سازمان دیده بان کانر McDavid آدرس NHL بازگشت-به-بازی, برنامه

سازمان دیده بان امروز در 2 p. m. و به عنوان Edmonton Oilers ستاره کانر McDavid و defenceman Darnell, پرستار, واکنش به NHL رونمایی از این بازگشت-به-بازی برنامه.

در روز سه شنبه, NHL, کمیسر گری Bettman اعلام کرد لیگ و nhl on nbc توافق برای بازگشت-به-بازی بازی های فرمت که پایان بقیه فصل به طور منظم و شروع 24-تیم حذفی برنامه ریزی.

24-برنامه تیم را بالا-4 باشگاه در شرق و کنفرانس غرب بازی دو مینی round-robin مسابقات برای تعیین بذر برای پلی آف.

هشت تیم در هر کنفرانس خواهد بازی بهترین-از-پنج “بازی در” سری — شماره 5 در مقابل No. 12, No. 6 در مقابل شماره 11 شماره 7 در مقابل شماره 10 و شماره 8 در مقابل شماره 9 — تعيين از 16 باشگاه در سمت چپ ایستاده در پلی آف.

سازمان دیده بان | 2 دقیقه روکش از Bettman کنفرانس خبری:

کمیسر Bettman مشخص شده NHL 24-تیم حذفی فرمت و پیش نویس قرعه کشی. 2:11

لیگ برتر فوتبال امید به بازیکنان در تیم امکانات اوایل ماه آینده تحت سخت ایمنی و بهداشت دستورالعمل برگزاری دوره های آموزشی اردوهای مدتی پس از ژوئیه 1 و شروع به بازی کردن بازی ها در اوایل ماه اوت است.

در غرب بهترین-از-پنج matchups شامل ادمونتون مقابل شیکاگو Nashville در مقابل آریزونا ونکوور در مقابل مینه سوتا و کلگری در مقابل وینیپگ.

شرق بهترین-از-پنج “بازی در” سری را پیتسبورگ در مقابل مونترال کارولینای مقابل نیویورک رنجرز نیویورک نشینان در مقابل فلوریدا و تورنتو در مقابل کلمبوس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر