واشنگتن NFL تیم صاحب قول تغيير فرهنگ در میان محل کار سوء اتهامات

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

واشنگتن NFL صاحب دن اسنایدر در این مورد گفت: او را متعهد به بهبود فرهنگ در داخل تیم پس از اتهامات آزار و اذیت جنسی, در حالی که لیگ برتر خواهد شد صبر کنید برای یک شرکت حقوقی, نقد و بررسی قبل از اقدام.

واشنگتن پست در گزارش روز شنبه که 15 زن سابق کارکنان گفت: آنها از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در طول زمان خود را با این تیم است. اسنایدر گفت: رفتار توصیف شده در داستان “هیچ جایی در ما حق رای دادن و یا جامعه است.”

او استخدام, ناحیه کلمبیا, قانون شرکت ویلکینسون و والش به انجام یک بررسی مستقل از تیم سیاست و فرهنگ و اتهامات از محل کار در آوریم. لیگ در بیانیه ای گفت: دیدار با وکلا پس از تحقیقات کامل است و عمل بر اساس يافته است.

اسنایدر نیز متعهد به ایجاد تغییرات سازمانی.

“بث ویلکینسون و شرکت او را در حال قدرت به انجام کامل و بی طرفانه بررسی و را هر و همه لازم توصیه” اسنایدر گفت. “پس از اتمام کار ما در موسسه سیاست های جدید و روش ها و تقویت منابع انسانی و زیرساخت ها نه تنها به جلوگیری از این مسائل در آینده اما مهمتر از همه ایجاد یک تیم فرهنگ است که با رعایت احترام و فراگیر از همه است.”

سازمان دیده بان | واشنگتن NFL تیم برای تغییر نام:

واشنگتن NFL team اعلام کرده است آن را رها ردسکینز نام پس از چند دهه از شکایت آن را نژادپرستانه و فشار در حال رشد از حامیان مالی. 2:08

او گفت: تعهد به ایجاد یک فرهنگ جدید و استاندارد بالاتر آغاز شد و با استخدام ران ریورا به عنوان مربی در این سال است. ریورا گفت: ورزشی او در آورده بود برای تغییر فرهنگ و ایجاد یک محیط شمول است.”

NFL گفت که انتظار دارد این تیم و همه کارکنان به تعاونی است اما هنوز ساخت آن را نقد و بررسی از این تیم است.

“این مسائل به عنوان گزارش در حال جدی و نگران کننده و برخلاف NFL ارزش های” لیگ گفت. “هر کس در NFL حق دارد به کار در یک محیط عاری از هر گونه و همه اشکال آزار و اذیت.”

مدیر بازیکن پرسنل الکس سانتوس, دستیار Richard Mann دوم و دیرین پخش و معاون ارشد رئیس جمهور لری مایکل دیگر با این تیم است. مایکل چهارشنبه اعلام کرد او پس از بازنشستگی از 16 سال است.

سانتوس, مان, مایکل سابق و مدیران کسب و کار دنیس گرین و میچ Gershman ذکر شد در پست داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>