرانسیسکو لیبرال اما او دختر یک بالتیمور دستگاه پل و به عنوان او در هفته گذشته نشان داد که او مذاکره اضطراری coronavirus لایحه با مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر خزانه داری استیون Mnuchin او را دوست دارد به معاملات.

در سال 2008 او شریک مذاکره شد بوش خزانه دبیر هنری پالسون جونیور سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت که هم دوست داشتم به معاملات. خانه رهبر اقلیت جان بونر از اوهایو یک محافظه کار جمهوری خواه که او نیز در جدول بود و در عین حال یکی دیگر از dealmaker.

آب و هوا نمی کند به نظر می رسد لزوما منجر به سازش. بوش تا به حال به طور یک جانبه اعلام کرد برنامه ای برای ارسال چک برای اکثر آمریکایی ها اما نه به این کار ضعیف است. بونر می خواستم به مسائل طرح با معافیت های مالیاتی برای کسب و کار در حالی که پلوسی می خواستم هزینه های برنامه ها برای نیازمندان است. به عنوان مذاکرات آغاز شد در خانه “انجمن آموزش و پرورش” اتاق کوچک که در آن مخفی گاه سخنران سام Rayburn استفاده می شود به “آموزش” اعضای غیر عاقلانه به اندازه کافی برای عبور او بونر groused که هدف قرار بود محرک اقتصادی نه توزیع مجدد درآمد. پلوسی به ضرب گلوله کشته است که هدف واقعی جلوگیری شد “خود را بالقوه رکود است.”

اما آن زمان فقط دو روز برای متحد کردن اتاق در اطراف ساده وسط زمین: ارسال چک به 1200 دلار در هر خانواده به همراه 300 $در هر کودک مانند بوش می خواست و شامل کار ضعیف مانند پلوسی می خواستم. او اصرار داشت که بالا بگیر نمی تواند واجد شرایط و بونر اصرار بر فرار مالیاتی تشویق کسب و کار به خرید تجهیزات, اما کنگره به شدت تایید معامله در ماه فوریه و چک شروع به بیرون رفتن در مه. و پالسون می گوید به آمریکا اعتماد ساخته شده است بیش از کسانی که دو روز حیاتی برای عبور از هر دو حزب 700 میلیارد دلار کمک مالی بانک است که به کمک نجات مالی سیستم در پاییز.

“بود که چنین صاف مذاکره” پالسون در مصاحبه ای گفت:. “ما می دانستیم که ما انجام درست—برای دریافت پول به سرعت و همچنین برای ساخت برخی از مرکب حرکت است.”

البته خفیف افزایش از بوش محرک چک بود که به زودی تحت الشعاع بحران مالی و در زمان اوباما در زمان اداره اقتصاد بود ریختن 750,000 شغل در ماه است. مشاوران او موافقت کرد: اقتصاد نیاز به مقدار زیادی بیشتر محرک برای جلوگیری از مرگ مارپیچی. آنها همچنین توافق کردند: بخشی از محرک باید به مردم پول نقد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به طوری که آنها می تواند پرداخت صورتحساب خرید مواد غذایی و سرپرستی کسب و کار است که ممکن است در غیر این صورت اخراج کارگران بیشتر و سرعت بخشیدن به مرگ مارپیچی. اما آنها موافق نبود چگونه به مردم پول نقد.

اوباما مشاوران سیاسی مورد علاقه سیاسی جذاب راه حل از ارسال هر آمریکایی یک بررسی کنید. او رئیس ستاد رام امانوئل نمی تواند منتظر “اد مک ماهون لحظات” هنگامی که رای دهندگان را در پیدا کردن ناشران تهاتری-سبک قرعه کشی برنده شده در صندوق پستی خود را. اما اوباما مشاوران اقتصادی هشدار داد که دریافت کنندگان یک بار ثروت های بادآورده به احتمال زیاد به صرفه جویی در پول و کمتر احتمال دارد به تحریک اقتصاد با صرف پول است. در عوض, آنها توصیه می شود دریبل کردن پول چند دلار در هفته با کاهش دولت خودداری از حقوق به طوری که کارگران خواهد بود کمتر به احتمال زیاد به توجه و بیشتر به احتمال زیاد به صرف.

رئیس جمهور طرفه با اقتصاددانان. او گفت تیم خود را که سیاست مهم نیست; همه که اهمیت توقف سقوط آزاد. این $116 میلیارد کار ساخت پرداخت اعتبار مالیاتی به پایان رسید تا با فراهم آوردن تا 400 دلار به حدود 95 درصد از کارگران آمریکایی اما نظرسنجی ها نشان داد که کمتر از 10 درصد از مردم آمریکا حتی در مورد آن را می دانستند. این که تمام نقطه; های اعتباری طراحی شده بود متوجه می شود. سیاسی, اگر چه آن را مانند احساس, ارسال گل به علاقه عاشقانه بدون امضای توجه داشته باشید. برخی از دموکرات ها تا به حال مسخره بوش محرک چک به عنوان یک قشنگ شیرین کاری روابط عمومی, اما پس از سال 2009 افزایش جدید چای حزب متهم کرده که اوباما از افزایش مالیات مانند شاه جورج پس از سال 2010 جمهوری خواه تصاحب خانه بسیاری از دستیاران خود را آرزو کرده بودند جلوتر رفته و با یک خنده شیرین کاری روابط عمومی خود را.

“این نظریه سیاسی بود که اگر شما کار درست را انجام دهد و شما به نتایج خوب است سیاست” اوباما دستیار ران Klain به من گفت سال بعد. “نگاهی به گذشته, آن را فقط به نظر می رسد احمقانه است.”

این تصادفی نیست که در اوایل ماه مارس جیسون فورمن اوباما سابق بالا اقتصاددان و یک کلید معمار محرک اقتصادی اوباما یکی از اولین صدای خواستار coronavirus محرک است که به سادگی ارسال $1000 چک به همه آمریکایی ها—و او در حال حاضر فکر می کند این چک باید حتی بزرگتر با چک های اضافی به دنبال اگر اقتصاد نتواند به احیای. وقتی که من پرسید: Jared برنشتاین یکی دیگر از سابق اوباما در کاخ سفید اقتصاددان به همین دلیل به سادگی به مردم پول است که یک ایده محبوب او از من خواست که اگر قرار بود یک ترفند سوال.

“از آنجا که درآمد خود را به عنوان ما صحبت می کنند, با توجه به آمار و آنها هنوز هم باید برای زنده ماندن” برنشتاین گفت. “این است که احتمالا بهترین راه برای دریافت کمک های قابل توجهی به مردم به سرعت.”

حتی طرفداران جهانی محرک چک کنم که ارسال پول مردم و قرار دادن تب در دولت کارت اعتباری ایده آل است سیاست های عمومی. وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا آمریکایی ها باید چک و اینکه آیا فقیر آمریکایی است که بیشتر احتمال دارد به صرف پول باید بزرگتر چک. به طور چشمگیری در حال گسترش منافع دولت مانند بیکاری کمک های اولیه و مواد غذایی ممکن است سریع تر و بهتر محرک; همان درست است از ارائه کمک به کشورهای طوری که آنها دراز نمی کردن کارگران یا کاهش مزایای.

اما دلیل نیست که در حال ساخته شده و در برابر مردم با دادن پول در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر این استدلال که خواهان ساخته خستگی ناپذیر در برابر محرک جزوه در دوران اوباما: آنها را افزایش کسری بودجه. کسری منفجر شد و به بیش از $1 تریلیون تحت مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود یک اقتصاد قوی و در حال حاضر آماده به اوج بیش از 2 تریلیون دلار. اما حزب جمهوری خواه که مسخره کینزی اقتصاد در سال 2009 است که در حال حاضر مشتاق به ریختن دلار مالیات به متزلزل اقتصاد—شاید همراه با ناشران تهاتری-سبک نامه از Donald J. Trump—و نگرانی در مورد عواقب مالی بعد.

“این نیست که به نگرانی در مورد کسری بودجه” Mnuchin روز سه شنبه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>